Şimdi Ara

Kartuş Dolumuna Gerek Kalmayan HP Deskjet 2060 Yazıcısı (Ürün İncelemesi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
6
Favori
126.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • usb kablosu ile ilgili cevap yazan arkadaşlara teşekkürler. Ben hem 2060'ı hem de M1132'yi hepsiburada'dan alacağım. Alırken yanında kabloyu da sipariş edince 1.5 TL.'ye indirerek veriyorlar. Onu da alırım tabiki...

Bu arada; M1132 tek tonerli bir laser. Ama aynı zamanda fotokopi ve scanner. Tonerini doldur doldur en az 10 sene gider. İki kartuşlu (renkli) Eski bir modelini (OfficeJet 1150 C) işyerinde neredeyse 15 senedir kullanıyorum banamısın demedi!

Neden HP 2060 alacağıma gelince...

1 yıldır (evde çocuğun ödevleri, ıvır zıvır çıktılar için) EPSON SX 100 kullanıyorum. Yine HB'den almıştım. 4 kartuşu var. Ancak her biri "çeyrek dolu" olarak veriliyor. (Reklamında tam dolu kartuş diyerek yalan söyleniyor). 40-50 adet kağıt basınca da bitiyor. Bitince 4'ünü birden satın almanın maliyeti tam 59 TL. !!! Yani makinenin yarı fiyatından fazla. Önceleri renkli kartuşlara pek ihtiyacım olmadı. Sadece iki kez siyah kartuş aldım: 2x17=34 TL. verdim. Fazla umursamadım. Ama geçen gün renkli kartuşlardan biri azalma uyarısı verince Vatan Bilgisayar'a gittim; üçü birarada renkli kartuşlardan alayım da iktisatlı olsun diye. Tam 42 TL. ! (T0896). Satıcı çocuk bana hemen 2060'ı önerdi. Ölçtüm biçtim ve EPSON'ın üstüne bunu almaya karar verdim.

Ha "ben çok çıktı alan biriyim şırıngayla dolum yapılan setlerden alır yıılarca kullanırım" diyorsanız bana PM atın. Gıpgıcır SX100'ü kutusuyla ve garantisiyle beraber 50 TL.'ye satabilirim. (Yılda en fazla 100-150 sayfa çıktı alcağım için dolum kartuş işine hiç girmedim. Aldığım mürekkep de heba olur diye). Siyah kartuşu yeni aldım, tam dolu. (17 TL.) Renklilerin her biri çeyrek konumda. Makine çalışır vaziyette. Kartuşların son durumu aşağıdaki fotoğrafta görülüyor. Bilginize...

Kartuş Dolumuna Gerek Kalmayan HP Deskjet 2060 Yazıcısı (Ürün İncelemesi)

• http://www.hizlial.com/bilgisayar/bilgisayar-bilesenleri/hp-deskjet-2060-avantajli-murekkepli-all-in-one-yazici-cq750a-usb-kablo-hediyeli_30.033.1347.0288.htm

hızlıal'dan 113 liraya aldım arkadaşlar.. Bonus'a Nisan'da ödeme ve 10 taksit %6 indirimli.. Usb kablo hediye verildi ve sanırım full renkli ve siyah kartus da birer tane yanında veriliyor (HP 704 (CN692AE) Deskjet 2060 Siyah Kartuş, HP 704 (CN693AE) Deskjet 2060 Renkli Kartuş)..Ama emin degilim kartusların full dolu olup olmadıgından..?

Arkadşlar bu arada A5 ve yeniyıl hediyeleri icin cekiliş hakkı diyor sitede Bonus'a 2 katı cekiliş hakkı diyor.. Ama çekilişe katılıp katılmadıgımızı nerden anlıycaz? Numara felan vermedi?
    Saygılar

• Vatandan 93 TL ye aldım 6 taksit worlkarta. Henüz kargoda ürün. Bir takımda kartuş ekledim 118,50 TL.
    Acaba benim aldığım kartuşlardan başka içinden kartuş çıkacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bmbj

Zamanında hp aynı ürünün sadece yazıcı modelini cikartmişti 910 diye 900 numarali kartuşları kullanır zamanındada 9.90dı hala 9.90 fiyatlari.

tşkler bilgi için...

bu arada bimeksin kampanyasından aldım bu yazıcıyı 98TL'ye, ayrıca ekstra kartuş da aldım kampanya olduğu için, 13 TL ye geldi tanesi.

umarım 2060 ın kartuş fiyatları da aynı kalır, en azından birkaç yıl :)

quote:

Orijinalden alıntı: fanifan

Vatandan 93 TL ye aldım 6 taksit worlkarta. Henüz kargoda ürün. Bir takımda kartuş ekledim 118,50 TL.

evet içinden de bir takım kartuş çıkıyor...güle güle kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enciniyır -- 17 Aralık 2010; 0:44:17 >

• Teşekkürler enjiniyir,
    Bu arada zam yapmış vatan ürünlere. 2060 Yazıcı fiyatı 110,63 TL olmuş. Kartuşlar 16,60 TL.

(25 TL kardayım gibi görünüyor şimdilik..)
  • Arkadaşlar bu forumu okuyarak Hepsiburada'dan 2060 siparişi vermiş ve ücretini de yatırmıştım. Ama son anda siparişi iptal ettim. Çünkü Officejet j4500'ü gördüm. Arada 50-60 TL. fark var ama uzun yıllar birçok işinizi görebilecek bir cihaz. Kartuşları doluyor. 20 TL.lik doldurma setleriyle en az 10 yıl kullanılabilir. Renkli faks gönderebiliyor. Fotokopide büyültme-küçültme var. Scanner çözünürlüğü, tarama alanı, kağıt tepsisi v.s. 2060'tan iyi. Bir sürü artısı var. Hepsiburada'daki yorumları okuyun. Üstündeki kağıt besleme çekmecesi ile sayfaları otomatik kendisi tarıyormuş! Siyah ve üç renk olmak üzere iki kartuşu var. Her birinin tanesi 2060'ın kartuşlarından pahalı tabi. 35 ve 55 TL. civarında. Ancak dediğim gibi; Gittigidiyor'da satılan HP 901 model kartuşlara uygun 20 TL.lik dolum setleriyle bu iş de tamamdır. Farklı mağazalarda bu aletin 160 TL.lere kadar düşük fiyattan satıldığını gördüm. En ucuza satan yerden almak lazım. Bence j4500!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franko -- 19 Aralık 2010; 7:42:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: franko

Arkadaşlar bu forumu okuyarak Hepsiburada'dan 2060 siparişi vermiş ve ücretini de yatırmıştım. Ama son anda siparişi iptal ettim. Çünkü Officejet j4500'ü gördüm. Arada 50-60 TL. fark var ama uzun yıllar birçok işinizi görebilecek bir cihaz. Kartuşları doluyor. 20 TL.lik doldurma setleriyle en az 10 yıl kullanılabilir. Renkli faks gönderebiliyor. Fotokopide büyültme-küçültme var. Scanner çözünürlüğü, tarama alanı, kağıt tepsisi v.s. 2060'tan iyi. Bir sürü artısı var. Hepsiburada'daki yorumları okuyun. Üstündeki kağıt besleme çekmecesi ile sayfaları otomatik kendisi tarıyormuş! Siyah ve üç renk olmak üzere iki kartuşu var. Her birinin tanesi 2060'ın kartuşlarından pahalı tabi. 35 ve 55 TL. civarında. Ancak dediğim gibi; Gittigidiyor'da satılan HP 901 model kartuşlara uygun 20 TL.lik dolum setleriyle bu iş de tamamdır. Farklı mağazalarda bu aletin 160 TL.lere kadar düşük fiyattan satıldığını gördüm. En ucuza satan yerden almak lazım. Bence j4500!

Bahsettigin özelliklerin hepsini bütün markalardaki faxli makinalar yapiyor zaten =) J4500 yerine aynı fiyatlarda olan canon mx340 ve Epson Bx320fw'yu tercih ederim. Epsonun 800 Sayfa siyah 500 sayfa renkli kartuşlarıyla beraber gelmesi gibi bir avantajida var tabii ;)

• Ben tam 13 senedir HP Officejet 1150 C kullanmakta olan biriyim. Hala hiçbir arıza yapmamış olan bir makine. Türünün ilk örneklerinden. O yüzden Officejet'in yeni nesil j4500 modelini gözüm kapalı tavsiye ediyorum. Canon ve Epson'ın aynı ayardaki cihazlarını bilemem. Epson'ın SX 100 modelini aldım ve tecrübemi yukarıda yazdım.
  • Vatandan yılbaşı indirimi bekliyorum. Şu an 107 tl. Bakalım ne olacak indirim ile.
  • aynı şekilde 3680 kullanıyorm faxlı cihaz olarak elimde birde baskı için kullandıgım epson sx215 var gayette memnunum ikisinden ama sx100 serisi kadarda lanet bi seri görmedim cidden cok sorunlu bi seri onlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fanifan

Vatandan 93 TL ye aldım 6 taksit worlkarta. Henüz kargoda ürün. Bir takımda kartuş ekledim 118,50 TL.

Yazıcı geldi. 7 Tl de kargo ödedim. Tarayıcı ve fotokopi yeterli. Birazcık kağıt tepsisi ve kağıt çıkışı kaba düşüyor. Onun dışında sorun yok gibi..
  • Bimeks ve Darty'de HP mürekkepli yazıcı alan eğer yanında 1 adet kartuş alırsa %50 indirimli alacak. 2060'ın 480 sayfalık kartuşu 8.5 TL. Şaka gibi değil mi? Orjinal kartuş bu fiyata, valla bravo, adamlar yapmışlar yine yapacaklarını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanspres -- 20 Aralık 2010; 16:24:08 >
  • iyi günler arkadaslar benim elimde kartus dolum setim var kartuslara dolum yapılabiliyormu en azından 3 4 kere kendim doldururum bozulunca yenisini alırım.yardımcı olursanız sewinirm.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: bmbj

Şimdi 2060 kartuş fiyatlariyla öne cikan bir ürün ama malesef ki diğer özellikleri kendi sınıfındaki ürünlere göre cok düşük seviyede kalan sadece dolum yapmak isteyen müşteriyi avlamak için üretilmiş bir ürün. Ona vericegim parayı gider epson SX425W ya veririm neden ;

1) Ayrı kartuş sistemi
    2) Baskı cözünürlüğü
    3) Tarama çözünürlüğü
    4) yüksek kapasiteli 500er sayfalik kartuşlar
    5) Wireless özelliği
    6) Renkli ekran
    7) Kart okuyucu
    8) Baskı hızı

Bence verdiginiz paraya değecek bir ürün.

epson SX425W nin orjinal kartuşları kaç lira? Önerilen 2060 a göre kıyaslarsak hangisi avantajlı?

• 17,90 ve 27,90 olmak üzere M ve L olarak 2 çeşit kartuşu bulunmakta. M ler 200 sayfa siyah 220 sayfa renkli , L ler ise 435 sayfa siyah 545 sayfa renkli baskı vermekte.Sadece kartuş maliyetine bakarak kıyaslarsanız makinaları 2060 daha avantajlidir ama fiyat/performans olarak bakarsanız Sx425W daha üstündür.
  • arkadaslar bu kartuslara dolumda yapılabiliyomu bende dolum seti var bozulunca yenisini alırım yani dolum için delikleri varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajanspres

Sadece Türkiye ve Polonya için üretilmiş, HP'nin dolum kartuşu engellemek için yaptığı stratejik bir hamle. Kötü mü? Değil, kartuşun fiyatı çok iyi. Bundan 2-3 sene öncede sadece yazıcı özelliği olan 910C ile bir girişimde bulunmuşlardı siyah kartuşu (900 numaralı) sadece 10 TL idi ve hala 10 TL'ye satılıyor. Bakılınca fiyat performans olarak kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken bir fırsat. Bence ihtiyacı olanlar değerlendirsin

Sevgi ve saygılarımla.

Ben hala kullanıyorum cok güzel bir yazıcı. sadece kağıt hizalaması acayip derecede kötü onun dışında alet çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: washburn18

arkadaslar bu kartuslara dolumda yapılabiliyomu bende dolum seti var bozulunca yenisini alırım yani dolum için delikleri varmı

adamlar millet doldurmasın diye ne yapıyo sizin yaptığınıza bak oldu olacak yakında millet doldursun diye kartuşsuz mürekkep tanklı yazıcı çıkarsınlar Doldurma yapacaksan git b110a gibi officejet j4500 gibi bişey al b110a hepsiburada.comda 120 lira. şu an indirimde
  • arkadsım ne sinirleniyosn ben sadece sordum bi iki kere doldursakta sonra yeni alsak daha ii deilmi evde bisürü mürekkebim var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: washburn18

arkadsım ne sinirleniyosn ben sadece sordum bi iki kere doldursakta sonra yeni alsak daha ii deilmi evde bisürü mürekkebim var...

bende diorum ki doldurma yapmak istiyosan b110a gibi çok fonksiyonlu bişey daha mantıklı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.