Şimdi Ara

91\1 ŞUBAT 2011'DE ASKERE GİDECEKLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.846
Cevap
0
Favori
123.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet beyler hayırlısıyla yerer belli oldu ama ben gidemiyorum maalesef

é r s é -burdur 58. Piyade k.

ugms+ -ZH.BRL.OK.ve EĞT.TÜM.K.LIĞI/ETİMESGUT

gk1925 -HAVA ER EĞT.TUG.K.LIĞI/KÜTAHYA

jsrcb - ZH.BRL.OK.VE EĞT.TÜM.K.LIĞI/ETİMESGUT

walec21 - 1'İNCİ P.EĞT.TUG.K.LIĞI/MERKEZ

fatihh.un - Bilecik 9.Jandarma Eğitim Komutanlığı

outNa -6'NCI J.KOMD.EĞT.A.K.LIĞI/KIRKAĞAÇ/MANİSA

cagdas1987 -9'UNCU J.EĞT.A.K.LIĞI/BİLECİK

neon88 -1. PYD. EĞT.TUG.K.LIĞI MANİSA 2. Grup

drag1o -NARLIDERE

diChey - 6'NCI J.KOMD.EĞT.A.K.LIĞI/KIRKAĞAÇ/MANİSA

merthpolo - hatay/iskenderun

cimsit41 -5.jandarma eğitim taburu bilecik gölpazarı

ensareyn69 -erzincan 59.topçu tugayı

Precious89 -izmir/seferi hisar JANDARMA

SeniorDuke - Söğüt Bilecik Jandarma Ulaştırma

Dinamo Mesken -Söğüt Bilecik Jandarma Ulaştırma

semih_yuksel -1'inci p.eğt.tug.k.lığı / merkez

ates_1923 - 1'inci p.eğt.tug.k.lığı / merkez

kadirrsevimm - 58.Piyade Eğitim Alayı Ulaştırma Burdur

Nokia 3310 - HATAY - İSKENDERUN DENİZ ER EĞİTİM ALAY KOMUTANLIĞI

MillionDollarBaby - J.MU.EĞT.TB.K.LIĞI/İZMİR/SEFERİHİSAR

crepuscolo - DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K./İSKENDERUN/HATAY

cevher05 -1'İNCİ ULŞ.ER EĞT.BL./GAZİEMİR

ysff_srdr - 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı Safranbolu/Karabük

wanker_san666 - ZH.BRL.OK.VE EĞT.TÜM.K.LIĞI/ETİMESGUT

san lorenzo - 1'İNCİ KOMD.TUG.K.LIĞI/ZİNCİDERE

ersber -3. piy. eğt. tug. 58. piy. eğt. alay komutanlığı

enessank - kütahya hava er eğitim tugay komutanlıgı

ozgunergun- ULŞ.PER.OKL VE EĞT. MRK. MANİSA -ALAŞEHİR

M.K.A - 116'NCI J.ER EĞT.A.K.LIĞI/ÇANAKKALE

ozgsata - ULŞ.PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. 1'İNCİ ULŞ.EĞT.TB. 1'İNCİ ULŞ.ER EĞT.BL./GAZİEMİR

olgu1986 -3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58'İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/MERKEZ

crayz_GÖZTEPE_35 - 5'INCI J.EGT.TB.K.LIGI/GÖLPAZARI/BILECIK

MrDisconnected - 15'İNCİ P.EĞT.TUG.22'İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI AMASYA/MERKEZ

güncellenecektir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saurone -- 15 Şubat 2011; 19:25:58 >

• Merhaba ne beklionuz gençler
  • yukarı... kimse yokmu yahu
  • Ben geldim ;) Nezaman açıklanır acaba?
  • vaayy be bastonlar bile askerlik beklemeye başlamış bizim gitme vaktimiz geliyo yavaş yavaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorDuke

Ben geldim ;) Nezaman açıklanır acaba?

var hocam daha şubatın 12'si gibi açıklanır demişti bana oradaki görevli
    evet daha yokmu arkadaşlar hazır duruldu biraz bölüm
  • Valla bende şubatta gitmeye adayım ama kesin değil. Mayıs 2011'e atmışlardı beni itiraz ettim şubat celbini işaretledim. Şubatta belli olur dedilerdi gidip gitmeyeceğin. Ama geçen hafta babam askerlik şubesine gitmiş kardeşimle ben aynı anda gitmeyelim diye, lardeşimin askerliğini ben dönene kadar tecil ettirmek için. Kardeşimde Mayıs 2011'de gidecekti muaynesini falan olmuştu.

Babam benim kimliği vermiş adam Şubat'ta büyük oğlun gidince gel küçük oğlunun askerliğini tecil ettirelim demişler. Şimdi şubatta gitmem kesin midir bilemiycem ama memur böyle demiş.

Neyse inşallah doğruysa bende varım beyler :)
  • valla bende şubat için seçim yaptım...%70 gidersin dedi.Aman diğer celplere kalmayalımda şubat'ta gidelim sağ salim
  • Herkese merhaba.
    sonunda kendim gibi birilerini buldum. Bende tecili bozdurdum...
    Benim kütük 91/3 kaldırıyor. Ben 89 luyum şubatı işaretletdim.Kesin değil dediler.
    Sonra babam gitmiş işlemleri öğrenmek için %80 gider demişler bekliyorum 4 gözle.
    Nezaman belli olur. Arkadaşlar netten daha erken belli oluyor dediler. Fakat bi adres bulamadım..
  • hocam şubatın 15'i falan yazıyordu galiba durum belgesinde tam olarak emin değilim e-devlet'ten açıklanıyor.Eğer seçilirsen gideceğin birlik falan yazıyor orada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saurone

hocam şubatın 15'i falan yazıyordu galiba durum belgesinde tam olarak emin değilim e-devlet'ten açıklanıyor.Eğer seçilirsen gideceğin birlik falan yazıyor orada

eyw hocam beklicez artık. Valla iş güçte yok. Şubat çıkmazsa beklicez boş boş.... İnşallah çıkar. Herkese hayırlı yerler düşer inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: é r s é

quote:

hocam şubatın 15'i falan yazıyordu galiba durum belgesinde tam olarak emin değilim e-devlet'ten açıklanıyor.Eğer seçilirsen gideceğin birlik falan yazıyor orada

eyw hocam beklicez artık. Valla iş güçte yok. Şubat çıkmazsa beklicez boş boş.... İnşallah çıkar. Herkese hayırlı yerler düşer inşallah.

amin hepimize inş..... bende çalışıyorum ona göre işi bırakacağım belki bu ay sonu tereddütteyim bayağıyüksekokul mezunumusun hocam?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: é r s é

quote:

amin hepimize inş..... bende çalışıyorum ona göre işi bırakacağım belki bu ay sonu tereddütteyim bayağıyüksekokul mezunumusun hocam?

evet. Bilgisayar programlama mezunuyum. Diplomayı kasımın başında aldım direk başvurdum.
    Varmıdır avantajları myo dan mezun olmanın?

• ahaha meslektaşız desenebende bilgisayar programcılığı mezunuyum valla faydaları vardır elbette gidenlerden öğrenmek lazım
  • quote:

ahaha meslektaşız desenebende bilgisayar programcılığı mezunuyum valla faydaları vardır elbette gidenlerden öğrenmek lazım

3 senede zor bitirdim. ama nasıl geçti anlamadım. Bakalım 15 ay nasıl gececek.
  • geçeçek bir şekilde hocam kaçış yok
  • benim yaş 26.. elimde ki tecil kağıdıma göre 31 aralık tecil bitiyor,sevk tarihide 22 şubat... bu yaşa kadar ne yaptın diyenler 2 defa üniv okudum olmadı sonra başarısızlıklarla dolu iş hayatı 2 defa iflas etmiş şirket, bir yığın borç. Şimdi ise askerlik geldi çattı benimde mayısta gitme gibi bir durum söz konusu olurmu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türbülans Havayolları A.Ş -- 13 Aralık 2010; 0:57:59 >
  • Hepimiz aynı dertten muzdaripmişiz yahu Bende benim gibi kaç kişi vardır diyorum kendi kendime ne zamandır. Aynen bende 87 doğumluyum, üni okuycaz diye uğraştık maddi imkansızlıklardan okuyamadık. Şimdi işsiz işsiz gitmeyi bekliyorum. İş bile bulamıyoruz şu askerlik yüzünden. Allah'ın izniyle gidip gelsek sağ salimde yolumuzu çizsek.

Zaten bu gidişle bizim için özel birlik oluşuracaklar, hep beraber yaparız artık askerliği.
  • ben biraz daha az dertliyim en azından 2 yıllık bitirdim şimdi çalışıyorum belki ocak başı veya şubat başı işi bırakmayı düşünüyorum...Bütün gün dışarlarda dolaşıp asgari ücret almak adamın asabını bozuyorbiraz evde yatmak istiyorum gitmeden önce
  • quote:

ben biraz daha az dertliyim en azından 2 yıllık bitirdim şimdi çalışıyorum belki ocak başı veya şubat başı işi bırakmayı düşünüyorum...Bütün gün dışarlarda dolaşıp asgari ücret almak adamın asabını bozuyorbiraz evde yatmak istiyorum gitmeden önce

ben sezonluk çalışıyorum. kasımda işim bitti dedim nasıl olsa askere gitcem çalışmıyım dedim. Şimdi şubatta çıksın diye dua ediyorum. Bence kesinleşsin öyle işten çıkıp tatil yap. Yoksa insan kafayı yiyor evde.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.