Şimdi Ara

Röportaj: ASUS NX90, Tasarımıyla Fark yaratan Dizüstü Bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
14.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus'un sese ve tasarıma önem verenler için geliştirdiği NX90 lansmanında ASUS İş Geliştirme Müdür Bora ARAS'dan bilgi alıyoruz.

• gayet güzel bi inceleme ama 13incleri tercih edilebilir
  • hindistanda altın rengi.Türkiyede ise üzeri elma logosu olunca çok satar :D
  • Asus'un bu ürünü guzel olmus, bu modelin ATI 6000 serisi kullanan versiyonu çıkarsa daha iyi olur.
  • mesut kardeşim, size bir wireless mikrofon lazım. olmuyor böyle rahmetli cenk koray zamanından kalma kablolu mikrofonlarla. teknoloji sitesi teknolojide farkını gösterecek. olmadı küçük yaka mikrofonu olur ki bu çok daha iyi bir seçenek olur.
  • @murdoc

Merhaba

Evet daha iyi olabilir fakat yakışmıyor kısmına katılmıyorum. Zira teknoloji içerikli videolarda işin kalitesi mikrofon ya da kamerayla değil içindeki bilgiyle
    oluyor :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Ürün satışa sunulmuş bazı yerlerde ama fiyat bilgisi hiçbir yerde yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

hindistanda altın rengi.Türkiyede ise üzeri elma logosu olunca çok satar :D

yarıldım
  • @mesut

içerik açısından bir olumsuzluk yok tabi ancak görsel bir çağda yaşadığımızı da unutmamak gerekiyor.
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

mesut kardeşim, size bir wireless mikrofon lazım. olmuyor böyle rahmetli cenk koray zamanından kalma kablolu mikrofonlarla. teknoloji sitesi teknolojide farkını gösterecek. olmadı küçük yaka mikrofonu olur ki bu çok daha iyi bir seçenek olur.

KAtılıyorum hocam ben sayın mesut beyi ilk izlediğimde gözüme çarpan şeydi o mikrofon bence değişilmesi daha iyi olur demiştim içimden.Donanımhaber olarak gittiğiniz bir lansmanda aaa şuna bakın tarihten kalma kablolu mikrofon kullanıyorlar demelerini ya da düşünmelerini istemem açıkçası, zira donanımhaberin durumu ortada...
  • GTX 600 serisi ekran kartları gelecek yakında dizüstülere, GT 335M kullanılmış. Rakiplerinden geri kalmıyor diyor
  • görsellerden görüldüğü üzere bileklerin konulduğu yer çizilmeye, parmak izi tutmaya çok müsait
  • ekrankartı danndik olmuşa madem okadar iyi yaptınız iyi bir ekrankartı atabilirlerdi ses olarak bangolufsen olması laızm .. ses çok temizmiş amaçok pahalı :D
  • Göze hitap ediyoruz demişler lakin çok kaba bir leptop yanlarda kocaman hoparlör 19" neresini taşıyacaksak artık :)
    Çizilmeye çok müsait , cihazı her açışta alüminyum parlak kasası sayesinde parmak izi derdi olacak vs. Sese hitap etmiş olabilir ama göze hiç birşekilde ( en azından benim ) hitap etmedi.
  • toshiba derim gerisi koskocaman yalan srs audi programınıda kurdun mu tmm dır.
  • nereden satın alabilirim?
  • Mesut bey aslında olay yakışıp yakışmama meselesi değil. Kablosuz mikrofon yada yaka mikrofonu kullanırsanız bence sizi takip edenlere daha profesyonel görüneceksiniz. Elbette ki sizin işiniz televizyonculuk değil ama yaptığınız reportajların daha ciddi ve profesyonel olarak görünmesi için bu değişim sizin için kaçınılmaz olmalı. Belki de böyle durumlar için bir teknik elemana sahip olabilirsiniz, kim bilir yakında bir tv programına da başlayabilirsiniz.
  • Sırf güçlü hoparlörler var diye o donanıma binlerce lira fazladan verecek olan var mı merak ediyorum. Full HD bile yok Vatan'daki bilgilere göre. İki türlü mü üretiliyor acaba? Tanıtımda Full HD monitör vardı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.