Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
    başka kartın var mı? varsa limiti nedir?

sanırım findeks skorun düşük bundan dolayı red geliyor.
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    TEB de hesabım var banka kartı var kredi kartım yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır anlamadığım arkadaş geçen yaz hem teb hem akbank kredi kartı çıkardı hiç birdey demediler benle aynı durumda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • siyahlee97 kullanıcısına yanıt
    daha önce hiç kredi kartı almadıysanız kkb skorunuz yoktur. bundan dolayı olabilir.
  • Arkadaşlar bende öğrencilik bitti ancak hala işsizim neyse sürekli limit artırılmasını istiyordum bankalardan bu akşam garanti anında 1000 tl limit verdi teb de 800 tl limit verdi sene artırınca limit mi verdiler ne... toplam kart limitim 9800 tl oldu
  • arkadaşlar iş'te üniversiteli kart başvurum çarşamba günü onaylandı. acaba şubeye ne zaman gelir? bi de limiti ne kadar oluyor?
  • bunu guncelleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba herkese iyi akşamlar. 2013 den bu yana mesajları okudum ve kafam oldukça karıştı. Ben 19 yaşındayım ve lise son sınıf öğrencisiyim, bu sene mezun olacağım. İnternetten taksitli alışveriş yapabilmek için bu kredi kartlarından birini kullanmak istiyorum. Aslında bonus gence bugün başvuru yaptım fakat okuduklarımdan sonra tereddüte düştüm. Bugun Bonus genç için şubeye gittiğimde lise öğrencisi olmamın engel olmadığını ve internetten başvuru yapmamı söyledi. Sizce onay gelir mi? Yani illa üniversite öğrencisi mi olmak gerekiyor diğre kartlardan herhangi birini almam için. İlgilenirseniz sevinirim.
  • yalcin.buraak.97 kullanıcısına yanıt
    üniversite ogrencisi olacaksın diye bir kural yok.

fakat haliyle gelirin de olmadığı için bankanın gözünde kart borcunu ödeyebileceğini gösteren bir veri olmadığı için kolay kolay kart vermezler. verirlerse de çok ufak limit verilir belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

üniversite ogrencisi olacaksın diye bir kural yok.

fakat haliyle gelirin de olmadığı için bankanın gözünde kart borcunu ödeyebileceğini gösteren bir veri olmadığı için kolay kolay kart vermezler. verirlerse de çok ufak limit verilir belki.

Anladım hocam ben 400 tl limitli bir kart istiyorum zaten, sanırım gelir kaynağı olarak veliyi gösterebiliyormuşuz doğru mudur?
  • yalcin.buraak.97 kullanıcısına yanıt
    bilemiyorum. ama velin kefil olursa olur onu biliyorum.
  • Arkadaşlar bir çok bankayla çalışan biri olarak fikirlerimi söyleyeyim.

*İşbank, kart almak kolaydır ancak belli bir limitten sonra yukarı çıkmaz. Müşteri hizmetleri naziktir sizi kırmaz. Bulunmasında fayda var.
    *Garanti, için kart alırken dönem dönem çok uğraştırırlar ama çok saçma bir anda kart çıkartabiliyorlar. Bonus kampanyaları iyidir ancak çok taksit imkanı sunmaz. Genelde gördüyseniz 6 taksit kullanırlar. Limiti arttırmazlar hatta istediğiniz kadar düzenli ödeyin. Ortak limite bağlı 2. kartı bile çıkartmazlar. (AİDATLI AİDATSIZ FARKETMİYOR)
    *Finansbank, tek kelime çöp arkadaşlar.
    *Teb, son zamanlarda kampanyalarıyla öne çıkan ve bir çok kart başvurusu alan bu bankada bir çok kişi avcuna bakarak geri çıktı. Kartı kime nasıl veriyorlar bilmiyorum. İnanın bu zamana kadar sürekli kredi almış ve hepsini zamanında ödeyen tanıdıklarıma bile çıkmadı. Arkadaşım için en az 6-7 kere başvurdum en sonuncuda alabildik. Ben 5 yıl önce almıştım, şuan en memnun olduğum banka diyebilirim. (Açık konuşalım kart aidatında muhattap bulamazsınız.
    *İng, Fena değil iş görüyor. Müşteri hizmetleri biraz dingil olabiliyor ama olsun. Bir kaç iyi kampanyasına denk geldim.
    * HSBC, çok fazla kullanmadım, ancak bir banka istediği gibi yasak delebiliyorsa o HSBC'dir. Yasal gerekçeyle limit dolu olduğunda kart alamıyorken öğrenciye 1500 tl limitli kart verdi. Limit sorunu olanlar deneyebilir.

• Meraba bende yeni 18 oldum sayilir. Lisede okuyorum. İşimi görcek öğrenciye göre bi banka hesabi hangi bankadan açabilirim. Birde bi kac yerde iste universiteli tavsiyesi aldim isbankasinin. Alabilmek icin universiteli mi olmak gerekiyor? Lise olmuyormu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merin1478 M kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdaydım başvurdum fakat bugün başvuru için aradıklarında üniversiteli olmanın şart olduğunu söylediler.
  • Broon kullanıcısına yanıt
    23 yaş Yüksek lisans öğrencisine aidatsız yüksek limitli kart önerisi yapar mısınız?

8 an önce tüm borçları ödeyip kartları kapattım ama ihtiyaç oluyor.

Sanal kart ve yüksek limit olsun-olursa aidatsız olsun- benim için ideal. Kart ile alışveriş yapan biriyim. Gerek online gerek reelde

önerilerinizi beklıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyeismi -- 21 Şubat 2016; 13:41:04 >
  • uyeismi kullanıcısına yanıt
    Cepteteb öğrenciyken 2.600 e kadar limit verdiler sanal kartı var aidatı 7 TL falan ama sinema müze falan seviyorsanız istisnasız İşbank derim. Aidatı 20 TL belli bir harcama yapıyorsanız yıllık Onuda iade ediyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Broon kullanıcısına yanıt
    sienama olayı bende sık hocam. iş bank kart limiti konusunda 300 diyende var 2000 diyende var nette. bilgin var mı?. Şimdi sık alışveriş yapacak birisiyim. birkaç yüz lira pekde işe yaramaz açıkcası
  • uyeismi kullanıcısına yanıt
    Ödemelerde sorun yoksa 1000 e kadar garanti sayılır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar PTT Kart kullanan var mı?

Hesap işletim ücreti alıyorlar mı? İnternetten alışverişlerde kullanabilir miyim?

Kullananlar yardımcı olursa sevinirim.
  • Öğrenci kredileri, öğrenci hesapları ve öğrenci kredi kartları ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak içinhttp://www.ogrencikredisi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.