Şimdi Ara

3DMark 11'in çıkışı ertelendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Futuremark endüstrinin merakla beklediği yeni test uygulaması 3DMark 11'i daha önce yaptığı resmi açıklamayla 30 Kasım'da lanse edeceğini duyurmuştu. Yarın yapılması beklenen lansman öncesinde Futuremark, 3DMark 11'in çıkışını ertelediğini açıkladı. Tespit edilen bazı "zorlu" hatalardan dolayı lansmanı ertelemek zorunda kaldığını açıklayan Futuremark, henüz güncellenmiş lansman takvimi hakkında konuşmasa da ertelemenin çok fazla uzamaması ve birkaç gün içerisinde 3DMark 11'in pazara sunulması bekleniyor.

DirectX 11 destekli yeni test uygulamasının ücretsiz versiyonu ile birlikte 19.95 dolara satılacak Gelişmiş ve 995 dolara satılacak Profesyonel sürümleri de olacak.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    3DMark11
    3DMark11
    3DMark11
    3DMark11
    3DMark11
    3DMark11
    3DMark11
    3DMark11
    3DMark11
    3DMark11
    3DMark11
    3DMark11
    3DMark11
    3DMark11
    3DMark11

• Daha DX11 kartımız bile yok. 3Dmark11'i na'palım:)
  • 6970 ile aynı gün çıkıyormuş ne gülerim o zaman
  • quote:

ücretsiz versiyonu ile birlikte 19.95 dolara satılacak Gelişmiş ve 995 dolara satılacak Profesyonel sürümleri

ne fark var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sunbuloglu

Daha DX11 kartımız bile yok. 3Dmark11'i na'palım:)

+1903
  • heralde hd69xx serisi ile çıkartacaklar
  • gereksiz görmüşümdür herzaman ben hiç farkını göremiyecegim puanlar icin kafamı yoramam :D :P
  • http://3dmark.com/login

istediğiniz nick kapılmadan yeni hesap alın..
  • 7 Aralıkta kesin olarak çıkıyor..

quote:

It took us a little longer than planned, but 3DMark 11 has now gone gold. Earlier today we announced that 3DMark 11 will be released at 14:00 GMT on Tuesday December 7, 2010.

From that time onwards you will be able to download 3DMark 11 from the Futuremark website and start submitting results to the new online service. You will need the upgrade code from your pre-order confirmation email to activate the Advanced Edition so make sure you have it to hand on Tuesday.

Till then, happy benchmarking!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

7 Aralıkta kesin olarak çıkıyor..

quote:

It took us a little longer than planned, but 3DMark 11 has now gone gold. Earlier today we announced that 3DMark 11 will be released at 14:00 GMT on Tuesday December 7, 2010.

From that time onwards you will be able to download 3DMark 11 from the Futuremark website and start submitting results to the new online service. You will need the upgrade code from your pre-order confirmation email to activate the Advanced Edition so make sure you have it to hand on Tuesday.

6970'le beraber mi çıkacak derken GTX570'le beraber çıkıyor iyi mi?

• aslında 6 aralıkta çıkcakmış da finlandiyanın bağımsızlık günümüymüş neymiş ondan..

yersen
  • Ben de benim doğum günümden dolayısanıyordum ya kahretsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: adilazimdegilx

quote:

7 Aralıkta kesin olarak çıkıyor..

quote:

6970'le beraber mi çıkacak derken GTX570'le beraber çıkıyor iyi mi?

Futuremark ve Nvidia'nın arası ezelden limoni olduğu için AMD'nin kartlarına bir kıyak geçebilir diye düşünmüştüm ancak hakaten GTX570'in çıkışına denk geliyor bu yazılımın çıkışı. Acaba Nvidia kartlara yapılan bir jest mi? Heleki Fermi'lerin DX11'de daha başarılı olduğunu düşünürsek, 3dmark11'den Fermi'ler yüksek puanlar alacak olabilir. GTX570'in pek bir önemi olmasa da alacağı yüksek puan ile karşısına konumlandırılacak olan HD6900'lerin önüne geçebilir. Bu da Nvidia'nın GTX570 ile ilk dakikada gol atması demektir.

Öne geçme yarışının hakim olduğu, büyük rekabetlerin döndüğü eski günleri özlemiştim zaten. İyidir.

• Çıksa da oynasak artık
  • quote:

Çıksa da oynasak artık

Zaten normal oyundan çok bunu oynuyo,bekliyo millet Bu oyun için kart alıyo sli yapıyo vs vs 10 üzerinden 9 verdim bu oyuna
  • 3dmark2001 oynanabiliyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man From Atlantis -- 3 Aralık 2010; 19:48:33 >
  • quote:

3dmark2001 oynanabiliyordu

2006'da da CPU test bölümündeki robotlarla oynayabiliyorduk
    O değil de yeni 3DMark çıkıyorsa bize yeni bir balkon mod gerek şimdi

@hellteam
    Biz şimdi bunun incelemesini Mesut Bey'den mi bekleyeceğiz yoksa Erdinç Bey'den mi? Bence 1e1 yapsınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilazimdegilx -- 3 Aralık 2010; 19:53:42 >

• Çıksın artık, oynayacak birşey lazım, kartların tam olarak performansı görülsün, oyunlarda görebelieceğimiz normal derecede tessellation görüntüsüyle AMD ve NVIDIA kartlar karşılaştırılsın.
  • quote:

@hellteam
    Biz şimdi bunun incelemesini Mesut Bey'den mi bekleyeceğiz yoksa Erdinç Bey'den mi? Bence 1e1 yapsınlar

Mesut Bey geçen günkü danstan sonra biraz karızmayı çizdirsede ,takdir ettim bizim böyle yeteneğimiz hiç yok, anca tiridine bandım oynarım ben
    Şu kinect in pc versiyonu çıksa yarın alırım hemen

İnceleme farketmez ,gpu kullanımı bu aralar %50 yi geçmiyo ,3dmark çıkınca oynıyımda biraz kart bi kendine gelsin garibim

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Çıksın artık, oynayacak birşey lazım, kartların tam olarak performansı görülsün, oyunlarda görebelieceğimiz normal derecede tessellation görüntüsüyle AMD ve NVIDIA kartlar karşılaştırılsın.

aynen yapacak birşey yok çıksında faliyette bulunalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.