Şimdi Ara

Gran Turismo 5'in Türkçe Reklamı Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
5.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
         Geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan Gran Turismo 5 doğal olarak şu sıralar en çok konuşulan oyunların başında geliyor. Gran Turismo 5'i Türk oyun severler için önemli kılan bir diğer etkende tabi ki tamemen Türkçe içerik ile piyasaya çıkmış olması.

İşte tamamı ile Türkçe içeriğe sahip olan Gran Turismo 5'in Türkçe tanıtım videoları da televizyon kanallarında yayınlanmaya başlıyor. Bu tanıtım videosunda iki oyuncu arasındaki rekabete yer verilmiş. Oyunun Türkçe tanıtım videosunu http://buradan izleyebilirsiniz.

• işte budur:D
    YAĞMUR MU YAĞIYOR AĞLIYOR MUSUN :D
  • Hangi kanallarda yayınlancak reklamlar?
  • Ya arkadaşlar bu gran turismo 5te herşey türkçemi yani seslendirmeler falandamı türkçe ?
  • Ankara Ykm'deki buyuk panoda da reklami donuyor.
  • oyunda herşey türkçe seslendirmelerde dahil
  • Reklamda oyunun Türkçe olduğundan bahsedilmemiş..
  • reklam yapılması çok hoş fakat yapılan reklamın hiçbir albenisi olmamış dialoglarda rezalet,fıs bi reklam olmuş
  • Türkçe oyun, Türkçe reklam daha ne olsun sonunda bugünleri de gördük. Emek veren herkesin ellerine sağlık.
  • seslendirme çok vasat sanki cocuk reklamı
  • Ya arkadaşalr bu daha bi başlangıç.Siz eğer o kötü olmuş bu kötü olmuş derseniz bu iş gitmez.Biz destek vericez arkasında durucazki daha ileri noktalara gidelim daha iyi reklamler görelim.
  • kotu olana kotu demezsen 2. reklamda ayni sekilde kotu olur

kotu olana kotu diyiceksinki bi dahaki sefere daha iyisini yapsinlar
  • reklama bişey demiyoruz ama ses işi batırmış bence
  • Ben zaten insanların yorum yapmalarına veya yanlışları göestermesine bişey demiyorum.Benim söylemeye çalıştığım bazı yerlerde gördüğüm iğrenç olmuş çok kötü batırmışlar gibi yorumların yapılmasının yanlış olduğu.Tabiki yorum yapım yanlışları bildirerek bizde katkıda bulunucaz.
  • Bu PS3 Oyunlarının tanıtımlarından ilki arkadaşlar o kadar azarlamayalım. Ama haklı arkadaşlar , kötü diyene iyi dersek sonraki sefer daha kötülerini görürüz.

Sony sanırım daha Türkiye'nin reklam anlayışını keşfedememiştir inanın ki :) , fazla reklamını görmedim zaten onun. Ama diyaloglar kötü , gerçekten kötü. Yurt dışında böyle diyalogları çok beyeniyorlar olsa gerek.
  • Reklam kötü olmuş.Daha iyi bir seslendirme ve replikler kullanılabilirdi.
  • Reklam güzel olmuş ama konuşmalar çok yapmacık.
  • şu ana kadar en güzel oyun reklamı fifa 11 bence :)

bu reklamda güzel olmuş biraz kısa vede seslendirme pek önemli değilde konuşmalar saçma :D

seslendirme de Çayllarrrrr diyen hüseyin olsa güzel olurdu :P:PP

ajdar da iyi olurdu
  • selam arkadaşlar cod black ops almayı düşünüyorum ama piyasada 185TL ye ve 2 bolge olduğu söylenen 99 tl ye de var? ikiside orjinal diyor? multiplayer özelliği varmıdır ikisinde de ? fark nedir?
    god of war 3 içinde geçerli aynısı 60 TL yede var 175 TL yede.
    Gran Turismo 5 105 tl ve 120 ye var napçamı şaşırdım
    yeniyim dün aldım ps3 yardımcı olursanız sevinirim.
  • Reklamda oyunun türkçe olduğundan bahsedilmemiş.Bence epic fail bir reklam olmuş..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.