Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12231224122512261227
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
    evet banka kartının genel kullanım amacı bu zaten :)
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsntrk

Şu enpara benim hosuma gitti o nasıldır ?

Az önce görüştüm müşteri temsilciyleriyle. Gerçekten 10 numara. EFT ücreti falan yok. Diğer bankaların hepsinde var.
  • Arkadaşlar iyi akşamlar.
    Ben yarın üniversiteye kayıt olacağım.Banka kartı almayı düşünüyorum ama bu kart olaylarından hiç anlamam.Bu yüzden deneyimli arkadaşların tavsiyelerini alıp kartı alacağım.
    Karttaki temel amacım internetten alışveriş ve eldeki parayı biriktirme.Belirttiğim şartlara uyacak şekilde önerilerinizi bekliyorum.

Kartta aranılan özellikler:

-Kart ücreti, aylık ücret, yıllık ücret, cart curt ücreti olmaması
    -Faizlerle uğraşmama

Sormak istediğim birkaç soru var.Birincisi üniversite hazırlık okuyacağım bu belirtilen kartları alabiliyor muyum?
    İkincisi Banka kartında para yatırma limiti var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freedom` -- 31 Ağustos 2014; 23:34:20 >
  • arkadaslar merhaba. ben de kendi is bankasi iste universiteli kartimi degistirmeyi dusunuyorum. yazin oncesinde bonus genc dusunuyordum ama oyalaninca ve iste universiteliyi kapatmayinca gecmedim. simdi ise burger kampanyasi bittigi icin gecmek icimden gelmiyor bu karttan neden memnun degilsin dersen ise hic puan-bonus vermiyor. bastan beri begenmiyordum ama artik kasiyer olup milletin kartlarindaki bonuslari gorunce cocuga koktu o yuzden aylik 300 harcama ortalamasi tutturan bir kisiye onerebileceginiz uyelik aidatsiz, pos cihazi heryerde bulunan (bundan sikayetciyim, o yuzden puan birikmiyor, yoksa yuzdesi normal) internetten alisveris yapilabilen bir kredi karti onerebilir misiniz?

not:taksitti mildi benim icin islevsiz seyler, onlara takilmaya gerek yok. kampanyalardan da genel olarak yararlanmiyorum cunku hep takilirken yiyorum karti, hic urun almiyorum gibi bir sey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

arkadaslar merhaba. ben de kendi is bankasi iste universiteli kartimi degistirmeyi dusunuyorum. yazin oncesinde bonus genc dusunuyordum ama oyalaninca ve iste universiteliyi kapatmayinca gecmedim. simdi ise burger kampanyasi bittigi icin gecmek icimden gelmiyor bu karttan neden memnun degilsin dersen ise hic puan-bonus vermiyor. bastan beri begenmiyordum ama artik kasiyer olup milletin kartlarindaki bonuslari gorunce cocuga koktu o yuzden aylik 300 harcama ortalamasi tutturan bir kisiye onerebileceginiz uyelik aidatsiz, pos cihazi heryerde bulunan (bundan sikayetciyim, o yuzden puan birikmiyor, yoksa yuzdesi normal) internetten alisveris yapilabilen bir kredi karti onerebilir misiniz?

not:taksitti mildi benim icin islevsiz seyler, onlara takilmaya gerek yok. kampanyalardan da genel olarak yararlanmiyorum cunku hep takilirken yiyorum karti, hic urun almiyorum gibi bir sey.

İşbankası kartları en az puan veren karttır piyasada

• quote:

Orijinalden alıntı: Freedom`

Arkadaşlar iyi akşamlar.
    Ben yarın üniversiteye kayıt olacağım.Banka kartı almayı düşünüyorum ama bu kart olaylarından hiç anlamam.Bu yüzden deneyimli arkadaşların tavsiyelerini alıp kartı alacağım.
    Karttaki temel amacım internetten alışveriş ve eldeki parayı biriktirme.Belirttiğim şartlara uyacak şekilde önerilerinizi bekliyorum.

Kartta aranılan özellikler:

-Kart ücreti, aylık ücret, yıllık ücret, cart curt ücreti olmaması
    -Faizlerle uğraşmama

Sormak istediğim birkaç soru var.Birincisi üniversite hazırlık okuyacağım bu belirtilen kartları alabiliyor muyum?
    İkincisi Banka kartında para yatırma limiti var mı?

Up

• Arkadaşlar bu yıl üniye başlayacağım. Bana 1000 tl dolaylarında limitli her yerde taksit yapıp puan verebilen bir kredi kartı önerebilirmisiniz? Aidatı,ücreti filan az olsun. Kısaca öğrenci için şu an en uygun kredi kartını söyleyebilirmisiniz? Bu yapı kredi nuvo yu duydum nasıldır iyi mi? Bilgi verebilirmisiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapı kredi ve yapıkredi nuvoyu asla kullanmayın.bir gece yarısı sözleşmenizde eksiklik var diyip bloke edebilirler.paranızda içerde kalır böylece.asla tavsiye etmiyorum.

hesap işletim ücreti,havale/eft ücreti ödememek için ENPARA FİNANSBANK tavsiye ederim.enparada dikkat etmeniz gereken nokta finansbank şubelerini kullanamayacağınız.finansbank bankamatiklerinden internet şubesinden hallediliyor hemen herşey.

kredi kartı içinde bonus genç kart veya vakıfbank likecard tavsiye edebilirim.bu kartlardada ekstrenizi sadece e-mail adresine gelecek şekilde talimat verirseniz kart aidatı/ücreti yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kredi kartı çıkartacağım ama ne zamana elime ulaşır başvurduktan sonra acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

enpara+yapıkredi nuvo.

bu ikili butun ihtiyaçlarınızı karşılar. ikisinde de masraf yok.

Bu enpara ile neler yapıyoruz tam olarak acaba açıklayabilirmisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

yapı kredi ve yapıkredi nuvoyu asla kullanmayın.bir gece yarısı sözleşmenizde eksiklik var diyip bloke edebilirler.paranızda içerde kalır böylece.asla tavsiye etmiyorum.

hesap işletim ücreti,havale/eft ücreti ödememek için ENPARA FİNANSBANK tavsiye ederim.enparada dikkat etmeniz gereken nokta finansbank şubelerini kullanamayacağınız.finansbank bankamatiklerinden internet şubesinden hallediliyor hemen herşey.

kredi kartı içinde bonus genç kart veya vakıfbank likecard tavsiye edebilirim.bu kartlardada ekstrenizi sadece e-mail adresine gelecek şekilde talimat verirseniz kart aidatı/ücreti yok.

ben mecbur bu ikiliyi kullanıyorum.

enparanın bana göre çok önemli 3 eksiği var bu eksiklikleri nuvo ile kapatıyorum çünkü

-atm yoğunluğu az
    -cebe havale seçeneği yok
    -eft dışında şans oyunları ödemesi yok.

bu nedenlerden dolayı ben nuvo da kullanıyorum.

• normal bir banka hesabı temel olarak.

tek farkı hesap işletim eft havale vb ücretler kesinlikle alınmıyor.

artı zaman zaman çeşitli indirim/iade gibi kampanyalar oluyor.
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Peki kredi kartı gibi internetten alışveriş vs yapılabiliyor mu bununla yani o tarz işler için kullanışlı mı ?
  • sadece paypal ile denedim. gayet rahat. onun dışında başka denemedim. kullanan başka arkadaşlar daha net bilgi verir bu konuda.
  • Bugün üniversiteye kayıt oldum çıktıktan sonra öğrenci belgesi ile iş bankası öğrenci kredi kartına başvurdum. Bana 1 hafta içinde ev adresime göndereceklerini söylediler sizce gelir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: JilberProduct

Bugün üniversiteye kayıt oldum çıktıktan sonra öğrenci belgesi ile iş bankası öğrenci kredi kartına başvurdum. Bana 1 hafta içinde ev adresime göndereceklerini söylediler sizce gelir mi?

En az 15 gün oda iyi şartta

• salihbocX S kullanıcısına yanıt
    Bende 1 haftaya inanmadım zaten

İş bankası öğrenci kartı taksit yapıyor mu ve internetten alışveriş yapabiliyor muyuz?
    Ayrıca onun yanında bana kart önerebilir misiniz? Benim için taksit önemli yani 100 tl'lik ayakkabıyı 4-5 taksite alabileceğim bir kart? Son olarak en hızlı hangi kart gelir teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

sadece paypal ile denedim. gayet rahat. onun dışında başka denemedim. kullanan başka arkadaşlar daha net bilgi verir bu konuda.

Senin limitler nasıl hocam :)

• YXZ kullanıcısına yanıt
    5 tane kart vardı bende.

1 tane kaldı teb var 2000 limitli.

onu da kapattıracaktım da sırf limit yüksek bir daha alamam diye tutuyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 12231224122512261227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.