Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12411242124312441245
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: sonurakar

Yurtdışı alışverişleri için kart aidatı olmayan bir kredi kartı almak en mantıklısı; çünkü Encard 3D Secure dolayısıyla geçmiyor diye biliyorum. Tabii ki sanal kart oluşturup alışveriş yaparak...

Paypal'a/Paypal'dan para aktarmak, banka hesabına para yatırmak ve çekmek için ise Enpara ideal çözümdür.

Encardi paypalda kullanip yurtdisi aliaverislerinde kullanilabilir. Ama direk yurtdisi sitelerinden alisveris yapilir mi bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    BKM Express te olduğu gibi o zaman...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FRIENDS kullanıcısına yanıt
    https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/webscr?cmd=xpt/Marketing/general/NewConsumerLink-outside

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BONUS GENÇ kullanan veya bilen var mı?

bugün kartı şubeden teslim aldım. banka görevlisi yaklaşık 15 yere imza attırıp 3 kere de "sözleşmenin bir nüshasını teslim aldım" yazdırdı fakat bana sözleşme verilmedi. normalde böyle bir şey yapmazdım acelem olduğu için aklıma gelmedi. sorun yaşar mıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 31 Ekim 2014; 18:38:55 >
  • hesap işletim ücreti almayan banka varmı?
    yada hesap işletim ücretini hangi banka kimlerden almıyor??
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

BONUS GENÇ kullanan veya bilen var mı?

bugün kartı şubeden teslim aldım. banka görevlisi yaklaşık 15 yere imza attırıp 3 kere de "sözleşmenin bir nüshasını teslim aldım" yazdırdı fakat bana sözleşme verilmedi. normalde böyle bir şey yapmazdım acelem olduğu için aklıma gelmedi. sorun yaşar mıyım

Şubeden alıysan umarım sorun olmaz, kuryeden almaktan daha güvenilirdir diye sanıyorum. Bende kuryeden aldığımda imza atmıştım sadece 3-5 tane, aynı sözleşme dosyasından banada vermişti, değişik bişey yok bilindik kart sözleşmesi, ücretler falan yazıyor.*(genel sözleşme olduğu için, yoksa bonus genç için herhangi bir ücret ödenmiyor.)

• quote:

Orijinalden alıntı: qwert_1

quote:

Şubeden alıysan umarım sorun olmaz, kuryeden almaktan daha güvenilirdir diye sanıyorum. Bende kuryeden aldığımda imza atmıştım sadece 3-5 tane, aynı sözleşme dosyasından banada vermişti, değişik bişey yok bilindik kart sözleşmesi, ücretler falan yazıyor.*(genel sözleşme olduğu için, yoksa bonus genç için herhangi bir ücret ödenmiyor.)

önce kuryeye verdiler, kurye ile mesai saatlerinde anlaşamayınca kurye şubeye bıraktı. ben de gidip şubeden teslim aldım banka görevlisi poşetten çıkarıp imzalattı evrakları umarım sorun olmaz eğer olur diyorsanız pazartesi gidip isteyeyim sözleşmeleri

• enpara.com
    yapıkredi nuvo
    kuveyttürk

bunlar hesap işletim almıyor.
  • beyler 2 aydır ziraat kredi kartımı düzgün kullanamıyordum. şimdi internet şubesinden baktığımda kredi kartım gözükmüyor. iptal edilmiş herhalde. avans tanımlattığım için olabilir mi? tekrar başvurdum ama neden böyle oldu anlamadım. müşteri hizmetleri de 20 dk dır cevap vermiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qwert_1

quote:

önce kuryeye verdiler, kurye ile mesai saatlerinde anlaşamayınca kurye şubeye bıraktı. ben de gidip şubeden teslim aldım banka görevlisi poşetten çıkarıp imzalattı evrakları umarım sorun olmaz eğer olur diyorsanız pazartesi gidip isteyeyim sözleşmeleri

Ne yapacan ki sözleşmeleri
    Sözleşme örnekleri PDF olarak sitesinde var zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar öğrenciyim, kredi veren banka falan var mı? Bu teknolojik aletlerle ilgili kredilerden? Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

Arkadaşlar öğrenciyim, kredi veren banka falan var mı? Bu teknolojik aletlerle ilgili kredilerden? Bilgisi olan var mı?

Ben de bunu arıyorum. Cevaplarken beni de alıntılayın.
  • ben şubeye teslim yapsınlar diye adrese en yakın yapı kredi bankasını yazdım. aktif ileti sms göndermiş adresinizde bulamadığımız için teslim edemedik bir numara yazmışlar bunu arayın diye arıyorum telefonu açan yok. ne yapıcam ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BNSF

ben şubeye teslim yapsınlar diye adrese en yakın yapı kredi bankasını yazdım. aktif ileti sms göndermiş adresinizde bulamadığımız için teslim edemedik bir numara yazmışlar bunu arayın diye arıyorum telefonu açan yok. ne yapıcam ki?

http://tr.aktif.com/gonderisorgulama/

Buradan adres değiştir.

• Merhaba Arkadaşlar, daha once hic banka karti ve kredi karti kullanmadim, o yuzden bazi konularda bilgi eksikliklerim var ve bu yuzden bir kac sorum olacak, bu konunun son 50 sayfasni okumama ragmen tam bir karmaşa soz konusu, yardimlarinizi bekliyorum.

Ogrenci banka karti ve kredi karti cikartmak istiyorum, simdi takildigim noktalar sunlardir

1- ogrenci icin hem kredi karti hemde banka karti ozellikli tek bir kart varmidir?

2- play, iste uni. , bonus genc arasindan hangisini tercih etmeliyim (bu uc kartta bayagi rabet gormus ve genel olarak iyi diyorlar, limiti benim icin cok onemli degil yillik ucreti olmasin olsada 20den fazla olmasin ve alisverislerde avantajli bir kart olsun)

3- yapi kredi bankasi nuvo adiyla ayri ayri ogrenci kredi karti ve bankamatik karti var, peki bu nuvo enpara felan nedir ? Normal ogrenci kredi karti almamla nuvo kredi karti almam arasinda ne fark olabilir? Yada benzer olarak nuvo banka kart ve normal banka karti iliskisi?

Yardimlarinizi bekliyorum, yarin cuma ve basvurumu yapmak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi massiveattack1 -- 6 Kasım 2014; 19:07:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf3211

Merhaba Arkadaşlar, daha once hic banka karti ve kredi karti kullanmadim, o yuzden bazi konularda bilgi eksikliklerim var ve bu yuzden bir kac sorum olacak, bu konunun son 50 sayfasni okumama ragmen tam bir karmaşa soz konusu, yardimlarinizi bekliyorum.

Ogrenci banka karti ve kredi karti cikartmak istiyorum, simdi takildigim noktalar sunlardir

1- ogrenci icin hem kredi karti hemde banka karti ozellikli tek bir kart varmidir?

2- play, iste uni. , bonus genc arasindan hangisini tercih etmeliyim (bu uc kartta bayagi rabet gormus ve genel olarak iyi diyorlar, limiti benim icin cok onemli degil yillik ucreti olmasin olsada 20den fazla olmasin ve alisverislerde avantajli bir kart olsun)

3- yapi kredi bankasi nuvo adiyla ayri ayri ogrenci kredi karti ve bankamatik karti var, peki bu nuvo enpara felan nedir ? Normal ogrenci kredi karti almamla nuvo kredi karti almam arasinda ne fark olabilir? Yada benzer olarak nuvo banka kart ve normal banka karti iliskisi?

Yardimlarinizi bekliyorum, yarin cuma ve basvurumu yapmak istiyorum

http://www.nuvo.com.tr/senin-nuvon-hangisi/nuvo-ogrenci.aspx

Nuvo TL card (banka kartı) vadesiz hesap işletim ücreti yok.
    World Play Card (kredi kartı) Nuvo öğrenci hesabı olanlardan kart aidatı alınmıyor.

avantajlı bir kombo olur.

• Siz bu komboyu kullaniyosunuz heralde memnunmusunuz ? Artilari eksileri nelerdir

Birde enpara daha cok musterisi var sanirim ve nuvoya gore daha cok memnun olunan sistem galiba, enpara banka karti alsam bide baska bankadan kredi karti cikarsam boyle bi kombo nasil olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi massiveattack1 -- 6 Kasım 2014; 21:16:14 >
  • nasıl istiyorsan öyle yap hocam

• Play Card kulalnıyordum. Aidat yok diye teminat verdiler. İlk yıl ödemedim 2.yıl aldılar. MH aidat ile ilgili konuşmalarımızı bulamadı. Kapattım ben de.

Bonus Genç kullanıyorum. Bu zamana kadar işimi gördü.

Şimdi Play Card aidat alıyor mu güncel bilgi kullanan arkadaşlar durum nedir ?

Yaş 23 üni öğrencisiyim.
  • Bonus Genç'i ne kadar sürede çıkarıyorlar ? Dün başvurdum ama internet şubesinde bir hafta sonra yeniden sorgulayın diyor. O kadar sürüyor mu

Bir de benim banka hesabımın şubesi Ankara'da, kart başvurusu yapıp adresi İstanbul olarak verdim. Bir sorun çıkmaz umarım
  • 
Sayfa: önceki 12411242124312441245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.