- x
Önemli ! istanbulda en romantik akşam yemeği tavsiyeler
27 Cevap4163 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

55 Mesaj
29 Kasım 2010; 16:56:33 

arkadaşlar kız arkadaşımın doğumgünü münasebetiyle istanbula götürmek istiyorum günübirlik.ankaradayız bu arada.sizden istediğim istanbulda gidilebilecek en güzel manzarası olan en romantik yer.en büyük kriter maddiyat.kız kulesini ilk aradım.ama şimdilik çok fazla gelecek kız kulesi.istediğim, yüksek bir yerde şehir manzaralı aşırı ciddi kasıntı olmayan bir mekanda güzel bir müzik ile (tarz önemli değil pek slov olsun yeter) akşam yemeği yemek.tavsiyelerinizi bekliyorum.ortalama menü fiyatları da yazabilirseniz çok memnun olurum.şimdiden teşekkürler.

hayat ne bir oyundur basite alınacak,ne de bir simokindir ciddiyeti takınacak...

38 Mesaj
29 Kasım 2010; 17:18:05 

cukkan bıraz sağlamsa lebi derya derim... kız kulesı kadar pahalı degil diye biliyorum ama manzara ve mekan olarak ıstediğini ordan alabilirsin bence istanbulun en kaliteli yeri.. hatunu kendine tekrar aşık edebilrsn manzarayla ve mekanla;)

buda sitesi... http://www.lebiderya.com/lebiderya/tur/ana1.html

55 Mesaj
1 Aralık 2010; 10:48:24 

helal valla koca forumda istanbuldan amma adam varmış bir arakadaşım cevap verdi.sağolasın cervus arkadaşım,araştırdım orayıda bi bakıcam iyice.

hayat ne bir oyundur basite alınacak,ne de bir simokindir ciddiyeti takınacak...

333 Mesaj
1 Aralık 2010; 10:55:31 

hacıoğlunda 6 şar lahmacun yedikten sonra RIDDIM de bişeyler içip kopar , sonrasında zincirlikuyuda manzara eşliğinde biralarınızı yudumlar ve evlere dağılırsınız

688 Mesaj
1 Aralık 2010; 10:57:06 

aklıma recep ivedik2 deki kasiyer sahnesi geldi
'
akşama maç mı var la aferm goçuma....
'

k.bakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

55 Mesaj
1 Aralık 2010; 11:17:29 

quote:

Orijinalden alıntı: cervus

cukkan bıraz sağlamsa lebi derya derim... kız kulesı kadar pahalı degil diye biliyorum ama manzara ve mekan olarak ıstediğini ordan alabilirsin bence istanbulun en kaliteli yeri.. hatunu kendine tekrar aşık edebilrsn manzarayla ve mekanla;)

hocam 3 ayrı yer olarak gösterilmiş sanırım lebi derya,kumbaracı yı mı kastediyorsun diğerlerini mi?sanırım oraya gidicez gerçekten güzel biyere benziyor manzara istediğim şeyi verecek gibi.tekrar teşekkürler hocam...

3245 Mesaj
1 Aralık 2010; 11:23:12 

Alman hastanesinin karşısında 5nci kat var orasıda güzeldir..

Googleye 5nci kat yaz çıkar.

73 Mesaj
1 Aralık 2010; 11:25:11 

üsküdar sahilde fethi paşa korusu var fiyat/performans olarak çok uygundur.fiyatlar oldukça cazip.boğaz köprüsüne karşı romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz çok huzur dolu bi mekan.Bende aynı senin şekilde tavsiye arıyordum ama burası asosyal kaynadığı için hiç bir şey bildikleri yok.internetten bakıp yer söylüyorlar adama.

156 Mesaj
1 Aralık 2010; 11:34:04 

Sarıyerde ki restoranlara götürebilirsin orası çok pahalı değil bildiğim kadarıyla, anadolu kavağı, rumeli kavağı olabilir.

114 Mesaj
1 Aralık 2010; 13:17:27 

Boğazda güzel yerler var fiyatlarda iyi :)

Not: Fiyatlar araştırılıyor...

Bu forumda zencilere karşı yoğun bir ırk baskısı var. Eğer senin o güzel suratın zenci değilse dostum hemen basıp git burdan !!!
nesin sen? süpermen mi?

1152 Mesaj
1 Aralık 2010; 13:34:39 

Nakkaştepe Yeditepe Restaurant

akşam o manzara adamı sarhoş eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dayyahi -- 1 Aralık 2010; 13:35:28 >

10064 Mesaj
1 Aralık 2010; 13:37:01 

Kız kulesi biraz tuzluya çıkar ama unutulmaz olur

arada kampanyalar yapıyorlar yakalarsan kaçırma

''Hayatı Şişede Görenler''

4536 Mesaj
1 Aralık 2010; 13:37:11 

Yenibosna'da Suruç dürümcüsü var.. Ama Hz.İsa'nın son akşam yemeği gibi bir tablo çıkabilir..

İşbu dogtag; sadece 36 kişide açık olup, birinin sahibi bu imzayı kullanmaktadır.

1838 Mesaj
1 Aralık 2010; 13:44:42 

quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

Yenibosna'da Suruç dürümcüsü var.. Ama Hz.İsa'nın son akşam yemeği gibi bir tablo çıkabilir..

Panpa gel seni ibo'ya götüreyim. Üst geçit'in az gerisinde.

çif lavanşlı dürüm yeriz.

10064 Mesaj
1 Aralık 2010; 14:02:17 

bu arada vakıf tepe diye bir yer var senin tarife tam uyuyor tavsiye ederim

0

ps bu linkten mekan ile ilgili öğrenmek istediğin bilgileri alabilirsin

http://www.vakiftepe.com/resimlerdebiz.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vector x-31 -- 1 Aralık 2010; 14:04:32 >

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
5 gün 11 sa. 18 dk. kadarı kaldı.
1 Aralık 2010; 14:07:14 

istanbul taksimde riddim die mekan war orasi cok romantik guzel vakitler gecireblirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkanada -- 1 Aralık 2010; 14:09:03 >

755 Mesaj
1 Aralık 2010; 14:09:15 

quote:

Orijinalden alıntı: cervus

usta galeriye baktım on numara yermiş yaa

Front:Yamaha Ns-555 Center:Yamaha C-444Surround:Yamaha Ns-333Subwoofer:B&W Asw 675
Avr:Sony Dh730 Speaker Cable:Monster Xp Tv:Panasonic 42pv500e Dvd Player:Sony hx-520 dvd recorder Media Player:Philips Hmp3000 Satallite:Sunny HD-14500At Surge:Belkin Pure AvGame:Ps3 Super Slim

55 Mesaj
1 Aralık 2010; 16:06:12 

az triple nasıda geldi cevaplar
herbirinize ayrı ayrı teşekkürler sunuyorum ama topic güncel olsun hepsini tek tek inceliyorum her gün.biraz abartı gelebilir ama aralığın sonunda gidicez şimdiden araştırıyorum tüm günün planını çıkarıyorum çünkü yavaş yavaş.topic faydalı olur başka arkadaşlarada cevaplar kesilmesin lütfennn herkese müteşekkirimm

10064 Mesaj
1 Aralık 2010; 16:14:16 

Aralık sonumu naaptın hocam sen ozaman kadar kim öle kim kala

3176 Mesaj
1 Aralık 2010; 16:27:02 

360 diye bir mekan var beyoğlun da en güzel manzaralı yerlerden biridir,internette sitesi vardı bakarsın.

Visita Interiorae Terrae, Rectificando Invenies Occultum Lapidem

114 Mesaj
1 Aralık 2010; 16:35:54 

aha aklıma geldi vallahaaaa
Limonlu Bahçe - taksimde süper mekan

Bu forumda zencilere karşı yoğun bir ırk baskısı var. Eğer senin o güzel suratın zenci değilse dostum hemen basıp git burdan !!!
nesin sen? süpermen mi?

23 Mesaj
1 Aralık 2010; 16:51:00 

bir bayan olarak cvp verim sana eğer romantik bir yer istiyorsan kesenin ağızını açacaksın http://www.lacivertrestaurant.com/ burası süper bir yerdir buraya aşık olmayan kişi tanımıyorm kanyonda gina var orası brz daha tuzludur kız kulesi var oda gayet fiyatları makul orayada götürebilirsin suada da olabilir özellikle orada 360 diye bir mekan var ilk önce yemeğenizi yersiniz sonra bara geçersiniz kolay gelsinn:D

Hiçbir şeyden pişman değilim. Eğer insanlar ne der diye düşünseydim, yaşadıklarımın çoğunu yaşayamazdım.

5145 Mesaj
1 Aralık 2010; 19:56:14 

Bende aynı durumdayım ve konunun takipçisiyim

23 Mesaj
1 Aralık 2010; 20:01:04 

öncellikle teşekkür ederim
özellikle dediğim yer laciver tam yeri eski erkek arkdaşımda orada evlenme teklifi etmişti bana o manzarayı ortamda kabul etmemek elde değildi :D:Dşaka bi yana lacivert gerçketen süper internet sitesinide paylaştım menüsüne vs bakabilirsin

Hiçbir şeyden pişman değilim. Eğer insanlar ne der diye düşünseydim, yaşadıklarımın çoğunu yaşayamazdım.

55 Mesaj
1 Aralık 2010; 21:38:50 

quote:

Orijinalden alıntı: gizem111

bir bayan olarak cvp verim sana eğer romantik bir yer istiyorsan kesenin ağızını açacaksın http://www.lacivertrestaurant.com/ burası süper bir yerdir buraya aşık olmayan kişi tanımıyorm kanyonda gina var orası brz daha tuzludur kız kulesi var oda gayet fiyatları makul orayada götürebilirsin suada da olabilir özellikle orada 360 diye bir mekan var ilk önce yemeğenizi yersiniz sonra bara geçersiniz kolay gelsinn:D
hepsini inceliyorum tek tek cevaplara devam arkadaşlar :)

bir bayan tavsiyesi gerçekten güzel oldu forumda beklemiyordum :) ama kız kulesinin fiyatları uygun cümleniz bana tedirginlik verici geldi :D ilk araştırıp ilk kaçtığım yer orası,ilerde işlerimiz büyüyüp çok param olunca kız kulesini bizim için gerçekten unutulmaz bir yer yapmak için planlıyorum.oraya gidip kısıtlı parayla bi yemek yiyip çıkılmaz bence.ordan çıkıpişte 360 gibi rıddım gibi reina gibi yerlere gitmek lazım.ilerde olcak iş onlar

23 Mesaj
2 Aralık 2010; 2:43:29 

ewet garipseniyor bayan olmam ama bayan olup tekno ile ilgilenmicez değil arada bizim gibi çürük elmalar çıkıyor
kolay gelsin arkadaşım

55 Mesaj
28 Aralık 2010; 10:24:01 

herkese çok çok teşekkürler...
sonuç : lebiderya'ya gidildi,istanbul ayaklarının altında olmasına rağmen çok keyif alamadık oradan,manzaradan pek birşey anlaşılmıyordu daha güzel şeyler görebileceğiniz mekanlar var oralara bir sonraki seferlerde gidicez.bunlardan biri doğatepe restoran diye duydum,boğaz köprüsü manzaralı.lebiderya da güzel ama bilmiyorum bir sonraki sefere tercihim olmayacak.kız kulesi karşısında plastik sandalyede yağmur altında iki bardak sahlep içmek,paha biçilemez :) bazen gerçekten para işe yaramıyor,ya da şehrin tüm karmaşasını görmekte,sadece kız kulesi,sadece boğaz köprüsü ya da sevdiğiniz kişinin karşınızda olması yetiyor.çok duygusal oldu yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutara -- 28 Aralık 2010; 10:25:16 >

106 Mesaj
21 Mayıs 2013; 17:05:27 

Yarın evlilik yıldönümümüz var.. Organizasyon olayını son dakikaya bırakıp dünden beri yana yana nereye gitsem diye araştırma yapıyorum. Mesaj en son 2010 yılında atılmış, gördüğünüz üzere hala bu konuya girip bakanlar var. O yüzden ben de burada 2 günlük bilgi birikimimi paylaşayım istedim.

işte size özellikle deniz kenarında ya da deniz manzaralı ve yaz ayları için açık mekan önerileri... Mekanların bu saydığım özellikleri göz önüne alındığında ne yazıkki fiyat olayı ortalamanın üstünde oluyor. Bu mekanların hepsi Avrupa yakası. Anadolu yakası ters kaldığı için oralara çok bakmadım ama güzel yerler de vardı. Ve ben hala hangisine gideceğime karar veremedim.. Bu gidişle yer bulamayıp istesem de gidemeyeceğim...

1- Sortie
2- Ulus 29
3- Nu Teras
4- Sun Set Grill
5- Vogue
6 - 360 (Su ada ve Taksim olarak 2 mekanı var)
7- Lacivert Rest.

beni bir sen anladın ama onu da yanlış anladın ....
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Önemli ! istanbulda en romantik akşam yemeği tavsiyeler
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.256