Şimdi Ara

Google, Android için Google Reader uygulamasını yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bulut tabanlı servisleriyle kullanıcıların tek bir bilgisayara mahkum olmaktan kurtaran Google, Android kullanıcıları için Google Reader uygulamasını Android Market üzerinden yayınladı. Kullanıcıların takip ettikleri sitelerdeki güncellemelerden anında haberdar olmalarını sağlayan Google Reader; Android uygulamasıyla kullanıcılara mobil tasarıma göre daha gelişmiş bir arayüz sunuyor.

Okunmamış say, beğenme, yıldızlama, paylaşma gibi temel özelliklerin yanı sıra uygulamanın öne çıkan özellikleri şöyle;

• Birden fazla hesap desteği

• Tercihlerin eşzamanlanması

• Tam abonelik özellikleri

• Arama

Android 1.6 ve üzeri versiyonlarla çalışan uygulamanın, önümüzdeki dönemde diğer platformlara destek verip vermeyeceğiyle ilgili Google herhangi bir açıklama yapmadı.

• güzel bir özellik ama arka planda sanki gereksiz yere çalışacakmış gibi duruyor.. tabi iş amaçlı güncellemeler için kullanacaklar dışında!! mesela borsa takibi iş analizleri editörlerin haber sitelerini takip etmeleri gibi uygulamalar dışında sanırım sıradan kullanıcılar için pek gerekli değil..
  • Ben markette bulamıyorum,her yerde haberi var ancak hiç link yok deneyemedim bir türlü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.