Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.586
Cevap
199
Favori
907.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12801281128212831284
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • Cardfinans kredi kartı onaylandı 15 gün oldu hala gelmedi kurye verilmiştir diyorlar gelen giden yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş'te Üniversiteli Temassız Kart için 29 Ağustos'ta internetten başvurdum. 1 Eylül'de aradılar bilgileri teyit ettiler ve aynı gün öğrenci belgesini mail attım. İnternette sorgulayınca başvurunuz olumlu sonuçlanmıştır yazıyor. Kart ne zaman gelir ?
  • université teb e interneten nasıl başvuru yapılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dörtçeker

İş'te Üniversiteli Temassız Kart için 29 Ağustos'ta internetten başvurdum. 1 Eylül'de aradılar bilgileri teyit ettiler ve aynı gün öğrenci belgesini mail attım. İnternette sorgulayınca başvurunuz olumlu sonuçlanmıştır yazıyor. Kart ne zaman gelir ?

Ben şubeden başvurdum 6 gün sonra kart elimdeydi.

İş bankası bu konuda harika. Sizinkide 1 haftaya kadar gelir. Arayın takip edin üstüne düşünce hızlandırıyorlar.

İşcep uygulaması da harika.

Kartın tek eksiği nakit avans olmaması.

• Subeden universiteb basvurdum.10 gunu gecti hala elime gecmedi.internetten baktigimda basvurunuz olumlu yanitlanmamistir diyo ne yapabilirim ?

• Olumsuzsa kredi kartı vermemiş banka zaten kart yollamazlar başka bankaları dene kart varmı şu an başka bankadan
  • Pritt31 kullanıcısına yanıt
    Önce sms ile başvurdum zamanında öğrenci belgesini veremedim olumsuz oldu daha sonra yine başvuramadım. Şubeye gittim bu sefer öğrenci belgesini eski dedi yeni kayıt yenileme yap o zaman başvurunu yapalım dedi. Benimde şansıma bonus gence başvurdum bekliyorum bakalım o ne olcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Önce sms ile başvurdum zamanında öğrenci belgesini veremedim olumsuz oldu daha sonra yine başvuramadım. Şubeye gittim bu sefer öğrenci belgesini eski dedi yeni kayıt yenileme yap o zaman başvurunu yapalım dedi. Benimde şansıma bonus gence başvurdum bekliyorum bakalım o ne olcak.

Bende bonus gence başvurdum reddettiler neden acaba ?

Vakıfbank Like ve İşte Üniv. Kullanıyorum.

• Pritt31 kullanıcısına yanıt
    Gelir belgesinden dolayı sanırım referans gösterceksiniz. Bana eğer derse annemi referans gösteririm olur herhalde olmazsada yapcak bişey yok bankalar ilginç zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

quote:

Orijinalden alıntı: dörtçeker

İş'te Üniversiteli Temassız Kart için 29 Ağustos'ta internetten başvurdum. 1 Eylül'de aradılar bilgileri teyit ettiler ve aynı gün öğrenci belgesini mail attım. İnternette sorgulayınca başvurunuz olumlu sonuçlanmıştır yazıyor. Kart ne zaman gelir ?

Ben şubeden başvurdum 6 gün sonra kart elimdeydi.

İş bankası bu konuda harika. Sizinkide 1 haftaya kadar gelir. Arayın takip edin üstüne düşünce hızlandırıyorlar.

İşcep uygulaması da harika.

Kartın tek eksiği nakit avans olmaması.

Teşekkürler, telefonla arıyorum fakat hangi bölüme bağlanmalıyım ? Kredi kartı başvurularına giriyorum TC Kimlik numarasını girince bana kart önerileri yapıyor önceden ...... numaralı başvurunuz onaylanmıştır diyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: payrox

Olumsuzsa kredi kartı vermemiş banka zaten kart yollamazlar başka bankaları dene kart varmı şu an başka bankadan

Yok

• Merhaba arkadaşlar yeni atanıyorum. Kredi kartı için finansbanka başvurdum. Ama henüz kart gelmedi. Yani kabul etmem gibi bir durumum da olabilir görüşleriniz doğrultusunda. Genelde internet alış verişleri elektronik ürün alışverişleri gibi harcamalarda finansbank bana avantaj sağlar mı? Kredi kartı ücreti olarak avantajlı mı? Bazı sitelerde bazı kartlara 100 tl gibi rakamlarda hediye çeki ya da puan veriliyor, finansbank kredi kartinda bu tür avantajlar ne durumda ya da her açıdan avantajlı hangi kartı önerirsiniz ? Teşekkür ederim.
  • İnternetten başvurusu yapılan İş'te Üniversiteli Kart ne kadar sürede teslim ediliyor ?
  • Beyler bu İşte Üniversiteli kartın limitini nasıl arttırabilirim ?

3 ay oldu alalı 3 aydır düzenli ödüyorum sürekli toplam borcu yatırıyorum.

Limitim 500 tl 2-3 günde bitiriyorum. Yani ödüyorum 2-3 gün sonra bitiyor limit. Bununla alakası var mıdır ?

İnternetten 30 kere başvurdum 600 lira bile yapmadılar.

• Mclaren-Honda kullanıcısına yanıt
    3-4 gün sonra seni arar öğrenci belgeni fakslarsın daha sonrasında onaylanıp basıma verilip 2 günede gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucis

Selamlar,

Bonus Genc'e basvurdum 1000 TL limitli geldi. Fakat bunu direk Bonus'a yada Miles&Smiles'a cevirmek istiyorum.
    Onlardan birine basvursam sonuc ne cikar acaba?

Nereden başvurdunuz ve kaç günde sonuçlandı acaba?
  • İş'te Üniversiteli Kart'a başvuralı 2 haftayı geçti, öğrenci belgesini mail ile gönderdim, internette de onaylanmış gözüküyor fakat hala karttan haber yok. Müşteri hizmetlerini arıyorum fakat bir türlü bağlanamıyorum aradığım menü yok.

Ne yapabilirim ?
  • dörtçeker kullanıcısına yanıt
    444 02 02 nolu telefonu arayarak sesli yanıt sisteminde * tuşuna basın (müşteri temsilcisine bağlanır). Burdan sorabilirsin eğer sonuç olmaz ise en yakın şubeye gidip kartını sorgulatabilir kayıt oluşturabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

444 02 02 nolu telefonu arayarak sesli yanıt sisteminde * tuşuna basın (müşteri temsilcisine bağlanır). Burdan sorabilirsin eğer sonuç olmaz ise en yakın şubeye gidip kartını sorgulatabilir kayıt oluşturabilirsin.

Burayı arıyorum numaramız yenilendi diyor, *'a basıyorum hatalı tuşlama yaptınız diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dörtçeker -- 14 Eylül 2015; 17:01:30 >
  • dörtçeker kullanıcısına yanıt
    0850 724 0 724 burayı ara olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 12801281128212831284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.