Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11691170117111721173
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
    10 TL farkediyo, ücret falan alırlarsa bozuşuruz
  • PetrovaFire kullanıcısına yanıt
    Aynisi bende de var hocam, 5 bankadan red yedim. Seker, garanti, vakifbank, teb, finansbank :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • welowis kullanıcısına yanıt
    denizbank ve akbank i deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart aidati veyillik ucreti ayan bir kart var mi acaba?

• cheem kullanıcısına yanıt
    like

• inexo kullanıcısına yanıt
    Yani ?

• quote:

Orijinalden alıntı: emree70

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

hayırlı olsun ben de deniz bonus aldım bu ay. herkes kart veriyor finans vermiyor

sağol hocam boşver sen finansı ya geçen bende başvurdum vermiyorlar adamlar ödemeyen asgariyi zar zor ödeyen adamlara 5000tl lik kart yollamışlar anlamış değilim senin deniz bonusda hayırlı olsun bende alacam ama 1 ay sonraa şuan odeabank 1500tl lik kart yolladı onun haricinde axess kartım 6000 tl oldu

finansbank ın kart olayı belli.

eskiden başvuran herkese 1.000 lira limitli gold kart yollayıp geçiyorlardı.

avukatların eline düşmüş geciken tahsilatlar yüzünden bundan vazgeçtiler. çünkü belli bir süre sonra alacakları kredileri, varlık yönetim şirketlerine ucuza bırakmak durumunda kalıyorlar.

cüzdanda durup, aidat yansıyan kartların iptalinden de bezmiş olmalılar. ilk kartım diye bir uygulama çıkardılar. yılmaz vurallı reklamlar falan denk gelmişsinizdir.
    bir insanın cebinde taşıdığı ilk kartı pazarlamaya önem vermeye başladılar. bir çok bankadan kartı olup, kredi skoru yüksek olmasına rağmen kart alamamanızın sebebi bu. cüzdandaki 2.3. kartlar pek ciro yapmıyor çünkü..

doktor-hemşire tayfasına aidatsız kart çıkarıp, kredi kartıyla birlikte sürekli müşteri tutma ve mevduat toplama peşindeler. enparayı da bu yüzden çıkardılar zaten. masraf istemeden para toplayalım, her türlü kredi verir, işlem ücretlerini de ekler, faiziyle beraber toplarız diye düşündüler.

mesele budur

vakıfbank-like karttan bahsetmiş abimiz..
    Bilgilere ogrenci mi yazayim yine, ve ogrenci kartina mi basvurayim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    bilmem ki beni aradı denizbank şu an çalışmıyorum gelirim 2500 sosyal güvencem yok dedim 5 dk da onayladılar

• Ya bu bonusda kart başvuru takip kısmında form numarası soruyo beni müşteri hizmetleri aramıştı öyle başvuru yapmıştım nasıl öğrenebilirim sonucu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert969

Ya bu bonusda kart başvuru takip kısmında form numarası soruyo beni müşteri hizmetleri aramıştı öyle başvuru yapmıştım nasıl öğrenebilirim sonucu

444 0 333 ü arayacaksın ve sesli yanıt sistemine "Kart başvuru takip" diyeceksin sende tc kimlik No isteyecek ve sonucu öğreneceksin

Baska kartlariniz da var hocam degil mi? Allah Allah ne sanssizmisim ya :)

• Like kartin kart ucreti ve yıllık aidat ucreti yok olduguna emin misiniz? Fix kardda yillik ucret yok ama kart ucreti var? Ve üniversite okuma zorunluluğu var sanırım

hocam ben axess için emekli yazmıstım, bugun hesap acmak ve akbank dırekt ıcın subeye gıttım musterı temsılcısı nasıl kart verdıler dıye baya sasırdı hatta once varolduğunu sandığı bir hesap için geldiğimi sanmıştı, sonra bilgilere girnce emekli mi yazdın sen dedi, bende yoo calısmıyor yazmıs olmam lazmdı dedm tabi biraz yüzüm kızardı ama sonucta kartımı almışm ben, belki bu saatten sonra limitim artmaz ama :) yani sende emekliliği bi dene gelirede ortalama bişey yaz öle
    hocam like kartın yıllık kart aidatı var ama e-ekstre alırsan yansıtmıyolar, kart ücretini bilmiyorum ama olmaması lazım olsada bikerelik alınır ararsan ısrar edersen iptal ederler puan falan verirler like için öğrenci olma zorunluluğu var tabi.. diğer kartlarda da öğrencilik dışında belli meslekler dışında aidatsız kart alım derken daha fazla masrafın olabilir, şimdiden ben uyaraym onu araştırmadan alma, mesela ekstre gönderimi ücretli der he ay 3-5 ordan alır, faizleri daha fazla olabilir, kart gönderim ücreti/kart ücreti alabilirler,nakit çekimi daha avantajsız olur, kampanyalara katılım ücretli olur, taksitlendirme secenekleri kısıtlı olur aman diyim bunlara bakmadan başvurma zaten aidatlı kartlarda çoğunda iptal ederler aidatı yada puanla falan karşılarlar..
  • Eyvallah kardes..

• quote:

Orijinalden alıntı: abana-37

değerli konu müdavimleri günün şokunu yaşadım sizede bildireyim dedim çok şanslıyım galiba salı günü başvurduğum axess kart iki günde onaylanıp basılmıştı cuma kuryeye verilmişti -aktif ileri- , ama sorgulama yaptıgmda gönderi gözükmüyordu ki bundan dolayı kartı almak için baya uğraşacağımı zannetmiştim, baya bayada umudu kesmiştim aktif kuryeyle ilgili mesajları okuyunca, ama kartım bugün(pazar) geldi, kuryeyede ayrıca teşekkürlerimi ilettim :)

@emree70 hocam gold vermişler classic değil

Hocam gold gelmesi bi nevi iyi olmus belki daha yuksek limit verecklerdi ama yasadan dolayi vermediler 2 ay sonra hemen liimit arttirimi talebi yap gelire 5000 yaz bakalım buyuk ihtimal artacaktir bana da 1800 tl platinum yollamislardi sonra 2800 oldu simdi de 6000 de bir ay sonrada 10 bin isteyecem :))

• quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: emree70

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

hayırlı olsun ben de deniz bonus aldım bu ay. herkes kart veriyor finans vermiyor

sağol hocam boşver sen finansı ya geçen bende başvurdum vermiyorlar adamlar ödemeyen asgariyi zar zor ödeyen adamlara 5000tl lik kart yollamışlar anlamış değilim senin deniz bonusda hayırlı olsun bende alacam ama 1 ay sonraa şuan odeabank 1500tl lik kart yolladı onun haricinde axess kartım 6000 tl oldu

finansbank ın kart olayı belli.

eskiden başvuran herkese 1.000 lira limitli gold kart yollayıp geçiyorlardı.

avukatların eline düşmüş geciken tahsilatlar yüzünden bundan vazgeçtiler. çünkü belli bir süre sonra alacakları kredileri, varlık yönetim şirketlerine ucuza bırakmak durumunda kalıyorlar.

cüzdanda durup, aidat yansıyan kartların iptalinden de bezmiş olmalılar. ilk kartım diye bir uygulama çıkardılar. yılmaz vurallı reklamlar falan denk gelmişsinizdir.
    bir insanın cebinde taşıdığı ilk kartı pazarlamaya önem vermeye başladılar. bir çok bankadan kartı olup, kredi skoru yüksek olmasına rağmen kart alamamanızın sebebi bu. cüzdandaki 2.3. kartlar pek ciro yapmıyor çünkü..

doktor-hemşire tayfasına aidatsız kart çıkarıp, kredi kartıyla birlikte sürekli müşteri tutma ve mevduat toplama peşindeler. enparayı da bu yüzden çıkardılar zaten. masraf istemeden para toplayalım, her türlü kredi verir, işlem ücretlerini de ekler, faiziyle beraber toplarız diye düşündüler.

mesele budur

Evet hocam haklisin bunlardan kart almanin bi yolu yok mu ayrıca millet bikmis bumlardan bugün beni aradilar gene kart verelim diye başvurdum bakalim sonuc ne olacak bu seferde vermezlerse finans benim icn bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emree70 -- 21 Nisan 2014; 23:03:14 >

• emree70 kullanıcısına yanıt
    beni arayıp dalga geçiyorlar hep
    başvurunuzu aldık diyor bi de.
    yalancı hani sözleşme onaylatmadın bilgileri tam almadın demeye kalmıyor kapatıyorlar

• 
Sayfa: önceki 11691170117111721173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.