Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12141215121612171218
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • Öğrenci belgesi ve kimliğimle hangi bankaya başvurup kredi kartı alabilirim? hepsinin sitesine girdim ancak birisinden cevap geldi sadece. İnternetten başvurumla bankanın kendısıne gıtmem arasında ne fark olur?
  • USAEA U kullanıcısına yanıt
    Öğrenci belgem ve kimliğimle hangi bankadan nakit avans veren kredi kartı çıkartabilirim bilgin var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: straydrax

Öğrenci belgem ve kimliğimle hangi bankadan nakit avans veren kredi kartı çıkartabilirim bilgin var mı

Nakit avans veren bir tek CardFinans GO'yu biliyorum.
    Buradan bakabilirsin:http://www.cardfinansgo.com.tr/cardfinans-go-nun-farki/formul-150.aspx
  • 1000 Tl verenlerde var mış hsbc diye duydum da kullanan var ise

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evil.Blade

1000 Tl verenlerde var mış hsbc diye duydum da kullanan var ise

Hsbc campus finansbank go denizbank d-şarj bonus başka kartın yoksa 1000 tl limitle gelebilir.
    Ykb play işte üniversiteli bonus genç exi26 genelde 500 tl limitle geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önlisans öğrencisiyim "İş bankası işte üniversiteli" den faydalanabilirmiyim ? Sitesinde lisans yazıyor ama önlisans olup alabilen varmı ?
  • Alırsın alan var önlisans tanıdıklarım

• Arkadaşlar işte çalışıyorum fakat kısa süreli günlük/haftalık olduğu için sigorta yok haliyle.
    Ailemin maddi durumu orta düzeyde iyi diyebilirim. Bu sene önlisans öğrencisi olacağım fakat kredi kartlarının sitelerine baktığımda üniversite öğrencilerine sunduğu kredi kartlarının hepsi minimum 4 yıllık lisans öğrencisi olmam gerektiğini söylüyor.

1000 TL limitli kart işimi çok iyi görür ama burda yazılanları okuyunca 500 TL limitede razı oldum diyebilirim. Yıllık aidat ücreti almayan hangi kartlar var bana göre ? İlla üniversite yazmasına gerek yok kartın üstünde düz kartta olur bana uygunsa.
  • Öyle birşey yok en az 4 yıl gerek diye önlisans olanlarda öğrenci kredi kartı alır yıllık kart ücreti olmayan kartlar Bonus genç fakat hiç tavsiye etmem Yapı Kredi Play kart artık yıllık ücret almıyor

• 1000 Tl limitli öğrenci kredi kartı alan varsa mesaj atsın bana

• quote:

Orijinalden alıntı: payrox

Öyle birşey yok en az 4 yıl gerek diye önlisans olanlarda öğrenci kredi kartı alır yıllık kart ücreti olmayan kartlar Bonus genç fakat hiç tavsiye etmem Yapı Kredi Play kart artık yıllık ücret almıyor

Sanırım alması en kolay olan Bonus Genç ama çok kişiye eziyet çektirmiş anlaşılan.

Play artık yıllık ücret almıyor demişsiniz ama sitesinde öyle yazmıyor Öğrenci belgeni ibraz et yıllık ücret çıkarmayayım diyor ama açıklamalarındada lisans (4 yıllık) olacak diyor en az. Bu durum kafamı karıştırıyor işte ben önlisansım
    Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

İşte üniversite sahibi mezun arkadaşlar sizlerin durumu nedir ? Sitesinde 20 TL yıllık ücret var yazıyor ancak mezun olunduğunda öğrencilikten çıkıldığında ne kadar yıllık ücret alıyorlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 4 Ağustos 2014; 22:38:34 >

• Öğrenci belgesi ibrazı etmen gerek zaten yoksa alırlar tabi

• Acil kredi kartyna ihtiyacym var. Y? bankasyndan almayy dü?ünüyorum ama ?uan elimde sadece ö?renci kartym var( ö?renci belgem yok) Yki hafa sonra üniversiteden kaydymy alyp ba?ka bir üniversiteye geçece?im. Bu sorun olu?turur mu? Ya da ö?renci kartyyla kredi karty verirler mi?
  • Önlisans okurken sorgusuz 250tl limit ile vermişlerdi teb üni kartını ozaman hiç istememiştim beklentim yoktu ama onay vermişlerdi. İsteyen arkadaşlar nasıl alamıyorlar hayret. Ben suan keşke almamış olsaydım diyorum benden suan hesap işletim ücreti adı altında 114tl talep ediyorlar şuan için banka 80 km uzaklıkta tam öğrenemedik ne olduğunu ama 2 ödeme talimatı ile ücret alınmıyor acaba telefon faturası ile internet faturasını otomatik odeme talimatı versem acaba olurmu

• quote:

Orijinalden alıntı: Brujeria35

Önlisans okurken sorgusuz 250tl limit ile vermişlerdi teb üni kartını ozaman hiç istememiştim beklentim yoktu ama onay vermişlerdi. İsteyen arkadaşlar nasıl alamıyorlar hayret. Ben suan keşke almamış olsaydım diyorum benden suan hesap işletim ücreti adı altında 114tl talep ediyorlar şuan için banka 80 km uzaklıkta tam öğrenemedik ne olduğunu ama 2 ödeme talimatı ile ücret alınmıyor acaba telefon faturası ile internet faturasını otomatik odeme talimatı versem acaba olurmu

114lira istedikleri teb üni kartın bağımlı olduğu vadesiz hesap,kredi kartından tahsil edilmiyor veya yansımıyor.Vadesiz hesabı kapat gitsin, ayrıca tebe alternatif bir dolu banka var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Susta Kazım -- 5 Ağustos 2014; 14:04:46 >
  • Lisans öğrencisiyim hangi bankadan kart almalıyım ? iş bankası işte üniversiteli uygun mu?

• Arkadaşlar Cardfinans Go hakkında bilgisi olan var mı? Nasıl bir karttır? İş Bankası, Garanti, YK ve Cardfinans'dan hangisinden öğrenci için kart almalıyım sizce? En avantajlısı hangisidir?
  • Sizce hangi bankkart?Ziraat kazandıran bankkart nasıl?

• Beyler ben bu kart işlerinden hiç anlamam yarın kendim için bir kart çıkarmam gerekiyor yapı kredi-iş bankası-garanti bankası bu 3ünden birinde olacak.En avantajlısı hangisidir şu an kendi sitelerinde araştırıyorum sizinde tavsiyelerinize açığım yardımlarınızı bekliyorum.

Edit: Öğrenciyim ve bu yıl şehrimin dışında üniversiteye başlayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pichie Rich -- 5 Ağustos 2014; 19:08:04 >
  • Pichie Rich kullanıcısına yanıt
    Play kart iyidir 5lira kart gönderim ücreti dışında ücreti yok. İşte ünilide iyidir fakat nakit avans özelliği yoktur,garantiye bulaşmayın.
  • 
Sayfa: önceki 12141215121612171218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.