Şimdi Ara

İşte Türkiye'nin en çok ziyaret edilen 100 internet sitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
6
Favori
94.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dünyanın en büyük internet arama motoru Google, ülkelerin en çok ziyaret edilen 100 internet sitesini sıraladığı hizmetine Türkiye'yi de ekledi. Alexa gibi benzer istatisikleri veren çeşitli servisler olmakla birlikte, sonuçların arkasında Analytics hizmetinin de sahibi olan Google gibi bir devin bulunması sıralamayı daha da dikkat çekici bir hale getiriyor.

Sitelerin aldığı tekil ziyaretçi sayısı ve sayfa gösterim rakamlarına dayanarak hazırlanan listenin ülkemiz ayağında liderlik Facebook'a ait. İlk beşte diğer isimlere baktığımızda ise ikinci sırada live.com ve üçüncü sırada msn.com'un yer alırken, dördüncü ve beşinci sıralarda ise yerel siteler mynet.com ve izlesene.com'un yer aldığını görüyoruz.

Google'ın Ekim ayı istatistiklerine dayanan 100 internet sitesi arasında Donanimhaber.com olarak 18. sırada yer alıyoruz. 100 isim arasında, teknoloji odaklı yayın yapan tek internet sitesi olarak Donanimhaber.com yer alırken, bu sonuç ülkemizdeki internet kullanıcılarının teknoloji tutkusunu ortaya koyan önemli bir bir gösterge olarak dikkat çekiyor.

Siz değerli üye ve okuyucularımızın destek ve katkılarıyla Türkiye'nin en çok ziyaret edilen teknoloji temalı sitesi Donanimhaber.com, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çok sayıda proje üzerindeki çalışmalarını sürdürmektedir. Donanimhaber.com ekibi olarak ailemizin en değerli kısmı olan üye ve okuyucularımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Google'ın hazırladığı Türkiye'nin en çok ziyaret edilen 100 internet sitesine ulaşmak için; http://www.google.com/adplanner/static/top100countries/tr.html

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Türkiye'nin en çok ziyaret edilen 100 internet sitesi

• Bravo Donanımhaber:)
  • Daha fazla ürün inceleme videosu istiyoruz.
  • Yanlışım varsa düzeltin ama geçen sene daha üst sıralardaydık diye hatırlıyorum. Dh kendi hataları yüzünden popularitesini kaybediyor.
  • ben o kadar çok kullanıcı biliyorum ki tarayıcılarındaki varsayılan internet adresini hiç değiştirmeyen.. adam interneti açtığı gibi hooop msn.com'a gidiyor.. ben zannetmiyorum bilinçli bir şekilde o siteye girenlerin oluşturduğu bir rakam olsun o...
  • bende ona şaşırdım kim live.com yada msn.com a girerki kaldıki istem dışı açılan bi çok site vrken... sıralamada facebook,mynet ve izlesene gibi sitelerin üst sırada olması normal sadece... donanımhaberin eski sıralamasını bilmiyorum ama forumda kalitenin düştüğü bi gerçek... konu dışı ve futbol bölümüne girmiyorum artık liseli çocukların yeri olmuş, dahili bileşenler kısmında sürekli sataşmalar ve fanboy lar yüzünden eskisi gibi sık girmiyorum..
  • Forum hiti çok yükseltiyor ama donanımla ilgili bölümler çok az ilgi görmesi magazinsel bi durum sanırım.
  • daha fazla ürün incelemesi daha fazla program tavsiyeleri....

donanımhaber'in bunu yapması gerekiyor.
  • Türkiyenin en çok ziyaret edilen 1. forumu oldu yani
  • tatliaskim.com ne yahu

seneye o listeyi şahsen değiştireceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARAKAYA

donanım için giren kişi sayısı çok azdır

esas konudışına giriyor millet

sıkıyorsa kaldırın şu konudışı - gereksız vs yerlerı o zaman gorelım

sakin ol .
    her forumda var onlar sonuç yine kim önde?

o deil inciciler üzülecek ekşi bile var o listede
  • çok iyi ya.

bu kadarını beklemiyorum..

tamam bişi yapmayın[sm\=help.gif]
  • 2005'ten beri DH üyesiyim daha hiç konudışı forumuna girmedim bile?
    quote:

Orijinalden alıntı: KARAKAYA

donanım için giren kişi sayısı çok azdır

esas konudışına giriyor millet

sıkıyorsa kaldırın şu konudışı - gereksız vs yerlerı o zaman gorelım

• I Love You DonanımHaber ;) bu siteyi seviyorum, en hızlı, en doğru, en mantıklı donanım bilgisi burda ;)
  • sözlükspot u göremedim

bu arada uludağ ekşiyi de itüyüde solladı o kadar popüler miydi uludağ
  • 18 ha çok iyi ya çok iyi
  • Fena değil ama daha iyi yerleri hakediyor.
  • Fx57

Daha hızlı incelemeler bekliyoruz ve reklamlarda sıkıntı olduğunu düşünüyorum son aylarda reklam alıyorsunuz iyi hoş ama optimazyon çalışması gerekiyor biraz video yu durdurup tabloya bakmak istediğimizde reklamlar bizi engelliyor ve akşam saatleri sayfa açıp kapatmak oldukça zorlaşıyor serverla ilgili bi sorununuz var aşırı yüklenmelerde bunlar düzelince dahada ilerde olucağız dh olarak

Yinede tebrik ederim.
  • Daha Çok Detaylı Video İncelemesi Olursa İyi Olur. Birde Reklamlar Tabi ki Sitenin Finans Kaynağı Ama Bazı Şirketlere Reklam Alanı Veriyorsunuz Ki Adamlar Hiçbir Gelenek Görenek Düşünmeden Başlık Koyup Sayfa Üstüne Koyuyor.

Yine De Başarılar DonanımHaber.
  • yılın hergünü giriyorum dh ye
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.