Online Filmler Yarıda Kalıyor
27 Cevap5961 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

55 Mesaj
28 Kasım 2010; 14:03:10 

Merhaba Online Film ve dizi izlerken hep yarıda kalmaya başladı sayfayı yenileyince bazen devam ediyor bazen etmiyor neden kaynaklanabilir bu sorun ?

587 Mesaj
28 Kasım 2010; 15:06:08 

bende dizi izleyemiyorum izlediğim site diziport işyerinde izleyebiliyorken evde yeni bağlattığım uydunete diziler yarım kalıyor varmı çözümü
yardımcı olacaklardan şimdiden teşekkürler

TR psn=GOK-HAANN

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

1250 Mesaj
28 Kasım 2010; 15:51:05 

arkadaslar birde bu programi deneyin.. www.turbointernet.com

2355 Mesaj
29 Kasım 2010; 17:35:39 

1 aydır kafayı yiyorum zaten uydunet yüzünden.Bunlar da bozdu bu işi Allah'a kaldık.

LG 47" LM660s CINEMA 3D SMART TV SAMSUNG LE-46"C530 LCD TV Samsung i9100 Galaxy S II Cowon X9 Intel Core i7 3770K @4,3Ghz - ASUS P8Z77-V DELUXE - 16GB RAM GSKILL(2*8GB) RIPJAWSX-1600MHZ CL9 - OCZ 256GB VERTEX 4 SSD - 2TB WD Caviar Black HDD - 2GB MSI GTX680 LIGHTNING GDDR5 - CORSAIR AX850 850W GOLD PSU - RAZER GOLIATHUS SPEED MousePad - Cooler Master HAF-X Full Tower Kasa - Logitech X-530 5.1 Speaker - RAZER DEATHADDER 3500 v2 - LOGITECH G510 GAMING KEYBOARD - LOGITECH G35 Gaming Headset 7.1 - NOCTUA NH-D14 Cpu Cooler - 22" ACER H223HQ LCD Wide Screen FULLHD Monitör 2 MS, DVI, HDMI, Full HD - 4TB 2x2TB=8TB WD My Book Essential External HDD

1384 Mesaj
29 Kasım 2010; 18:33:43 

akşamları hızda büyük düşüş oluyor kendinizi aydınlatmak istiyorsanız googlede;

İndirme Hızım Kısıtlanmış olabilir . diyerek arama yapın

DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

587 Mesaj
30 Kasım 2010; 11:42:45 

diğer arkadaşlardada aynımı bilmiyorum ama ben dizi izliyorum

dizi 5- 10 dakika izleniyor yani normal akışında çubuğun dolması falan

5-10 dakika sonra çubuk tamamen dolup ekranda başlat simgesi çıkıyor

tekrar başlattığımda yine aynı yerde takılıp yine başlat simgesi çıkıyor

bende olan budur bilgisayardan pek anlamam acaba

windows7 ile alakalı birsorun yada izlediğim siteylemi alakalı sorun

yada uydunet ile alakalımı sorun varsa bilen ve nasıl bir sorun olduğunu

açıklayabilecek kişilere şimdiden teşekkürler

TR psn=GOK-HAANN

330 Mesaj
30 Kasım 2010; 12:38:44 

uydunet'te böyle bir durum var galiba. paket kayıp oranıyla direkt ilgili bir mevzu. eşim diziport'tan dizi izler, iş yerinde adsl ile sorunsuz izlerken evde (uydunet sağolsun) izlenmiyor.

burda en önemli konu filmi izlediğiniz sitenin kesinti halinde kaldığı yerden devam etme desteği olup olmaması. yok ise, en ufak kesintide bile sıfırdan başlıyor.

587 Mesaj
30 Kasım 2010; 14:35:43 

quote:

Orijinalden alıntı: cnnysn

uydunet'te böyle bir durum var galiba. paket kayıp oranıyla direkt ilgili bir mevzu. eşim diziport'tan dizi izler, iş yerinde adsl ile sorunsuz izlerken evde (uydunet sağolsun) izlenmiyor.

burda en önemli konu filmi izlediğiniz sitenin kesinti halinde kaldığı yerden devam etme desteği olup olmaması. yok ise, en ufak kesintide bile sıfırdan başlıyor.

bir çözümü varmı eldekilerin imkanı dahilinde

TR psn=GOK-HAANN

57 Mesaj
4 Aralık 2010; 21:07:55 

Bende Adsl var 1024 sınırsız bağlantı ve bu sorun yüzünden aylardır doğru düzgün film ve dizi izleyemiyorum, film bi süre yükleniyor oynuyor sonra tamamen yüklenmiş gibi görünüp bi yere kadar ilerliyor sonra yenden başa dönüyor ve maalesef hala bir çözüm bulamadım, bulan varsa lütfen yardım etsin.

2 Mesaj
10 Aralık 2010; 21:03:04 

Aynı sorun bende de var film izlerken deli ediyor insanı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LosTie8 -- 10 Aralık 2010; 21:03:53 >

773 Mesaj
10 Aralık 2010; 21:10:12 

aynı sorun aylardır bende de var ama çözüm bulanda görmedim.win 7 kullanıyorum acabe işletim sistemi kaynaklı bir sorun mu?

"Biz,bize gerici diyenlere 'deh' demek için gerideyiz".

587 Mesaj
11 Aralık 2010; 10:50:11 

bana kalırsa yani az çok bilgisayardan anlayanlara sordum uydunet 1mbit sınırsız için konuşuyorum
bunun sınırsızla alakası yok bence dizi film valan izlendiği zaman izlemesin diye birşeyler yapılmış bence
uydunet tarafından yani dükkanımda ttnet 29 tl lik tarife var izliyorum birşey olmuyor

TR psn=GOK-HAANN

627 Mesaj
11 Aralık 2010; 11:11:49 

Arkadaslar uydunetle alakasi yok ttnet 1mbit sinirsiz kullaniyorum facebooktan video izlerden bir sure sonra yuklenen bolum yuklenmis gibi gosteriyor ama yarida takili kaliyor sayfayi yenileyince videonun yarisina kadar yuklendigini goruyorum ole devam ediyorum win7 kullaniyorum sanirim herkeste olan bi sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

587 Mesaj
11 Aralık 2010; 12:08:43 

tamam bendeki sorun ve sanıyorumki başka arkadaşlarda 'da var aynı sorun bir süre oynuyor sonra tamamen doluyor ve başa dönüyor yine baştan başlıyor seninki gibi belli bir yere kadar dolmuş göstermiyor
tamam facebook ,donanımhaberdeki videolar izleniyor bendede ama dizi ,film izlenmiyor

sorunuda bulamadık gitti zaten

TR psn=GOK-HAANN

264 Mesaj
12 Aralık 2010; 20:04:29 

arkadaşlar bu soruna çözüm bulabilen varmı hala güncel yardım lütfenn.......

philips 32 pfl 7962d, e 8400 3,6 ghz / asus p5ql-e / 1*1 kıngton hyperx 1066 mhz / 500 gb seagate / 512 mb shappıre 4850 toxıc / x-540 5.1 / 19" samsung 932nwe+

4564 Mesaj
12 Aralık 2010; 20:15:38 

paket parçalanmasını engelle modemden

162 Mesaj
13 Aralık 2010; 0:52:06 

Aynı problem bende de vardı.Burdan flash playerı yükledim düzeldi Umarım sizde de işe yarar. http://get.adobe.com/tr/flashplayer/

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

4334 Mesaj
13 Aralık 2010; 14:27:51 

Cepnettede oluyor. Video izlemek için sabredip dolmasını bekliyorum ama artık umudu kestim. 1 dk lık video 10 sn ye kadar doluyor, sonra birden tamamı doldu gibi görünüyor ama orada bitiyor. Ne kadar ekmek o kadar köfte deyip geçiyorum.

Nokia Şarjı Bulunur
Çağrılık Kontör Mevcuttur
Okeye 4. Tavlaya 2. Olunur
Adres Tarif Edilir.

300 Mesaj
13 Aralık 2010; 14:54:16 

Videolardan gelen paketlerin 1 kez veya ardı ardına kopukluklar olmasından kaynaklanıyor.
İnternetin kopmasından bahsetmiyorum.Video yüklenirken pc ye inen küçük paketciklerden bahsediyorum.
Video izlediğiniz sırada bir siteye süresiz ping atın örn.(google).İstek zaman aşımına uğradı hatasını gördüğünüzde bahsettiğiniz sorun video da belirecektir..
Wireless kullanan arkadaşlar bunu yaşayabilir.
Ayrıca size ADSL gelen sinyal kalitesi düşük veya parazit var.
Hattınızı iyileştirmek için forumda gerekli cevaplar bulunuyor siz bunun üzerinde durun derim..

2682 Mesaj
13 Aralık 2010; 15:32:31 

Tarayıcılarınızdan da kaynaklanıyor olabilir diye düşünüyorum. Farklı tarayıcılarda da deneyin.

17 Mesaj
13 Aralık 2010; 17:31:31 

Selam. Aynı problem bende de var. Tarayıcıdan falan da değil, ie, chrome, firefox'da denedim olay hep aynı. 15-20 sn doluyor sonra tamamı dolu gösterip donuyor. -Facebooktan video çeken dizi,film sitelerinde- video dosyasını flashget ile indirdiğimde de indirme arada bir duruyor tekrar başlıyor. Yani problem indirmenin durması.

Yalnız bu olay youtube da olmuyor. Devam etme özelliğinden midir bilmiyorum. Yani, ya facebook videolarında problem ya internet sağlayıcılarda. Bu durum bende 2 haftadır var.

587 Mesaj
13 Aralık 2010; 23:30:49 

arkadaşlar sorun kablosuz bağlanmakta galiba ben bugün kablo ile bağlandım hiç bir sorun olmadı hatta izlediğim dizi öyle çabuk doluyorduki şaşırdım

siz deneyin sonuçlarını haber verinki sorunun kablosuz bağlanmakla alakası olduğu kesinleşsinki ona cevap arayalım

ha unutmadan burda cevap yazan bir arkadaşın kablosuz bağlantıda bir parazit vardır lafından yola çıkarak kendi sorunumu buldum

teşekkürler inan- fener nickli arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gökhann 1907 -- 13 Aralık 2010; 23:34:30 >

TR psn=GOK-HAANN

773 Mesaj
14 Aralık 2010; 16:50:11 

yok mu bir çare

587 Mesaj
14 Aralık 2010; 17:23:46 

quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

yok mu bir çare

denedinmi kablo ile bağlanıp izlemeyi?????????????????

TR psn=GOK-HAANN

773 Mesaj
14 Aralık 2010; 18:45:44 

quote:

Orijinalden alıntı: gökhann 1907

denedinmi kablo ile bağlanıp izlemeyi?????????????????

denemedim de o çare olmaz bana,ben yatakta film izliyorum orayada mı kaplo çekim.hem daha önce bu sorun yok tu son aylarda başladı ve kablosuz kullanıp sorun yaşamayanlarda çok.

17 Mesaj
14 Aralık 2010; 18:59:30 

Selam. Arkadaşlar kablodan falan değil - en azından benim için çünkü ethernet kablosu ile kullanıyorum-. DNS ayarlarını otomatiğe aldım, düzeldi. 8 8 8 8 olan dns'i kullanıyordum... Ama anlamadığım, bu zamana kadar problem yoktu da 2 haftadır niye böyle. Neyse, dns ayarlarını değitirmenizi öneririm. Bu arada ne çok site kapatmışlar arkadaş, dns'i düzeltince farkettim.

29 Mesaj
17 Aralık 2010; 15:01:18 

Ben Adsl kullanıyorum Fatih'te, nadiren olabiliyor bu sorun ama youtube da daha olmadı. Bu arada youtube için proxy olarak gonavige kullanıyorum.
Bu sorunu yaşayan arkadaşlar herhalde akşam saatlerinde yaşıyorsunuz değil mi? iş yerinde rahat izleyip, evde sorun yaşama bununla alakalı olabilr. Zira akşamları yoğunluk var.
Kablosuz kullananlara bir hatırlatma yapayım; kablosuz ağlar çevrenizde çok ise çakışma olabiliyormuş, tabi bu genelde hiç bağlanamama sorunu yaratıyor. Ama yinede tedbiren bağlantı kanalını değiştirmek belki işe yarayabilir.

Bakınız: konuyla alakalı mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pestemal -- 18 Aralık 2010; 3:17:57 >

329 Mesaj
28 Aralık 2010; 19:50:26 

hala çözüm yok mu arkadaşlar?

i shot the sheriff...
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.438