- x
Hepsiburada Kapıda Ödeme Saçmalığı!
10 Cevap4905 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

830 Mesaj
3 Aralık 2010; 13:40:32 

Merhaba arkadaşlar.. Aralık 1'de akşam 19:00 gibi philips lcd tv siparişi verdim.. super hızlı gonderiydi.. ve bugun yani ayın 3ü cuma gunu bizde olması lazımdı.. İşlerimden dolayı takipde edemedim sitesinden vs.. Ama bugun kargoya gittim az once ve sordum yok dediler.. nasıl olur felan dedim siteye girdim hepsiburadaya.. ne goreyim Sipariş iptal olmuş.. Ben böyle saçmalık görmedim! Nasıl olur arkadaslar bir bilgi sahibi olan veya basına boyle bisey gelen varmı?
Tesekkurler

hayata saldırın, o zaten sizi öldürecek.
-s. coallier

157 Mesaj
3 Aralık 2010; 13:44:22 

sen onu diyorsun, hesabıma bakıyorum ürün çıkışa hazır yazmasına karşın ortada ürün yok. birde hzılı gönderi yazar bazı ürünlerde 3 günde anca gelir.
adı üstünde hepsiburada ne ararsan var geç kargo bi türlü yola çıkmayan kargo vs. vs.

93 Mesaj
3 Aralık 2010; 13:45:54 

iptal bile etseler bilgi vermek zorundalar..
bugunlerde hb de bişeyler var . sonu hayırola.yıl sonu yogunlugumudur nedir.. anlamadık. .

Bir dakikanın kıymetini uçağını kaçıran,
Bir saniyenin kıymetini ölümden son anda kurtulan,
Bir salisenin kıymetini gümüş madalya alan bilir.

1112 Mesaj
3 Aralık 2010; 13:47:28 

benim başıma hiç böyle bi olay gelmedi ne aldıysam sorunsuzdu alışverişim..

423 Mesaj
3 Aralık 2010; 13:52:41 

hepsiburada da sorun çok yaşanıyo

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

830 Mesaj
3 Aralık 2010; 14:06:30 

ne mailimde uyarı var ne hepsiburada da uyarı mesajı var.. sorgusuz sualsiz siparişi iptal etmişler. neye dayanarak yaptılar onu da bilmiyorum.. Ama magduruz ve hakkımızı nasıl nereden sorucaz bilemiyorum.. Ama gercekden şaştım.. 5 senedir alısveris yaparım ilk kez boyle bi sinir bozucu sorunla karsılastım.. hadi gec gelirdi felan ama gelirdi bisey demezdik.. bu da nesi yani!

-s. coallier

604 Mesaj
3 Aralık 2010; 14:18:03 

Bu problemler çok uzun zamandan beri var. online alış-verişlerimde artık bu siteye bakmıyorum bile.

1119 Mesaj
3 Aralık 2010; 14:31:39 

sanalmarketım

10016 Mesaj
3 Aralık 2010; 14:35:48 

quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

sanalmarketım

valla ha sırf steel series mouse padim yıprandı diye iade aldı sağolsunlar

Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
A State Of Trance Fan

1795 Mesaj
3 Aralık 2010; 14:44:46 

quote:

Orijinalden alıntı: srdrpeker

ne mailimde uyarı var ne hepsiburada da uyarı mesajı var.. sorgusuz sualsiz siparişi iptal etmişler. neye dayanarak yaptılar onu da bilmiyorum.. Ama magduruz ve hakkımızı nasıl nereden sorucaz bilemiyorum.. Ama gercekden şaştım.. 5 senedir alısveris yaparım ilk kez boyle bi sinir bozucu sorunla karsılastım.. hadi gec gelirdi felan ama gelirdi bisey demezdik.. bu da nesi yani!

Mail sistemleri şu son 2-3 aydır berbat,en iyisi telefon etmek anında çözüm buluyorlar

830 Mesaj
3 Aralık 2010; 18:19:40 

quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Mail sistemleri şu son 2-3 aydır berbat,en iyisi telefon etmek anında çözüm buluyorlar

telefonla da ulasamıyorum ki.. hep mesgul hep mesgul.. cok denedim dusuremiyorum..!
Ayıp ya hala sinirleniyorum dusundukce..

-s. coallier
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Hepsiburada Kapıda Ödeme Saçmalığı!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375