Şimdi Ara

iPhone 4 (02.10.04 - 3.10.01 Baseband) 4.1 ve 4.2.1 Unlock bekleyenler (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.354
Cevap
8
Favori
751.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sim free alirsaniz pasaporta kaydettirip kullanmaya baslayabilirsuniz sim kilitli olursa kaydettirip unlock bekliyceksiniz
  • Arkadaşım forumun şöyle çok değil, 10-20 sayfasını kontrol etsen illa cevap bulursun.
    Nereden alırsan al, ama sim lock lu alma, sim free (diğer bi deyişle factory unlock al)
    tak sim kartını konuş.

quote:

Orijinalden alıntı: is.mail

İTALYA dan alınan cihazlarda Türkiye de sorun oluyor mu , ????
    CEVAP VERSE BİRİNİZ ? İTALYA YA gideceğimden soruyorum,

Arkadaşlar tam net bilgi alamadım: LÜTFEN KONU İLE İLGİLİ BİLGİSİ OLAN varsa BİR CEVAP VERSİN :

teşekkürler
    ismail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebusta -- 11 Şubat 2011; 16:20:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: narratoriye

Herkese Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zamandır forumu sessiz takip edenlerdenim.Ekim ayından beri unlock bekliyorum ben de.Sanırım yeri burası değil ama en aktif konulardan biri olduğu için affınıza ve anlayışınıza sığınarak birşey sormak istiyorum.
    Arkadaşım Amerika dan iphone 4 4.1 bb 02.10.04 telefon getirtmiş.Benimki de aynısı ve ben jailbreak işlemini yaptım.Shsh kaydını da aldım.Sorunsuz kullanıyorum.Ancak O ne yaptıysa telefon ekranında itunes a bağla işareti çıkıyor ve restore istiyor.Başka türlü açılmıyor.Shsh kaydı yok.Restore yaparsak çıkacak kilidi kullanma ihtimali ortadan kalkar mı?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar yardım edebilecek biri yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: is.mail

İTALYA dan alınan cihazlarda Türkiye de sorun oluyor mu , ????
    CEVAP VERSE BİRİNİZ ? İTALYA YA gideceğimden soruyorum,

Arkadaşlar tam net bilgi alamadım: LÜTFEN KONU İLE İLGİLİ BİLGİSİ OLAN varsa BİR CEVAP VERSİN :

teşekkürler
    ismail

İtalya'daki mağazalardan alacağınız iphone 4'lerin hepsi kilitsizdir. Rahatlıkla alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeosman -- 11 Şubat 2011; 16:45:13 >
  • Konu uzamış gitmiş noldu çıktı mı bari unlock
  • Yine mala bağlamış konular...
    Free Egypt , Free IPhone !
    Mübarek bile kırıldı, bizim iphonelar kırılmadı...
  • ben almadan kırılmasa bari fiyatlar uçmasın
  • Arkadaşlar Avusturya'daki iPhone'lar sim-free mi acaba?
  • hayir kardes benimde i4 var avusturyadan getirtim bende bekliyorum .... unlocku ..... ???
  • Bence artık bukonun kilitlenmesi lazım konu soytarılıga dönmüş daha önce defalarca söyledim takip edenler bilir Mart ayında çıkacak konuyu kitle artık
  • Ooh mart ayı güzel şubat sonuna yakın alırım hemen çıkar kullanırım bin tlye ip4. Babama muhtaç yaşamam.
  • Herkes bişeyler yazıp duruyor konu amacını aşıyor biz birçok konu açılmasın unlock hakkında diye burada toplandık ve buradaki yazıları okuyoruz.Gidin başka konu ile ilgili sorularınızı başka yerde sorun ! Sizin boş mesajlarınızı okumak zorunda değiliz.

Unlockda şuan bilinen son gelişme 4.3 Sürümünün finalinin beklenmesidir.Suan betası vardır.14-16 Şubat arası final sürümü çıkacagı soylenıyor.Unlock cıkması subat sonunu mart başını kesinlikle bulur.Çünku unlock yapanların açıklamaları o yönde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxbuyamin

hayir kardes benimde i4 var avusturyadan getirtim bende bekliyorum .... unlocku ..... ???

homca iyice araştır bence boşuna bekliyor olabilirsin, avrupadaki kilitli cihazlara unlock varmış ebayde Amerika'dan gelenler kırılamıyor sanırım. Söylediğim durumda başkasının yalancısıyım ve 4.1 unlocklu kendi gözümle gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaBeRgE -- 12 Şubat 2011; 2:17:54 >
  • Yok ben de baktım Avusturya'da da sim kilitli satılıyor iPhone'lar.
    Yanlızca Amerika'da değil yanlış biliyorsun sim kilitli satan bir çok ülke var malesef
  • Beklemekten cok sikildim artik babam bile artik dalga gecmeye basladi delirecem ya walla aradaki farki verip factory unlock alsam daha iyiydi en azndan bu stresi sikintiyi yasamazdim diorum e bi yandanda gerek yok bu isin icndesin bekle aradaki fark cebine kalsin diorum napicami bilmiyorum sinirdayim yani satimi satmimi diye.s
  • Eğer unlock 4.3 final versiyonunun çıkmasıyla gelicekse, 4.3 mart ayı ortası gibi gelicek diye okumuştum zamanında...
  • Benim internette en son gordugum 16 subatta 4.2.1 baseband 2.10 ve 3.10 icin unlock cikacagiydi ama unlock yapan bu arkadas simdi agiz degistirmis kesin tarih bu degil ama buna yakin bi tarih olacak demis dalgami geciyor nedir ... untet ultra snowu bekliyolaris falan filan bakalim nolacak 16 subatta . zaten 14 subatta cok buyuk bi ihtimal 4.3 cikacak bide o dert olacak ... bu is mart ayi ortasina kalacagini sanmiyorum
  • söylentiler mart başını gösteriyor
  • Konuyu açan arkadastan ricam yetkililere bildirip konuyu kilitletsin.
    Hayır kurumuna dondü burası.
    Yok italyadan alınan cihaz yok Avusturya yok cihazımı satıyorum v.s
    Yeri burası mı bunların.
    Birşeyinde b*ku çıkmasa rahat edemeyiz zaten
  • @Perseus1; dostum iyi ama kilitlenince ne olacak? Yardım isteyen arkadaşlar başka topicte yine soracak. Burada kimse kalmayınca bu sefer unlock ne zaman çıkacak ne olacak diye soracak arkadaşlar(bende dahil) diğer topicleri kirletecek, aynı kapıya çıkacak:) Hayır kurumu lafına katılmıyorum, forumun amacı bu zaten. Herkes bildiğini paylaşsın, bilmeyenler öğrensin.
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.