Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (913. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • Benim aralikta 1 sene olcak o zaman mi alcaklar yoksa herkesin ayni zamanda mi atiyorum mayıs ayı vb. Mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara kredi kartı pazarına kesinlikle girecek tahminim bu yıl sonuna kadar duyururlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

"ENPARA.COM KREDİ KARTI, pek yakında." ilk sayfada bunu gördüm ama galiba olmayacak.

Bir duyumun mu var?

enpara başlığında bankacılar olmayacığını düşünülmediğini belirtmişler

edit:
    @kronik10.5 enpara başlığındaki bugunku mesajlarını daha yeni gördüm benim yorumum eskiden duyduğum bilgidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 9 Eylül 2013; 1:20:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uLtRaMaRiNe

Benim aralikta 1 sene olcak o zaman mi alcaklar yoksa herkesin ayni zamanda mi atiyorum mayıs ayı vb. Mi?

Kimi bankalar Aralık ayı ekstresinde kimi ise kartın üzerinde yazan ayda alıyor kart aidatını TEB hangisinde alıyor bilmiyorum.

• Teşekkür ederim.Daha önce hiç aidat ödemediğim için merak etmiştim.Artık bekleyip görücez.Ha bu arada geçenlerde halkbank mail adresime ''Bankamız sms ve aramalarda sizden hicbir ücret almayacaktır. '' diye mail yollamış.Bilgi olarak vereyim dedim.

• quote:

Teşekkür ederim.Daha önce hiç aidat ödemediğim için merak etmiştim.Artık bekleyip görücez.Ha bu arada geçenlerde halkbank mail adresime ''Bankamız sms ve aramalarda sizden hicbir ücret almayacaktır. '' diye mail yollamış.Bilgi olarak vereyim dedim.

Normalde alıyor muymuş ki

• 3d kullanılmayan sitelerde encard kullanılamıyormuş dikkat

• 1 eylülde bir takım şeyler oldu ya kredi denetleme mi ne bankalarda misilleme yapacak diye haberlerde görmüştüm orda aramalarında ücret alıcak diyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uLtRaMaRiNe -- 9 Eylül 2013; 1:32:47 >
  • quote:

1 eylülde bir takım şeyler oldu ya kredi denetleme mi ne bankalarda misilleme yapacak diye haberlerde görmüştüm orda aramalarında ücret alıcak diyordu.

Telefon çalarsa meşgule atarız

• "gecikme bildirim ücreti" hocam. ekstreyi zamanında ödemeyince aranacaz.
    zaten tüm bankalar bunu sms ile 2-3 tlye yapıyordu şimdi sesli aramayla da öpecekler

• quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

1 eylülde bir takım şeyler oldu ya kredi denetleme mi ne bankalarda misilleme yapacak diye haberlerde görmüştüm orda aramalarında ücret alıcak diyordu.

Telefon çalarsa meşgule atarız

aynen aynen.

• Hadi ya hiç geciktirmediğim için almadılar.Desene daha dikkatli olmak lazım artık.

• Sanırım ben de İş'te Üniversiteli alacağım okul başlayınca. Kullananların yorumlarını alabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Metro 'da GM Discovery telefonu Bonus Kart'la alana 117 lira bonus verildiği yazıyor. Bonus Genç'e verir mi bu bonusu? (taksit vs. beklentim yok)
    http://forum.donanimhaber.com/m_80719946/tm.htm

Metro'daki %18 bonusu (117 lira) Bonus Genç kredi kartıyla kazanabiliyor muyum, bilgisi olan var mı? Kazanabiliyorsam üzerine 150 yatırıp 650 liralık telefonu alacağım..
  • quote:

quote:

Metro 'da GM Discovery telefonu Bonus Kart'la alana 117 lira bonus verildiği yazıyor. Bonus Genç'e verir mi bu bonusu? (taksit vs. beklentim yok)
    http://forum.donanimhaber.com/m_80719946/tm.htm

Metro'daki %18 bonusu (117 lira) Bonus Genç kredi kartıyla kazanabiliyor muyum, bilgisi olan var mı? Kazanabiliyorsam üzerine 150 yatırıp 650 liralık telefonu alacağım..

Bilgim yok ama bonus genç olduğu için vermez diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flavis Ruber

Sanırım ben de İş'te Üniversiteli alacağım okul başlayınca. Kullananların yorumlarını alabilir miyim ?

2010dan beri kullanıyorum 20 lira ücreti var iade alma ihtimalinde var bunu ben aldım mesela onun haricinde iyi bir kart, tavsiye ederim.

• quote:

quote:

Sanırım ben de İş'te Üniversiteli alacağım okul başlayınca. Kullananların yorumlarını alabilir miyim ?

2010dan beri kullanıyorum 20 lira ücreti var iade alma ihtimalinde var bunu ben aldım mesela onun haricinde iyi bir kart, tavsiye ederim.

Onu araştırdım ama bazı yerlerde alabiliyorsun,bazı yerlerde alamıyorsun demişler. Sanırım öğrenci belgesiyle İş Bank şubesine gidiyoruz. Geri vermeseler de o pek sıkıntı değil ama başlangıçta kaç para limitle başlamıştınız siz ? Şimdi ne kadar ?
  • quote:

quote:

quote:

Onu araştırdım ama bazı yerlerde alabiliyorsun,bazı yerlerde alamıyorsun demişler. Sanırım öğrenci belgesiyle İş Bank şubesine gidiyoruz. Geri vermeseler de o pek sıkıntı değil ama başlangıçta kaç para limitle başlamıştınız siz ? Şimdi ne kadar ?

İnternetten başvurdum ben sana da o şekilde tavsiye ederim şubeye uğraşma. Öğrenci kimlik kartı ve nüfus cüzdanı fotokopisi yeterli oluyor yani öğrenci belgesine gerek yok.

Şuan bende temaslı ve temassız olmak üzere 2 adet işte üniversiteli kredi kartı var. İlk limitim 300dü sonra 500 sonra 600 ve şuanda 1200 tl. Artık 300 tl limitle göndermiyorlar fazla. Genelde 400-500 lira oluyor ilk limit.

• Dönemin başında kampüse falan geliyorlar. Ben onlardan alırım diye düşünmüştüm. Siz internetten başvuruyu mu tavsiye ediyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flavis Ruber -- 9 Eylül 2013; 2:14:09 >
  • quote:

Dönemin başında kampüse falan geliyorlar. Ben onlardan alırım diye düşünmüştüm. Siz internetten başvuruyu mu tavsiye ediyorsunuz ?

Ben başvuruların internetten daha hızlı sonuçlandığını düşünüyorum. Şuan elinde öğrenci kimliğin yada belgen varsa başvur derim senden faks isteyecekler falan filan kart eline zamanında ulaşmış olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 9 Eylül 2013; 2:18:55 >
  • 
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.