Şimdi Ara

♫ Dubstep ♫ (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
11
Favori
25.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kadar çok şarkı paylaşılmış ki hangisini dinleyeceğimi şaşırdım
  • Dönüş yolunda BBC Radio 1'da dinledim, mükemmel olmuş

• Kadın vokalli dubstep parçalar oldukça hoşuma gidiyor ama bulmakta zorlanıyorum tavsiye ettikleriniz var acaba ?
  • tamamı dubstep türkçe şarkı var mı bilmiyorum ama
    emir yargın ın bu gece şarkısının bir bölümünde dubstep öğeler mevcut buyrun bakın

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StubB -- 4 Kasım 2012; 21:19:07 >
  • brolar dubstep tarzında bi' çalışma yaptım, bayağı da hevesliyim. tepkiler olumlu gelirse üstüne gitmeyi planlıyorum. buyrun dinleyin bi görüşünüzü alayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dioren

brolar dubstep tarzında bi' çalışma yaptım, bayağı da hevesliyim. tepkiler olumlu gelirse üstüne gitmeyi planlıyorum. buyrun dinleyin bi görüşünüzü alayım.

Bence gayet başarılı Ama eleştirmek açısından bence drumları değiştir, bi de ekosu yüksek olmuş biraz drumların. Çalışmalarının devamını bekleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Scott Storch

quote:

brolar dubstep tarzında bi' çalışma yaptım, bayağı da hevesliyim. tepkiler olumlu gelirse üstüne gitmeyi planlıyorum. buyrun dinleyin bi görüşünüzü alayım.

Bence gayet başarılı Ama eleştirmek açısından bence drumları değiştir, bi de ekosu yüksek olmuş biraz drumların. Çalışmalarının devamını bekleriz

teşekkürler müdür, evet drum konusunda haklısın snare'lerde reverb hissettiriyor kendini. bir dahaki sefere dikkat edeceğim bunlara

• Davullar Dubstep Drumkit degil, Dubstep Davulcusu boyle pamuk gibi davul kullanmaz. Kendini aranje yaparken Drummer gibi hisset. Bunun disinda zaten sadece Synth lead melodi ve LFO modulasyonu kullanmissin. Onlar da Init ses sayilir, Herhangi bir Sound designing mevcut degil. Bayagi detayli konudur Dubstep fakat zirvesini gordu. UKF'in cogu artist'i 100 TL bile kazanamiyor bu isten. Gerisini siz dusunun:) Taksim'de de dubstep calacak 100 kisi bulursaniz opup basiniza koyun =)

Yukarida ismini gordum, Obsidia ft. Coma klibi. Coma yani Cole ile konusuyordum gecenlerde, bir yerlere gelebilmek icin deliler gibi kasiyorlar ama onlar bile cok zorlaniyor. Hep underground fame kazandilar. Ticari getirisi yeni yeni o da anca parca satisi. Event 0.

Seven Lions Music ve Xilent yeni yukselen degerleri tarzin. Seven Lions Music Skrillex destekli. OWSLA firmasina bagli yani. Trancey Dubstep yapiyorlar. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrkmAdr -- 12 Kasım 2012; 3:52:11 >
  • Skrillex fever benide yaz
  • quote:

Gayet başarılı tebrikler, sıkmadan dinlettiriyor

• Dubstep dinleyicisi değilim ama şu parça beni mahvetti:

• quote:

Orijinalden alıntı: GrkmAdr

Davullar Dubstep Drumkit degil, Dubstep Davulcusu boyle pamuk gibi davul kullanmaz. Kendini aranje yaparken Drummer gibi hisset. Bunun disinda zaten sadece Synth lead melodi ve LFO modulasyonu kullanmissin. Onlar da Init ses sayilir, Herhangi bir Sound designing mevcut degil. Bayagi detayli konudur Dubstep fakat zirvesini gordu. UKF'in cogu artist'i 100 TL bile kazanamiyor bu isten. Gerisini siz dusunun:) Taksim'de de dubstep calacak 100 kisi bulursaniz opup basiniza koyun =)

Yukarida ismini gordum, Obsidia ft. Coma klibi. Coma yani Cole ile konusuyordum gecenlerde, bir yerlere gelebilmek icin deliler gibi kasiyorlar ama onlar bile cok zorlaniyor. Hep underground fame kazandilar. Ticari getirisi yeni yeni o da anca parca satisi. Event 0.

Seven Lions Music ve Xilent yeni yukselen degerleri tarzin. Seven Lions Music Skrillex destekli. OWSLA firmasina bagli yani. Trancey Dubstep yapiyorlar. Tavsiye ederim.

doğru söylüyorsun üstad dubstep hakkında teknik bilgi, tecrübe vs. sahibi değilim, dediğim gibi ilk denemem. ekipman olarak da 30 liralık sound blaster 5.1 ses kartım var bir de sıradan bir kulaklık. yine de eleştirilerin için çok teşekkür ederim, zaman ayırıp dinlediğin için de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saintvictims

quote:

Gayet başarılı tebrikler, sıkmadan dinlettiriyor

teşekkür ederim müdür, daha iyilerini de yapmaya çalışacağım

• Calismaya devam. Biraz Distortion FX, Dubby Delayed Athmo falan hazirlamaya calis kendine :) Snare ve Kick sert olmali. Snare'a medium reverb ver sonra Reverse et ve cikan sesi baska kanal acip kaydet. Biraz daha efektif drumkit'in olur :)
  • Beyler şu sıralar Knife party favorim fakat yeni bir grup duydum ki böyle birşey olamaz
    Krewella adlı grubun parçalı çok iyi özellikle Killin It. 2 kız kardeş ve 1 erkekten olusuyor grup ve vokaller kızlara ait. Şuan iş yerindeyim video koyamıyorum ama bir bakın bence pişman olmazsınız.
  • Şu sıralar Skrillex ve Flux Pavillion dinliyorum. Yeni bir dubstep dinleyicisiyim. Bu tarzda sağlam başka sanatçılar da var mıdır bildiğiniz?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.