Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (928. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 926927928929930
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • Hiç sorma ya, aynen öyle. Aynı soruların tekrar tekrar, kırk kere, sorulması can sıkıcı oluyor. Ayrıca kurye hakkında sorular çok gereksiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ziraat genç kart kredi kartı sadece bursu veya kredisi olanlara mı veriliyor? bana öyle dendi şubede
  • iki kredi kartım var burs alıyorum kykdan iki kartta limit artışı izni vermedi bana.Acaba ziraate başvursam verir mi ki kredi kartı ? Puanımın azaldığı ile mi kalırım yoksa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uLtRaMaRiNe -- 14 Eylül 2013; 23:27:18 >
  • like kart puanlarını nerde kullanabilirim beyler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: balık61

like kart puanlarını nerde kullanabilirim beyler ?

mini cooper çekilişi var orada kullanabilirsin

• İlk mesaj çok güzel olmuş elinize sağlık
  • Garantide kredi kartına internet sitesinden mi başvursam yoksa şubeye gidip önce vadesiz mevduat hesabı açıp sonra internet şubesinin başvuru menüsünden mi başvursam daha olumlu olur?

Önce bi vadesiz mevduat hesabı açıp (Bonus Paracard Genç) internet şubesinin başvuru menüsünden başvurmak daha mantıklı olacak gibi geliyor sanki.
    Alternatif kanalhttp://www.bonus.com.tr/pages/kart-cesitleri-bonus-genc.aspx yandaki hemen başvur sekmesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Garantide kredi kartına internet sitesinden mi başvursam yoksa şubeye gidip önce vadesiz mevduat hesabı açıp sonra internet şubesinin başvuru menüsünden mi başvursam daha olumlu olur?

Önce bi vadesiz mevduat hesabı açıp (Bonus Paracard Genç) internet şubesinin başvuru menüsünden başvurmak daha mantıklı olacak gibi geliyor sanki.
    Alternatif kanalhttp://www.bonus.com.tr/pages/kart-cesitleri-bonus-genc.aspx yandaki hemen başvur sekmesi.

vadesiz hesap açıp başvurmak daha mantıklı tabi işlemlerini kolaylıkla takip edebilirsin müşterisi olduğun için yok takip etmicem dersen de farketmez nerden başvurursan başvur her türlü çıkar kartın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: menfistod

quote:

Garantide kredi kartına internet sitesinden mi başvursam yoksa şubeye gidip önce vadesiz mevduat hesabı açıp sonra internet şubesinin başvuru menüsünden mi başvursam daha olumlu olur?

vadesiz hesap açıp başvurmak daha mantıklı tabi işlemlerini kolaylıkla takip edebilirsin müşterisi olduğun için yok takip etmicem dersen de farketmez nerden başvurursan başvur her türlü çıkar kartın :)

Yıllar önce Garantide bi paracard ve vadesiz mevduat hesabım vardı. Kullanmadığım ve hesap işletim ücreti aldıkları için kapattırmıştım. Müşteri numaram hala duruyordur, işlemlerin daha çabuk olacağı düşünüyorum.

• Bonus geldi bugün hiç beklemiyordum çok iyi oldu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: menfistod

quote:

Yıllar önce Garantide bi paracard ve vadesiz mevduat hesabım vardı. Kullanmadığım ve hesap işletim ücreti aldıkları için kapattırmıştım. Müşteri numaram hala duruyordur, işlemlerin daha çabuk olacağı düşünüyorum.

o zaman hiç farketmez kafana göre takıl nerden istersen nasıl istersen en geç 10 güne elinde olur kartın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DaY_WaLkeR.

Bonus geldi bugün hiç beklemiyordum çok iyi oldu.

hayırlı olsun 500 limitle mi geldi ? :D
  • quote:

internet şubesinin başvuru menüsünden kesinlikle

• kronik10.5 kullanıcısına yanıt
    hocam gitmeyen eft leri ne yapıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

hocam gitmeyen eft leri ne yapıyoruz

hocam onu nasıl başardın?

eft sonrası sana verdiği kodu alıcı bankadan sorgulatman gerekiyor diye biliyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

hocam çekiliş için kullanmak istemiyorum bana cıkmaz. Carrefourda fılan kullanamam mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

hocam çekiliş için kullanmak istemiyorum bana cıkmaz. Carrefourda fılan kullanamam mı?

karsılıgındakı wp kacsa onu kullanırsın

• Fix card(Finansbank) düşünüyorum.Hiç bir kart ücreti ve aidatı yokmuş.Kullanan kişi varsa önerir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku_20

Fix card(Finansbank) düşünüyorum.Hiç bir kart ücreti ve aidatı yokmuş.Kullanan kişi varsa önerir mi acaba?

öğrenciysen vermiyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku_20

Fix card(Finansbank) düşünüyorum.Hiç bir kart ücreti ve aidatı yokmuş.Kullanan kişi varsa önerir mi acaba?

bayramdan sonra almayi dusunuyorum

• 
Sayfa: önceki 926927928929930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.