- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]
25150 Cevap546023 Görüntüleme230 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     1 [3] 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
[Poll]

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

Türkiye İş Bankası / İşte Üniversiteli
  30% (722)
Yapı Kredi Bankası / Play
  13% (314)
Garanti Bankası / Bonus Genç
  11% (278)
T.C Ziraat Bankası / Ziraat Genç
  10% (255)
Diğer Banka Kredi Kartları
  4% (115)
Vakıfbank / Like
  4% (102)
Finansbank / Go
  3% (93)
Garanti Bankası /BAMEX, FB Bonus, GS Bonus, Bonus vb.
  3% (86)
Teb / Üniversiteb
  3% (82)
Akbank / Exi26
  2% (70)
Halkbank / Paraf
  2% (67)
Teb / +18
  2% (53)
HSBC / Campus
  1% (45)
Bank Asya / Asya Kart
  1% (39)
Denizbank / Paso Bonus
  1% (30)

Toplam oy : 2351

(en son oy tarihi : 19 Aralık 2014; 14:56:36) 
Giriş

261 Mesaj
28 Ocak 2011; 15:17:48 

kabul edilir hocam güzel bir kart benimki limitsiz o daha güzel daha geçen 19 tl bonus geldi çatır çutur harcadım :) ben hangisine başvurayım bi akıl ver :D

144 Mesaj
4 Şubat 2011; 16:29:40 

faydalı bir başlık.

arkadaşlar şimdi TR işbankası hesabım ve kredi kartım var, öğrenci oldugum icin kesinti yok.

1 sene içinde öğrenciliğim bitiyor, bu durumda kredi kartının ödemesini hesaba otomatik ödeme olarak ayarlatırsam hesap işletim ücreti ödememem için yeterli olur mu?

Ayrıca hesaba otomatik ödeme yapıldıgında diyelim 100 tl aylık borç ama minimum 25 tl, hesapta 50 tl varsa, 25 mi çekiyor, 50 mi çekiyor yoksa 100 tl olmadığı için otomatik ödeme gerçekleşemiyor mu?

261 Mesaj
4 Şubat 2011; 22:08:54 

son ödeme tarihinde asgari tutar hesaptan çekiliyor otomatik olarak yani atıyorum mevduat hesabında senin 50 lira var ve borcun 100 lira son ödeme tarihinde hesabından 25 liralık asgari tutar çekiliyor

261 Mesaj
4 Şubat 2011; 22:11:31 

quote:

Orijinalden alıntı: KCl

faydalı bir başlık.

arkadaşlar şimdi TR işbankası hesabım ve kredi kartım var, öğrenci oldugum icin kesinti yok.

1 sene içinde öğrenciliğim bitiyor, bu durumda kredi kartının ödemesini hesaba otomatik ödeme olarak ayarlatırsam hesap işletim ücreti ödememem için yeterli olur mu?

Ayrıca hesaba otomatik ödeme yapıldıgında diyelim 100 tl aylık borç ama minimum 25 tl, hesapta 50 tl varsa, 25 mi çekiyor, 50 mi çekiyor yoksa 100 tl olmadığı için otomatik ödeme gerçekleşemiyor mu?

kesinti olmaması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 24 Kasım 2011; 13:46:15 >

144 Mesaj
4 Şubat 2011; 22:31:29 

yani hocam hesabı otomatik ödeme olarak bağlatınca hesap işletim ücreti diye bir şey olmayacak... çok iyi.

peki eft havale onlne bankacılık ne kadar hocam?

261 Mesaj
4 Şubat 2011; 22:44:15 

hocam demek istediğim o değildi normalde zaten kredi kartı borcunun son gününde sen ödeme yapmassan kartının içindeki vadesiz hesaptan (yeterli para mevcut ise) asgari ücreti kesiyorlar yani hesap işletim ücretiyle alakası olmayan bi durum bu ancak vadesiz hesabın için herhangi bir fatura ödeme talimatı verirsen anca o zaman almazlar herhalde yanlış anlaşılmayalım.Kaldı ki ödeme yapılmadığı için hesabından zorla son günü asgari tutarı çekmeleri bankanın işine pek geleceğini sanmıyorum.

bu arada öğrenci kartı kullanmıyor musun kartının son gününe kadar ücret almazlar diye tahmin ediyorum

havale eft ücretleri için inceleyiniz
http://www.isbank.com.t...l_Bilgiler-327-306.aspx

1226 Mesaj
4 Şubat 2011; 23:08:19 

quote:

Orijinalden alıntı: cellathkn

Yok. Gönenliyiz bea!

vay hemşehrim

Keep Walking...

144 Mesaj
4 Şubat 2011; 23:22:09 

kronik10.5

anladım..
ogrenciyim fakat 1 sene icinde bitiyor
ogrenci iken vadesiz hesapta işletim ücreti yok
ogrencilik bitince var, bundan kurtulmak için hesapta bir miktar para tutup sürekli, kredi kartı için otomatik odeme talimatı versem olur yani hesap işletim ücreti yine ödemem anlamında sormuştum.

sagolasın

261 Mesaj
7 Şubat 2011; 14:56:43 

hocam sende vadesiz hesapta hiç para tutma ben şahsen sadece kredi kartıyla ilgileniyorum hesabıma para koymuyorum

144 Mesaj
7 Şubat 2011; 15:49:30 

hayır şimdi ben vadesiz hesabı sonucta kullanıcam eft'ydi havaleydi... hesabı kullanmasam zaten neden sorayım:) kapattırırım veya hiç açtırmazdım.

261 Mesaj
10 Şubat 2011; 20:21:18 

hocam o zaman iş bankası diyorum ama en ucuzunu arıyorsan ziraat

4127 Mesaj
15 Şubat 2011; 14:09:20 

quote:

Orijinalden alıntı: KCl

kronik10.5

anladım..
ogrenciyim fakat 1 sene icinde bitiyor
ogrenci iken vadesiz hesapta işletim ücreti yok
ogrencilik bitince var, bundan kurtulmak için hesapta bir miktar para tutup sürekli, kredi kartı için otomatik odeme talimatı versem olur yani hesap işletim ücreti yine ödemem anlamında sormuştum.

sagolasın

İş vadesiz hesaptan hesap işletim ücreti alınmaması için aşağıdaki istisna kriterlerinden en az birisinin mevcut olması gerekiyor.

İstisna Kriterleri (*)

* Otomatik fatura tahsilâtı / kredi kartı üzerinde fatura tahsilâtı / Yatırım Fonu alım talimatlarından herhangi birisi bulunan müşterilerimizin, müşteri numarasına bağlı vadesiz TL ve YP mevduat hesapları (**)
* Kredi kartı borcu / tüketici kredisi borcu / Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. birikimli hayat sigortası primi / bireysel emeklilik katkı payı / Anadolu Sigorta sağlık poliçesi primi talimatlarından herhangisi birisi bulunan müşterilerimizin, müşteri numarasına bağlı vadesiz TL ve YP mevduat hesapları (**)
* Maaş ödemesi yapılan vadesiz TL ve YP mevduat hesapları
* İlk İmza ve Kumbara Fonu hesabı bulunan vadesiz TL mevduat hesapları
* Üniversite öğrencilerine ait vadesiz TL ve YP mevduat hesapları (**)
* Kira ödemelerinin düzenli gerçekleştirildiği vadesiz TL mevduat hesapları ile Bankamız aracılığıyla kira ödemesinin düzenli olarak aktarıldığı vadesiz TL mevduat hesapları
* T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu emekli maaşı ödeme uygulaması kapsamında maaş ödemelerine aracılık edilen vadesiz TL mevduat hesapları

http://www.isbank.com.t...Uygulamasi-740-364.aspx

1998 Mesaj
15 Şubat 2011; 14:18:02 

ben İş'te Üniversteli kullanıyorum ama worldcard play ında avantajları çok şimdi..

iş bankasında limitinizi artırabiliyosunuz ben limitimi 500 lira yaptım , yetiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 15 Şubat 2011; 14:19:13 >

33 Mesaj
18 Şubat 2011; 11:43:41 

@kronik10.5,

İş bankasından hesap açtırmıştım kartım sonunda geldi ve 2 gününü doldurup aktif oldu.İnternet şubesine şifre belirlemeye girince bankamatik şifremi istiyor.Bankamatik şifresi belirmem için ne yapmam lazım? Birde vadesiz öğrenci hesabında,öğrencilik bitince yıllık ücret alıyorlarmı?|Ne kadar?

Wake up...The Matrix has you...

261 Mesaj
18 Şubat 2011; 19:53:14 

şifreni telefon bankacılığından yada şubeden belirleyebilirsin yada geçici şifren varsa ortak şifre ağına katılmış atmlerden de belirleyebilirsin.Öğrencilik bittiğinde kart ücreti var mı bilmiyorum ama o para birşekilde geri alınabiliyor;)

33 Mesaj
18 Şubat 2011; 22:13:41 

quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

şifreni telefon bankacılığından yada şubeden belirleyebilirsin yada geçici şifren varsa ortak şifre ağına katılmış atmlerden de belirleyebilirsin.Öğrencilik bittiğinde kart ücreti var mı bilmiyorum ama o para birşekilde geri alınabiliyor;)

Peki sağol.

Wake up...The Matrix has you...

261 Mesaj
19 Şubat 2011; 17:29:34 

kolay gelsin.

2065 Mesaj
19 Şubat 2011; 17:53:49 

Garanti - Extra genç olayı güzel sanırım

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

261 Mesaj
27 Şubat 2011; 17:28:12 

konu güncel...

135 Mesaj
31 Mart 2011; 22:48:55 

Hala güncelmi ?

261 Mesaj
1 Nisan 2011; 12:38:20 

evet hala güncel:D

872 Mesaj
12 Nisan 2011; 1:03:22 

arkadaşlar iş bankası ile ziraat arasında kaldım tavsiyeniz nedir başka kartlar da olabilir

1971 Mesaj
12 Nisan 2011; 1:06:53 

İş bankası, çünkü bankamatik sıkıntısı hiç çekmiyorsunuz. Heryerde var.

Digital Ocean SSD VPS Disk Yazma ve Hız Testleri - saat bazında ücretlendirilen ucuz VPS

1971 Mesaj
12 Nisan 2011; 1:09:01 

quote:

Orijinalden alıntı: civilbugra

arkadaşlar iş bankası ile ziraat arasında kaldım tavsiyeniz nedir başka kartlar da olabilir

Ziraat e hiç bulaşma. Para lazım olursa acilen bankamatik bulana kadar iflahın kesilir.

Digital Ocean SSD VPS Disk Yazma ve Hız Testleri - saat bazında ücretlendirilen ucuz VPS

4127 Mesaj
12 Nisan 2011; 10:16:51 

quote:

İş Bankası..

568 Mesaj
12 Nisan 2011; 10:27:35 

quote:

Yapı Kredi

4129 Mesaj
12 Nisan 2011; 11:14:28 

CITI AXESs yıllık ödemesi olmayan tek kart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

872 Mesaj
12 Nisan 2011; 12:29:34 

en iyisi iş o zaman cevap yazan bütün arkadaşlara teşekkür ederim

261 Mesaj
12 Nisan 2011; 23:09:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

CITI AXESs yıllık ödemesi olmayan tek kart

citi axess öğrenci kredi kartı değil ki

2125 Mesaj
18 Nisan 2011; 19:08:02 

hocam denizbankın verdiği kart yanlış bilgilendirme olmasın tam manasıyla kredi kartı değil size bir limit vermiyo sadece hesap kartı gibi bir kart çıkartıyor bu karta yüklediğiniz para kadarını kredi kartınız varmış gibi kullanabiliyorsunuz. Başvuracak arkadaşlara bilgi olsun kredi kartı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasimsek06 -- 18 Nisan 2011; 19:15:55 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2465 Mesaj
18 Nisan 2011; 19:13:29 

quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

hocam bi denizbankın verdiği kart yanlış bilgilendirme olmasın tam manasıyla kredi kartı değil size bir limit vermiyo sadece hesap karı gibi bir kart çıkartıyor bu karta yüklediğiniz para kadarını kredi kartınız varmış gibi kullanabiliyorsunuz. Başvuracak arkadaşlara bilgi olsun kredi kartı değil.

sıfır limitli kredi kartı diyebiliriz

1971 Mesaj
18 Nisan 2011; 20:42:06 

quote:

hocam denizbankın verdiği kart yanlış bilgilendirme olmasın tam manasıyla kredi kartı değil size bir limit vermiyo sadece hesap kartı gibi bir kart çıkartıyor bu karta yüklediğiniz para kadarını kredi kartınız varmış gibi kullanabiliyorsunuz. Başvuracak arkadaşlara bilgi olsun kredi kartı değil.

Bu bildiğimiz Visa electron

261 Mesaj
25 Nisan 2011; 14:56:26 

quote:

benim denizbank paso bonus bi garip oldu.Şöyle ki 250 lira gibi bir limiti var ben bunu harcayınca hesap kesim tarihinide tamamını ödüyorum yani asgari ödeme diye bi şey söz konusu değil ama kredi kartı yani:)

3147 Mesaj
7 Ağustos 2011; 6:18:39 

Arkadaşlar benim world özellikli bir kredi kartına ihtiyacım var. Vatan bilgisayardan alışveriş yapacagim cunku. Tavsiyeniz ne olur ? Aylık 400 TL kadar gelirim var. Aileminde duymaması lazım ayrıca bunu, kefilsiz olması şart. Önerilerinizi bekliyorum.

261 Mesaj
14 Ağustos 2011; 19:54:44 

yapı kredi play kart var world özellikli tabii üniversite öğrencisi olman şart

3147 Mesaj
14 Ağustos 2011; 20:12:20 

quote:

yapı kredi play kart var world özellikli tabii üniversite öğrencisi olman şart

Geçen sene üniversiteye geldiler ama kefil falan istiyorlardı, aileye imzalatmak gerekiyordu sanırımdı.

41 Mesaj
14 Ağustos 2011; 20:30:57 

işte üniversiteli yi internet üzerinden alışveriş yapmak için kullanabilirmiyiz?önlisans öğrencisiyim sizler hangi kartı tavsiye edersiniz?

488 Mesaj
14 Ağustos 2011; 21:11:46 

konu güzel

Sinema Hayattır

KAFKAS

343 Mesaj
14 Ağustos 2011; 21:31:52 

world play ve cardfinans go kullanıyorum. küçük miktarlı alışverişlerde world çok işime yarıyor. çok fazla puan veriyor vs. finans ise yüksek ücretli internet alışverişlerinde daha çok kullanıyorum. havadan puan vermede finansbankdan ötesi yok. ilk aldığımda bir kampanya vardı 35 tl para puan verdi. birazdan mobil şubesine ilk gez giriş yapacağım 30 tl de ordan para puan alacağım. eğer adam gibi kullanıyorsanız kredi kartı dünyanın en güzel şeyi.

LENOVO IDEAPAD Y550 DERNEĞİ
Kaç santim şeysi: http://****/fUZPNa

261 Mesaj
14 Ağustos 2011; 22:08:59 

quote:

Orijinalden alıntı: okb18

işte üniversiteli yi internet üzerinden alışveriş yapmak için kullanabilirmiyiz?önlisans öğrencisiyim sizler hangi kartı tavsiye edersiniz?

bende önlisanstayken almıştım işte üniversiteliyi şuan lisansa geçtim hala kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 24 Kasım 2011; 13:48:38 >

261 Mesaj
14 Ağustos 2011; 22:12:24 

quote:

Orijinalden alıntı: sicknessss

world play ve cardfinans go kullanıyorum. küçük miktarlı alışverişlerde world çok işime yarıyor. çok fazla puan veriyor vs. finans ise yüksek ücretli internet alışverişlerinde daha çok kullanıyorum. havadan puan vermede finansbankdan ötesi yok. ilk aldığımda bir kampanya vardı 35 tl para puan verdi. birazdan mobil şubesine ilk gez giriş yapacağım 30 tl de ordan para puan alacağım. eğer adam gibi kullanıyorsanız kredi kartı dünyanın en güzel şeyi.

card finans benden uzak olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 24 Kasım 2011; 13:49:29 >

1793 Mesaj
14 Ağustos 2011; 22:15:55 

Aöf öğrencilerine sadece İş bankası kredi kartı veriyor. Ama ne nakit ne de taksitli nakit avans çekebiliyorsunuz.

OnLive: onur1301

739 Mesaj
15 Ağustos 2011; 0:24:41 

mesajım bulunsun ilerde işime yarayacak bir konu

MC Doğa Yaralı Şişman
Rüya içinde rüya sanki Inception
psn: aecgfb|Borderlands oynanır.

940 Mesaj
15 Ağustos 2011; 0:54:46 

Bir sorum var, Play banka kartı almak istiyorum. Yaş 19, lise mezunuyum haliyle öğrenci belgesi alamam şu anda. Ve bu sene üniversite için yurtdışına gideceğim. 'Üniversiteye başladıktan sonra alayım' gibi bir durum da yok yani. Alamaz mıyım bu durumda?

Ekleme: Eğer alma ihtimalim yoksa; normal World banka kartı alabilir miyim? Sadece banka kartı almalıyım,kredi kartına ihtiyacım yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afd92 -- 15 Ağustos 2011; 0:59:37 >

1954 Mesaj
15 Ağustos 2011; 1:02:12 

Arkadaslar karta parayı kendimiz yatirip sonra bunu Kredi karti olarak kullanabildigimiz bir kart var mı?

Steam ID: Hurdacı
Origin ID: 341JM

Türkler, Türk Malı alınız, Türk Malı kullanınız; Türk parası Türk toprağında kalsın!

261 Mesaj
15 Ağustos 2011; 2:17:22 

pasobonus denizbank 0 lira limitli...

261 Mesaj
15 Ağustos 2011; 2:19:24 

quote:

Orijinalden alıntı: afd92

Bir sorum var, Play banka kartı almak istiyorum. Yaş 19, lise mezunuyum haliyle öğrenci belgesi alamam şu anda. Ve bu sene üniversite için yurtdışına gideceğim. 'Üniversiteye başladıktan sonra alayım' gibi bir durum da yok yani. Alamaz mıyım bu durumda?

Ekleme: Eğer alma ihtimalim yoksa; normal World banka kartı alabilir miyim? Sadece banka kartı almalıyım,kredi kartına ihtiyacım yok

banka kartını alabilirsin ama bu durumda kredi kartı alamazsın üniversiteye başlaman gerekli.

5932 Mesaj
15 Ağustos 2011; 2:24:28 

takip

41 Mesaj
15 Ağustos 2011; 10:10:09 

quote:

bende önlisanstayken aldım kesinlikle işte üniversiteli şuan aöfliyim 2.kartı da aldım işbankasından,netten kullanabilir,maxipuan kazanabilirsin bildiğin normal kredi kartı

teşekkürler

1243 Mesaj
15 Ağustos 2011; 10:12:25 

quote:

Orijinalden alıntı: dextercan

Arkadaslar karta parayı kendimiz yatirip sonra bunu Kredi karti olarak kullanabildigimiz bir kart var mı?

Denizbank Paso kart ta dediğiniz gibi şeyler olmaktadır. Bende de Denizbank Paso parayı kendim yatırıyorum kredi kartı gibi kullanabiliyorum.

İzmir Ekonomi Üniversitesi

Psikoloji "16

2 Mesaj
15 Ağustos 2011; 14:08:23 

arkadaşlar bu sene universiteye gectim.kredi kartı almayı düşünüorum.bütün sayfayı okudum.kredi kartı kullanımı hakkında pek bi bilgim yok.mesela oncekı mesajlarda son ödeme tarihi felan demişler .bu tarihte odeyınce ne gibi avantajlar veya ne gibi dezevantajlar ortaya cıkıor.birde çeşitlı bankaların unı ogrencılerı ıcın cıkardıkları kredi kartlarını faizleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim. ve bu faizler son odeme tarıhınde odeyınce işlemıor mu?*

261 Mesaj
15 Ağustos 2011; 16:01:26 

kredi kartı faizleri şu şekildedir,sen kartınla mesela 100 liralık alışveriş yaparsın o 100 liranın tamamını son ödeme tarihinde gidip yatırırsan (her kredi kartının bi hesap kesim tarihi vardır şöyle ki a bankasından aldığın kredi kartının hesap kesim tarihi her ayın 10'nun da başlar,o ayın 20'sine kadar sürer,sen borcunu 20sine kadar yatırırsan faiz ödemek zorunda kalmassın [hesap kesim tarihini sen belirliyorsun bu arada]) hiçbir faiz,ek ücret ödemessin.Ancak 100 liranın asgarisi olan %20 lik kısmı yada 50-60 lira yatırırsan ödemediğin kısma faiz biner,sana tavsiyem sen sen ol her zaman için ekstre döneminde borcunun tamamını öde,kredi kartını bu şekilde kullanırsan faydasını görürsün.En az faiz oranı İşbankasında diye biliyorum ben,ayrıca kart ücreti yıllık ücreti vs şeylerde yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 15 Ağustos 2011; 16:04:18 >

2 Mesaj
15 Ağustos 2011; 17:19:11 

evet bende işte unıversıtelı ile yapı kredının ogrencıler ıcın cıkardıgı krredi kartı arasında kaldım.play card ın avantajları daha cok gibi ama onunda ilk yıldan sonra kart ucreti var galıba 10 lira.sole dusunuorum.play card ın ıste unıversitelıye gore hediye tl kazandırması daha fazlaymıs.okuduguma gore ıste unıversitelıde neredeyse hic hediye tl kazanamımusuz.ben mesela play card kullanırsam kazandıgım hediye tl ler 10 lira ucret yatırmama deger mi.birde bu hediye tl leri kazanmak ıcın buyuk denebilecek meblalarda mı alısverıs yapmak gerekıor.baya soru sıraladım ama cevaplarsanız sevınırım

261 Mesaj
15 Ağustos 2011; 18:10:56 

valla işte üniversiteli kartım var şuanda 17.55 tl maxipuanım var birde otomatik ödeme kampanyasına katıldım 50 tl de oradan gelecek,karar sizin ama şunu unutmayın derim kimse bedavadan birşeyler vermez

1954 Mesaj
15 Ağustos 2011; 18:35:09 

quote:

Orijinalden alıntı: zallas003

Denizbank Paso kart ta dediğiniz gibi şeyler olmaktadır. Bende de Denizbank Paso parayı kendim yatırıyorum kredi kartı gibi kullanabiliyorum.

Herhangi bir ücret alma durumları oluyor mu? Biraz ayrıntılı bilgi verebilir misiniz?

Steam ID: Hurdacı
Origin ID: 341JM

Türkler, Türk Malı alınız, Türk Malı kullanınız; Türk parası Türk toprağında kalsın!