Şimdi Ara

Call of Duty: Advanced Warfare | Xbox Ana Konu | 4 Kasım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
1
Favori
13.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Call of Duty: Advanced Warfare | Xbox Ana Konu | 4 Kasım

Tür: FPS

Yayıncı: Activision

Yapımcı: Sledgehammer Games

Grafik Motoru: Next-gen Engine (?)

Platform: PC,PS3,PS4,Xbox 360,Xbox One

Çıkış Tarihi: Kasım 2014

Web Sitesi:www.callofduty.com

twitter.com/CallofDuty
    twitter.com/SHGames

facebook.com/CallofDuty

youtube.com/callofduty

Call of Duty®: Advanced Warfare Reveal Trailer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 16 Ağustos 2014; 20:55:59 >

• 7 den sonra sıfırlandı başa döndü yine he :) Hadi bakalım her oyunda yapımcı değişiyor. Zira IW nin yaptığı Modern Warfare 2 den sonra Treyarch ın yaptığı Black Ops bence o kadar güzel olmamış. Zaten aynı sistemin üzerine oturtulmuş sadece konu değişmiş bir oyun olmuş. Oyunda bir sürü saçmalık var bunlardan ben büyüğü server arayamama gibi. Neyse belkide Activision bunları gördü ve yeni COD projesini Treyarch'a ondan vermedi :)
  • 1-2-4-6 efsane oyunlar bunlar hepside iw nin yaptıkları.
    treyarch ın yaptıklarından 3. oyun rezalet.. 5. oyun idare eder black ops ise güzel oyun olmasına rağmen mw kadar kaliteli bir oyun değil.

activision artık nasıl bir mal şirketse infinity ekibini dağıtıyorlar ben böyle mallık görmedim.
  • Call of Duty: The Two Towers
  • lan yiter vallahi yiter
    spor oyunlarına çevirdiniz suyunu sıka sıka
    cod 10
    cod 11
    cod 2012 war at euro 2012
  • Gelecekte geçmesi bence sorun olmaz cod 2 den 4 e geçerkende aynı korkular olmuştu ama cod4 müthiş bir oyun oldu ve hala en iyi cod.

Benim istediklerim:

1:Yeni Oyun dinamikleri(black opsdaki yeni zıplayarak yatma sistemi gibi.Yeni siper alma,koşma,atlama dinamikleri vs.)
    2:Yıkılabilir çevre
    3:Büyük Mapler
    4.Araç Kullanımı
    Buraya kadar hepsi bad company 2 de var ama silah modellemeleri ve nişan alma cod kadar iyi deigl iyi ama o kadar degil
    Ve en önemlisi

5:BUNLARIN YANINDA BİLDİK COD SİLAH MODELLEMESİ VE NİŞAN ALMA SİSTEMİ
  • 2011 olması saçmalık her yıl cod mu alıcaz sakin olun gençler.
  • ben 2. dünya savaşı bölümleri hariç bütün codları sevdim. ve bence en güzeli blackops tu. ağırlıklı olarak single oyuncusu olduğum için böyle düşünüyorum. multisi hakkında en ufak bir fikrim yok.

aslında şu infity ward ı aşırı büyüttü millet. tamam iyiydi güzeldi bi sözüm yok . ama hiç bir şeyin yeri değişmez değildir. bakarsınız sledgehammer beklentilerimizin çokm üstünde bir iş çıkarır.

treyarch ın yaptığı black ops da eğer modern warfare lardan önce çıksaydı bu sefer treyarch çok büyütülürdü. infinity yi duyunca millet basardı yaygarayı.
    tipik müşteri işte. ne istediğini bilmez aslında insanlar. her yerde böyledir bu.
  • sladgehammer gelecekte yani uzay zamanında geçen yapıcak bir tane diye biliyorum.

iw modern warfare 3 ü yapıcak

treyarch aynen devam.
  • Her sene bir Cod oyunu yap üstüne normal oyun fiyatlarından yukarıya sat. Birşey yazacam ama ban yiyeceğim.
  • cod world cup
  • Oyunun adı 2011 değil şu anda sadece "Call of Duty" diye geçtiği için ben ekledim 2011'i.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Her sene bir Cod oyunu yap üstüne normal oyun fiyatlarından yukarıya sat. Birşey yazacam ama ban yiyeceğim.

aynen ya
    tamamen ticari bir olay olarak görülüyor artık cod serisi
    antipatikleştiler iyice zaten şu son oyunu zar zor bitirdim, cod efsanesi efsane olmaktan çıktı benim gözümde
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

Call of Duty: The Two Towers

Call of Duty: Vietnam Strikes Back
  • COD bitti artık gözümde iyice IW bu saatten sonra IW adı altında oyun yapsa batırır zaten ekip ayrıldı malum, Sledgehammer ilk denemelerinde alakasız bir oyunla gelir seri bozuldu diye yerden yere vurulur seri 4'ten itibaren bozulmuştur zaten..Şahsen Respawn toplanıp yeni bir IP ile gelene kadar bu böyle devam eder bu nesille beraber cOD'da tarih olacak zaten fikrimce Activisin Bungie'nin IP'sine ağırlık verir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

lan yiter vallahi yiter
    spor oyunlarına çevirdiniz suyunu sıka sıka
    cod 10
    cod 11
    cod 2012 war at euro 2012

• Durun daha Black Ops ta 15 prestige yapacam
  • Daha önce bu konuyu Sledgehammer'ın özel Call of Duty oyunu için açmıştım ama görünüşe göre Modern Warfare 4 Sledgehammer'a kaldı o yüzden bu konuyu editledim.

18.07.2013

Modern Warfare Serisi Halen Yaşıyor

Geçtiğimiz dönemde yeni nesil Call of Duty duyurusu denince akıllara hemen Modern Warfare 4 gelmişti. Fakat Infinity Ward, duyuruyla birlikte Modern Warfare'den Ghosts'a terfi etmişti. Ancak görünüşe göre Modern Warfare serisi üzerindeki çalışmalar sürüyor.

Yapımcı CV'lerini karıştırarak yeni haberleri bizlere önceden ileten Superannuation'un yeni yazısında, Sledgehammer'da FX sanatçısı olarak çalışan Rob Valdivia'nın LinkedIn profili yer aldı. Valdivia'nın CV'sinde gördüğümüz kadarıyla kendisi şu sıralar, bir sonraki Call of Duty: Modern Warfare'in görüntü efektleri üzerinde çalışıyor.

Bildiğiniz üzere Sledgehammer Games, Activision tarafından Call of Duty serisi için sıfırdan kurulmuş bir geliştirici ekibi. Modern Warfare serisi Infinity Ward'dan Sledgehammer'a geçmiş olabilir mi? Ya da Sledgehammer yine oyun için yardımcılık mı yapıyor?

İşte CV'nin ilgili bölümü;

• Şahsi yorumum şu Infinity Ward üzerine basa basa Ghosts'un hikayesi tamamen yeni MW ile hiçbir bağı yok dedi.Yani Price hiç yaşamadı Soap,Ghost,Roach diye karakterler hiç olmadı.

Infinity Ward alternatif bir oyuna geçtiği için artık Modern Warfare serisi Sledgehammer'a kalmış olabilir.İsim hakları IW'nin yani illaki IW'de bu oyuna yardım edecek ancak IW artık Ghosts üzerinden devam edecektir.

Ayrıca şu anda Activision Infinity Ward ve Treyarch'ı ne kadar besliyorsa Sledgehammer'ı da o kadar besliyor yani gerçekten 3 büyük firma var tek başına CoD yapabilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Şahsi yorumum şu Infinity Ward üzerine basa basa Ghosts'un hikayesi tamamen yeni MW ile hiçbir bağı yok dedi.Yani Price hiç yaşamadı Soap,Ghost,Roach diye karakterler hiç olmadı.

Infinity Ward alternatif bir oyuna geçtiği için artık Modern Warfare serisi Sledgehammer'a kalmış olabilir.İsim hakları IW'nin yani illaki IW'de bu oyuna yardım edecek ancak IW artık Ghosts üzerinden devam edecektir.

Ayrıca şu anda Activision Infinity Ward ve Treyarch'ı ne kadar besliyorsa Sledgehammer'ı da o kadar besliyor yani gerçekten 3 büyük firma var tek başına CoD yapabilecek.

dostum yaşamadı değiller artık zaman ilerlemiş köpeği sen de gördün artık üzerinde pek çok ekipman var daha ileriki bir yılda geçiyor oyun modern warfare serisi artık bitti bir tane cv ile devam ediyo demek yanlış sonunu gördün mw 3 ün

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.