Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.586
Cevap
199
Favori
907.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • arkadaşlar peki bu denizbank paso kartın başvuru sonucunu nereden takip ediyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Caty]

arkadaşlar peki bu denizbank paso kartın başvuru sonucunu nereden takip ediyoruz?

netten başvurunca bir takip numarası veriyorlar o başvuru numarası alıp bankayı arayıp başvuru sonucunu öğrenebilirsin,zaten limitsiz kartta 1-2 güne sonuç belli oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

arkadaşlar peki bu denizbank paso kartın başvuru sonucunu nereden takip ediyoruz?

netten başvurunca bir takip numarası veriyorlar o başvuru numarası alıp bankayı arayıp başvuru sonucunu öğrenebilirsin,zaten limitsiz kartta 1-2 güne sonuç belli oluyor

evet takip numarası aldım demek istediğim netten öğrenmemizin bir yolu yok yani.. teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

evet takip numarası aldım demek istediğim netten öğrenmemizin bir yolu yok yani.. teşekkürler

eskiden vardı ama bende az önce baktım kaldırmışlar sanırım
  • Kronik yorumun için teşekkürler, bu 0 limitli olana parayı sanırım normal hesaba yatırır gibi yatırıyoruz demi?
  • Şuan aylık ücret almayan öğrenci için hangi kredi kartını önerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesajım bulunsun 1ay sonra uplarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextercan

Kronik yorumun için teşekkürler, bu 0 limitli olana parayı sanırım normal hesaba yatırır gibi yatırıyoruz demi?

aynen kartı atmye tak parayı yatır,yatırdığın kadar kullanmaya başla mantık bu;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allen Walker

Şuan aylık ücret almayan öğrenci için hangi kredi kartını önerirsiniz

kesinlikle işbankası tüm maximum özelliklerine sahip, içerisindeki vadesiz hesabada kredi kartına da yıllık hiçbir ücret ödemiyorsun,başvurması da kolay alması da;)
  • Yapı Kredi'ye gittim Play banka hesabı açtırmak için. Öğrenci belgesi olmadığı için normal banka hesabı açabiliriz dedi. Onda da 6 ayda bir 40 TL, yani yıllık 80 Lira işletim ücreti varmış Öğrenci olan bir tanıdık bulmak gerek
  • 80 lira mı yuh yani
  • oha 80 liramı
  • 80 Lira çok fazla geldi

Hesabı başkasının adına açtırıp banka kartını ben kullansam bir sorun çıkar mı? Alışveriş falan yapmayacağım,sadece para çekip,yatırmak için atm kullanırım
  • çıkmaz zaten alt tarafı vadesiz hesap,kredi kartı olsa neyse
  • S.A. / A.S.

Bu sene üniversiteliyim ( : ..

ve bir kredi kartı almak istiyorum babamın gelir durumu iyi , fakat kredi kartı kullanmıyor .. / konuyu tam okuyamadım ben şöyle bişey istiyrom

* Nakit para çekmem , :) nakit çektirmeyen bir banka olabilir

* 500 Lira limitli , + taksit yapabilecek / Giyim kuşam ve Elektronik ürünlerde

* Online işlem yapabileceğim - Veya otomatik ödeme talimatı verebileceğim ..

İki ayrı kart alacağım ? hangileri uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark1420

S.A. / A.S.

Bu sene üniversiteliyim ( : ..

ve bir kredi kartı almak istiyorum babamın gelir durumu iyi , fakat kredi kartı kullanmıyor .. / konuyu tam okuyamadım ben şöyle bişey istiyrom

* Nakit para çekmem , :) nakit çektirmeyen bir banka olabilir

* 500 Lira limitli , + taksit yapabilecek / Giyim kuşam ve Elektronik ürünlerde

* Online işlem yapabileceğim - Veya otomatik ödeme talimatı verebileceğim ..

İki ayrı kart alacağım ? hangileri uygun

işbankası hem alması kolay,hemde nakit çekimi yok,saymış olduğun herşeyi yapabilirsin,sadece öğrenci kimliğin ya öğrenci belgen yeterli
  • quote:

valla işte üniversiteli kartım var şuanda 17.55 tl maxipuanım var birde otomatik ödeme kampanyasına katıldım 50 tl de oradan gelecek,karar sizin ama şunu unutmayın derim kimse bedavadan birşeyler vermez

Faturalı telefon kampanyasını mı kastediyorsun? Bende İşte Universiteli kart aldım alır almaz 40 lira hesabımdan çekti salak herifler şubeye gidin diyor birde. Birde hesap kesim tarihi geçti kartın limiti açılması gerekiyor ama açılmadı yani son ödeme tarihi gelmemiş olsa bile illa bir önceki ayın parasını yatıracaksın yoksa yeni ayda kredi kARTINI kullandırmıyor Bu şekilde olmayan bir kart lazım Ziraat veya Halkta durum nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferroburak -- 21 Ağustos 2011; 20:24:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferroburak

quote:

valla işte üniversiteli kartım var şuanda 17.55 tl maxipuanım var birde otomatik ödeme kampanyasına katıldım 50 tl de oradan gelecek,karar sizin ama şunu unutmayın derim kimse bedavadan birşeyler vermez

Faturalı telefon kampanyasını mı kastediyorsun? Bende İşte Universiteli kart aldım alır almaz 40 lira hesabımdan çekti salak herifler şubeye gidin diyor birde. Birde hesap kesim tarihi geçti kartın limiti açılması gerekiyor ama açılmadı yani son ödeme tarihi gelmemiş olsa bile illa bir önceki ayın parasını yatıracaksın yoksa yeni ayda kredi kARTINI kullandırmıyor Bu şekilde olmayan bir kart lazım Ziraat veya Halkta durum nasıl?

hayır onu kastetmiyorum fatura ödeme talimatı verdim 2 tane oradan gelecek bana iş bankasından 1'i işte üniversiteli olmak üzere 2 tane kartım ne hesabımdan para çektiler,ne de başka birşey.Borcumun ben tamamını ödüyorum hesap kesim tarihinde böylece hiçbir sorun olmuyor,zaten normal kredi kartı mantığı da bu.Ayrıca borcu kapatmazsan banka limiti bloke de eder ki tüm bankalarda mantık bu şekilde..Ziraat ve Halka ben yaklaşmam zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferroburak

quote:

O limit her ay yeniden açılıp kapanmaz. Borçlandığın kadar kapalı, ödediğin kadar açık kalır.
    Özet: Kart limiti aylık işleyen bir süreç değil.
  • Nasıl yani ya ?

Kart limiti : 300 TL

Mesela ben 500 TL'ye birşey aldım ve 10 taksite böldüm. Her ay 50,50 gelecek bu faturama.

Yoksa limit 300 TL olduğu için ben bunu alamayacakmıyım ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.