Şimdi Ara

Motorola, Android işletim sistemli XT800'ü yeniden yorumladı: XT800+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google'ın mobil işletim sistemi Android'i cep telefonlarında kullanarak uzun bir sürenin ardından yeniden yükselişe geçen Motorola'nın, XT800 modelinde güncellemelere gittiği ortaya çıktı.

Bluetooth SIG'nin internet sitesinde XT800+ olarak isimlendirilen ve fotoğrafları yayınlanan telefonda Android 2.2 ''Froyo'' işletim sistemine, 1 GHz saat hızında çalışan ARM Cortex A8 işlemciye ve 512 MB RAM'e yer verildiği belirtiliyor. XT800'de 550 MHz frekansında çalışan işlemci bulunuyordu ve telefonun işletim sistemi sürümü 2.1 ''Eclair''di. CDMA / EV-DO Rev A ile dört band GSM şebekesiyle uyumlu çalışabilen telefonda, 3.7 inç boyutunda 480x854 piksel dokunmatik ekran, 5 megapiksel çözünürlüğünde kamera, led flaş, HDMI portu, Bluetooth, GPS, Wi-Fi gibi özellikler bulunmakla beraber telefonun arka yüzündeki deri kaplama ve altın rengindeki çerçeve göz dolduruyor.

Motorola XT800+'ın yakında China Telecom tarafından satışa sunulacağı düşünülüyor.

• n97 nin androidlisi gibi olmuş yahu klavyesi yok belki ama benzetmişler sanki:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.