Şimdi Ara

♫ Dubstep ♫ (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
470
Cevap
11
Favori
25.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zaidax

Dostum son 4-5 aydır dubstep ile uğraşıyorum şurada 40 saniyelik bir önizleme var konuya eklersen sevinirim

Beğendim hocam tamamını yapınca konuda paylaşmayı unutma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

quote:

Dostum son 4-5 aydır dubstep ile uğraşıyorum şurada 40 saniyelik bir önizleme var konuya eklersen sevinirim

https://soundcloud.com/zaidax/drop-it

Youtube biraz gecikecek hocam

• Beyler şuna benzer böyle hareketli ( hareketli olması önemli ) güzel parçalar önerebilir misiniz
  • devamlı dinleyicisi değilim ama ara sıra mükemmel gidiyo tarz paylaşıldımı bilmiyorum ama bu parça gibisi yok derim

Fallulah - Give Us A Little Love

• Bu Genç Arkadaşımızda Türk Gururumuz [

DHVideo=]

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

quote:

https://soundcloud.com/zaidax/drop-it

Youtube biraz gecikecek hocam

Korktum hocam yaa o nasıl intro

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaç aylık şarkı hocam amatörlük diyelim, diğer çalışmalarımı buradan takip edebilirsin:https://soundcloud.com/zaidax
  • ben burayı es geçmişim ekleyin beni de sıkıcı bir dinleyiciyimdir

dubstep müzik yapımı için hangi programları neyleri kullanıyorsunuz öneriyorsunuz ? .. bende hali hazırda FL ve Sonar X3 Producer var..
    neleri öneriyorsunuz materyal olarak.. böyle yapım hakkında forum döküman vs sample falan bulabileceğim yerler faln var mıdır ? yardımcı olur musunuz arkadaşlar ilgilenenler
  • Beni de ekleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

ben burayı es geçmişim ekleyin beni de sıkıcı bir dinleyiciyimdir

dubstep müzik yapımı için hangi programları neyleri kullanıyorsunuz öneriyorsunuz ? .. bende hali hazırda FL ve Sonar X3 Producer var..
    neleri öneriyorsunuz materyal olarak.. böyle yapım hakkında forum döküman vs sample falan bulabileceğim yerler faln var mıdır ? yardımcı olur musunuz arkadaşlar ilgilenenler

Ben FL Studio kullanıyorum 11.0.3 versiyonunu. Google'da bulabilirsiniz veya malum sitelerde. Dubstep için bizim VST dediğimiz bir takım plug in'ler var. Bunlardan Massive ve FM8 işinize fazlasıyla yarayacaktır. Yapım hakkında youtube'da video vardı akşam girince atarım videoyu.

• Hocam şöyle 1-2 saatlik süren dubstep parçalardan oluşan beğendiğinizi önerir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekle hocam.
  • Ekle.

http://www.youtube.com/watch?v=fmtuybMJ3fY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baron -- 25 Ocak 2014; 17:40:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkcaNon

Beyler şuna benzer böyle hareketli ( hareketli olması önemli ) güzel parçalar önerebilir misiniz

• Yakın zamanda keşfettiğim en iyi dubstepcilerden biri olarak kesinlikle ak9 diyorum. Bu adam aşmış bir manyak.
    Crazy, Rave Review(sKisM Remix), Whackass ve Red&Blue parçaları inanılmaz.

Ayrıca birde melodik dubstep olarak 20 yaşında sanırım isveçli bir kardeşimizi keşfettim.
    Yeniliğe çok açık ve önü parlak. Modigs.
    Sanki böyle marionun altın aldığı anda ki sesten müzik yapmış adam ve gerçekten sıkmıyor.
    Centroid, Coma, Past Life, Prime, Run Free önerilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikopatlari ceken boga

Hocam şöyle 1-2 saatlik süren dubstep parçalardan oluşan beğendiğinizi önerir misiniz

Excision Shambhala Mix 2013

• Çok iyi
  • Güncelleyelim

Zomboy-Nuclear ve bütün parçaları
    Skrillex&Nero-Holdin On
    sKism-Elixir
    Delta Heavy-Demons
    Skrillex-Try It Out
    Feed Me-One Click Headshot ve Blood Red
    Plan B-Love Goes Down (Drum Bass)
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.