Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.582
Cevap
199
Favori
907.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11661167116811691170
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: emree70

quote:

Orijinalden alıntı: abana-37

peki hesap işletim ücreti veriyor musun hocam, gerçe fazla bişey değil ama hesap açmam lazım zaten akbanktan ?

yani aktif olarak hesaba da para giriş-çıkışı olacak diye belirteym..

hocam bi ara 100 tl havale geldi bi yerden hiç kullanmıyordum anında 88tlsini kesmişler geri almak istedim vermediler aidat konusunda katılar biraz alıyorlar yanii eğerr illa öderim diyorsan açtır akbank olmasa şart değil diyorsan iş bankası öğrencilere ücretsiz hesap açıyor diye biliyorum

biligiler için sağolasın hocam bu arada kartın limiti 750 TL imiş :(

• quote:

quote:

quote:

peki hesap işletim ücreti veriyor musun hocam, gerçe fazla bişey değil ama hesap açmam lazım zaten akbanktan ?

yani aktif olarak hesaba da para giriş-çıkışı olacak diye belirteym..

hocam bi ara 100 tl havale geldi bi yerden hiç kullanmıyordum anında 88tlsini kesmişler geri almak istedim vermediler aidat konusunda katılar biraz alıyorlar yanii eğerr illa öderim diyorsan açtır akbank olmasa şart değil diyorsan iş bankası öğrencilere ücretsiz hesap açıyor diye biliyorum

biligiler için sağolasın hocam bu arada kartın limiti 750 TL imiş :(

rica ederim hocam :) ilk başlangıçta iyi sayılır benimde 1800tl olarak gelmişti :) başka bankalardan kartın var mı

• emree70 kullanıcısına yanıt
    evet 3 tane var ama hepsi 500er öğrenci kartları zaten.. aslında bunun onaylanmasını beklemiyordum ama
  • quote:

evet 3 tane var ama hepsi 500er öğrenci kartları zaten.. aslında bunun onaylanmasını beklemiyordum ama

axess kolay vermez aslındaa iyi aldın söyleyim ama zamanında öder kullanırsan akbank muşteri odaklı hocam adamlar işin hakkını veriyolar bana artı para bile tanımladılar (kredi mevduat hesabı ) sana da bi kaç aya tanımlarlar ödemeler ve kullanım iyi olursaa limitinde otomatik olarak arttırılsın yap belli aylarda yukseliyo

• Kkb niz ne hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocalar 20tl bonus kampanyası varmış geldi mi sizede o mesajj garantiden 300 tl alışverişe 20tl bonus
    o kadar çok bonus geliyor ki hangisi hangisi anlamıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herhalde bazı kampanyalar kişiye göre oluyor bunu çıkarttım ben geçen ayda aynen böyle olmuştu 300 tl her yere harcamaya 20tl bonus :)
    hangi kart geldi sana

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

hangi kart geldi sana

passoligden haber yok daha onun harici odebank axess geldii
    hayırlı olsun ben de deniz bonus aldım bu ay. herkes kart veriyor finans vermiyor

• quote:

hayırlı olsun ben de deniz bonus aldım bu ay. herkes kart veriyor finans vermiyor

sağol hocam boşver sen finansı ya geçen bende başvurdum vermiyorlar adamlar ödemeyen asgariyi zar zor ödeyen adamlara 5000tl lik kart yollamışlar anlamış değilim senin deniz bonusda hayırlı olsun bende alacam ama 1 ay sonraa şuan odeabank 1500tl lik kart yolladı onun haricinde axess kartım 6000 tl oldu
  • quote:

hocalar 20tl bonus kampanyası varmış geldi mi sizede o mesajj garantiden 300 tl alışverişe 20tl bonus

Bi dünya kampanya var hocam valla şaşırdık bizde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

hocalar 20tl bonus kampanyası varmış geldi mi sizede o mesajj garantiden 300 tl alışverişe 20tl bonus

Bi dünya kampanya var hocam valla şaşırdık bizde :)

Bu garantiye uyuz oluyorum limitimi 2000den yukari cikarmadi ama kampanyaları iyi keretalarin hocam :)

• hocam valla bende beklemiyordum şansımı axess reklamlarına ve kampanyalarına sık rastlar oldum senınde o limit artışıyla gaza gelip başvurdum, ödemelerime dikkat ederim genelde.. @emree70

1200 dü geçen ay istediğimde hocam ama kısa kredi/kredi kartı geçmişi olduğu için düşük diyebilirim. 6-7 aydır kredi kartı kullanıyorum kendi adıma ama dediğim gibi ödemeleri zamanında ve tamamını yapıyorum.. @welowis
  • quote:

4 adet bankanın gold kartı var finansbank denen ulakala banka banada red veriyo zamanında idari takip olduk ödedik 5 yıl geçti hala vermiyo neyin kafasındaysa ama kkb de hala iptal ettiğim gold kartlarnı 5 yıl olmasına rağmen düzenli 0 ödeme kodu ile her ay güncelleliyorlar ilk kez bunlarda gördük ben böyle bişey mail attım hatta geneş müdürlük aradı tartışdım onşar kart kapalı sorun yok diyo bende kardeşim kapalı iptal ettin iyide sen her ay niye güncelleliypsun dediğimde cevap veremiyo şizofren kim ise arayan o yüzden finansbank pişmanlıktır

• quote:

Orijinalden alıntı: salihbocX

quote:

4 adet bankanın gold kartı var finansbank denen ulakala banka banada red veriyo zamanında idari takip olduk ödedik 5 yıl geçti hala vermiyo neyin kafasındaysa ama kkb de hala iptal ettiğim gold kartlarnı 5 yıl olmasına rağmen düzenli 0 ödeme kodu ile her ay güncelleliyorlar ilk kez bunlarda gördük ben böyle bişey mail attım hatta geneş müdürlük aradı tartışdım onşar kart kapalı sorun yok diyo bende kardeşim kapalı iptal ettin iyide sen her ay niye güncelleliypsun dediğimde cevap veremiyo şizofren kim ise arayan o yüzden finansbank pişmanlıktır

aynı durumda benim için geçerli zamanında denizbankın kartını iptal ettim hala kkb de gözüküyor ve 0 işareti veriyor her ay deniz bonusa başvururum red veriyor bunlardan kart iptal edince bi daha alınmıyor demek ki finans ve denizbank aynı zihniyet..

• iyi olmuşş aslında bana başvurmadan önce söyleseydin seni önerir ikimizde 15 er tl chip para kazanabilirdik hem belki limitinde biraz daha fazla olabilirdi referans anlamında işe yarıyor herhalde neyse olsun hocam gene de kartın onaylanmış olması iyidir inexo hocama da zamanında önerim yapmıştım 15 er tl kazanmıştık
    şimdi 5 tl olmuş o. aidat da 15ten 25 e çıkmış exi26 da

• quote:

şimdi 5 tl olmuş o. aidat da 15ten 25 e çıkmış exi26 da

bi akıllı bunlar vardıı bunlarda şaşırmış desene
  • 
Sayfa: önceki 11661167116811691170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.