- x
Firefox'da Yeni Sekme'nin Açılış sayfasını Değiştirme
21 Cevap46189 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4741 Mesaj
29 Kasım 2010; 17:35:07 

Firefox'u açıyorum, açılış sayfası normal, istediğim sayfayı koyabiliyorum, fakat yeni sekme oluştur dediğim zamanda istemediğim bir sayfa açılıyor, ayarlarına baktım hiç bir yerde bulamadım....

açılan sekmede ki adres bu

http://www.bigseekpro.c...3B93D47%7D?s_src=newtab

"Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil" Yunus Emre

>> Eşref Bitlis <<

>> Cengiz Topel <<
En Çok Beğenilenler
Bu eklentiyi kurun. Araçlarda Tab mix plus tercihleri oluşmuş olacak. Oradan istediğiniz sayfanın açılmasını sağlayabilirsiniz. Sekme ayarlarından tutun fare ayarlarına kadar bu eklentiden yapabilirsi... Yoruma Git Yorumun Devamı doctorolg - 25 Şubat 2012; 23:29:06 +4

43 Mesaj
29 Kasım 2010; 17:36:57 

Ccleaner ile bütün cookieleri temizle ve firefox cookie geçmişini temizle..Veya bunların hiçbirini yapmayıp firefox ayarlardan bigseekpro.com sitesini engelle..

Gerçek Olmadığı İmkansız Olduğu Anlamına Gelmez..[/link]

2549 Mesaj
1 Aralık 2010; 5:19:33 

firefoxu tamamen uninstal edip tekrar kurunuz

TT topluluğuna (T.T.-Avea-TTnet-Tivibu-...) kazıklanmamanız için başınıza gelebilecek durumları önceden her tür ortamda araştırıp öğrenmeniz lazım çünkü personelleri yalan yanlış bilgilendiriyor, anlaşmazlık durumunda o şekil bilgi verilmemiştir ama eğer verildiyse bunu görüntü ve ses kaydı ile ispatlayın diyorlar, görüntü ve ses kaydı almadıysanız geçmiş olsun. Ayrıca işlem yapan personeli geriye dönük olarak izinli olarak gösterebiliyorlar ve nasıl yapıyorlarsa cinsiyetini de değiştiriyorlar, o kişi o gün çalışmıyordu.. işlem yapan kişinin sicil bilgisi şudur budur.. bu kişi falan departmanda görevlidir.. sizin belirttiğiniz konularla ilgili zaten bilgisi yok.... gibi bir savunma mekanizması geliştirmişler.
Bilgisayar Mühendisi[2004-2014] * DonanimHaber Forum'da 11. Yıl - [2003-2014]* Dos'ta Dir-Cd dir ... komutlarıyla işlem yapmaya başlayalı 23. Yıl :))) [1991-2014]
* HP Pavilion dv5-1041et & AVerTV HybridVolar HX + 3G VINN + Nokia 5800xm + S.Galaxy S3 + 15 yıllık Turkcell Hazırkart kullanıcısı.

812 Mesaj
1 Aralık 2010; 11:03:23 

Büyük ihtimalle, sisteminde malware ya da trojan gibi bir sorun var. Uygun bir program ile sistemini taratmanı tavsiye ediyorum.

63 Mesaj
14 Mart 2011; 1:19:27 

Evet silip tekrar yüklemeniz çözüm oluyor...trojan değilmiş bu arkadaş :) Bir eklentisi var ARaçlar>>eklentilerden bakabilirsiniz..cam ile olan bişydi..onu kaldırınca sorun ortadan kalkıyor.

Core2Duo P8700(2,53GHz) | 4GB DDR2 RAM | 500GB SATA HDD | Atheros AR5007EG Wireless Network Adapter ve Marvell Yukon Ethernet | ATI GDDR3 1GB HD4650 Ekran Kartı | 3/1 Kart okuyucu | 1.3MP Web Kamerası | 4 USB, 1 e-sata, 1 HDMI ve 1 VGA bağlantısı | 16" 16:9 Ekran | 6 Hücreli Lityum İyon pil |

21 Mesaj
16 Eylül 2011; 10:02:23 

Eklentilerden silince sorun ortadan kalkıyor fakat bu seferde yeni sekme boş çıkıyor acaba yeni sekmede istediğimiz siteyi nasıl ekleyebiliriz

40 Mesaj
25 Şubat 2012; 23:29:06 

quote:

Orijinalden alıntı: gokhancin

Eklentilerden silince sorun ortadan kalkıyor fakat bu seferde yeni sekme boş çıkıyor acaba yeni sekmede istediğimiz siteyi nasıl ekleyebiliriz

Bu eklentiyi kurun. Araçlarda Tab mix plus tercihleri oluşmuş olacak. Oradan istediğiniz sayfanın açılmasını sağlayabilirsiniz. Sekme ayarlarından tutun fare ayarlarına kadar bu eklentiden yapabilirsiniz.

https://addons.mozilla....fox/addon/tab-mix-plus/

sadece insan...!!!!

151 Mesaj
1 Ağustos 2012; 14:33:40 

Bu eklentiyi kurun. Araçlarda Tab mix plus tercihleri oluşmuş olacak. Oradan istediğiniz sayfanın açılmasını sağlayabilirsiniz. Sekme ayarlarından tutun fare ayarlarına kadar bu eklentiden yapabilirsiniz.

https://addons.mozilla....fox/addon/tab-mix-plus/

[/quote]
Çalışıyor, teşekkür ederiz :)

Narçiçeği CRDi 2006

53 Mesaj
16 Ağustos 2012; 16:11:02 

Teşekkürler ;)

2 Mesaj
23 Eylül 2012; 13:59:50 

teşekkürler faydalı konu için

www.artvinliyiz.net./www.markaucuz.com

98 Mesaj
28 Mart 2013; 1:14:12 

ben bu durumda şöyle yapıyorum
adres satırına about:config yaz çıkan soruya tamam de arama kutusuna yeni sekme açınca çıkan sayfayı ara (bigseekpor.com yaz yani linkin tamamını aratma) o linklerin aynılarından bulucaksın.sonra hepsini google mi yandex mi neyse artık arama motorun onunla değiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IPv6 -- 28 Mart 2013; 1:15:54 >

İntel Q8400 @2,66 // Kingston 4x2GB @1066 // Asus P5Q SE @1600 // Asus N210 1GB or shared 2.4GB // WD 500GB+2TB // PSU 420W

103 Mesaj
7 Temmuz 2013; 10:23:34 

quote:

Orijinalden alıntı: IPv6

adres satırına about:config yaz çıkan soruya tamam de arama kutusuna yeni sekme açınca çıkan sayfayı ara (bigseekpor.com yaz yani linkin tamamını aratma) o linklerin aynılarından bulucaksın.sonra hepsini google mi yandex mi neyse artık arama motorun onunla değiştir.

eyvallah dostum senın taktıkle cozdum

79 Mesaj
5 Ağustos 2013; 4:27:28 

quote:

eywalla dostum bende deltasearch isimli bişey çıkıyodu google yaptım artık yeni sekme açılınca direk google açılıyo teşekkürler ayrıca bunu eklenti kullanmadan yapmak isteyende dediğin yöntemle about:config girip browser.newtab.url satırı ekleyip istediği siteyi yapabilir...

2838 Mesaj
1 Eylül 2013; 19:01:12 

quote:

Orijinalden alıntı: nomicrosoft

eywalla dostum bende deltasearch isimli bişey çıkıyodu google yaptım artık yeni sekme açılınca direk google açılıyo teşekkürler ayrıca bunu eklenti kullanmadan yapmak isteyende dediğin yöntemle about:config girip browser.newtab.url satırı ekleyip istediği siteyi yapabilir...

yaw ne zamandır problem yaşadığım bir durumdu sizin şu yazınızla çözüldü..teşekkür ederim..saolsun var olsun donanımhaber ve forumdaşlar çok teşekkürler.. kesin ve işe yarıyor

Nikon D80 Body + Nikon Nikkor 50 mm 1.8 D

98 Mesaj
2 Eylül 2013; 20:43:08 

forumda ilk defa bir işe yaradım haa

İntel Q8400 @2,66 // Kingston 4x2GB @1066 // Asus P5Q SE @1600 // Asus N210 1GB or shared 2.4GB // WD 500GB+2TB // PSU 420W

1477 Mesaj
11 Ekim 2013; 10:05:03 

quote:

Süpersin hocam. Ağzına sağlık. Bende çözdüm sorunumu.

Beşnokta Bilişim Teknolojileri

15 Mesaj
16 Ekim 2013; 22:34:26 

IPv6 teşekkürler senin yöntemle sorun çözüldü...

Bu mesajda bahsedilenler: @IPv6

1367 Mesaj
29 Aralık 2013; 13:07:32 

quote:

Sağol dostum

1 Mesaj
31 Ocak 2014; 1:52:22 

about:config yaz
ordan browser.newtab.url yi bul
tıkla gir yeni sekmeyi boş istiyorsan alayını sil enterla
google flaan istiyorsan sitenin adını yaz enterla
O KADAR

2036 Mesaj
3 Haziran 2014; 19:22:43 

arkadaşlar bende de aynı sorun var, nerden cebelleş olduysa her sayfa açılışında yandex çıkıyor iğrendim. yandex diye aratınca da çıkmıyor meret. trovi diye bişi..

0

değiştiriyorum meret gitmiyor.

Sorun çözüldü arkadaşlar, bu aşalığık gomplayer çaktırmadan yanında search bilmemne diye bişiler kurmuş, youruninstaller ile kökünü kazıyıp kaldırdım gitti :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahir40 -- 3 Haziran 2014; 19:31:26 >

413 Mesaj
1 Temmuz 2014; 15:36:21 

safidoom'un yazdığı yöntem çoğunuzun işine yarayacaktır.

Myanimelist
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Firefox'da Yeni Sekme'nin Açılış sayfasını Değiştirme
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.367