Şimdi Ara

IPHONE 6- 6 PLUS SUUDI ARABISTAN FIYATLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.101
Cevap
13
Favori
187.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilk yada son sayfayı okumanız yeterli, bu kadar celallenmenize gerek yok, alt tarafı aptal bir telefon... kimsenin kalbini kırmaya gerek yok ...

ayrıca ' açsana kardeşim ' deme hakkınız yok bana... muhatap olduğunuz kişiyi tanımıyorsanız seviyeli olarak konuşunuz... burada herkes aynı değildiri...

Saygılar
  • GÜNCEL FİYATLAR:
    28.09.2014

NOT: ARKADASLAR FIYAT KONUSUNDA COK FAZLA PM ALİYORUM; BURADA KI FIYATLAR TL YADA DOLAR DEGIL RİYALDİR (SAR) DOVIZ.COM A GİRİP SAR BIRIMINI TL YE ÇEVIREREK KENDI PARA BIRIMIMIZDE KI DEGERINI GOREBİLİRSİNİZ

iPhone 6 16gb:
    2799 riyal : Facetime olmadan = 1680 TL
    2899 riyal : Facetime özelliği ile = 1750 TL

iPhone 6 64GB :
    3199 riyal = 1930 TL

iPhone 6 128 GB
    3599 riyal = 2170 TL

iPhone 6 PLUS 16gb:
    3199 riyal : Facetime = 1930 TL

iPhone 6 PLUS 64GB :
    3599 riyal = 2170 TL

iPhone 6 PLUS 128 GB
    3999 riyal = 2400 TL

Fiyatlar al-Jareer Bookstore güncel fiyatlarıdır. Cihazlar sim kilitsizdir...

---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bizhy -- 28 Eylül 2014; 12:23:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: flatron58

Giden arkadaşlar ıphone 4s fiyatı ile sony z gelecekmi diye sorarsanız sevinirim ?

daha demin konuştum annemle. sony xperia z medine de var.1300 tl fiyat vermişler.hatta adamla da konuştum.türkçesi iyiydi.ama insan güvenemiyo.jarir bookstore magazası bayaga bi milletin dilinde.alanlarda pişman değiller.şimdi oraya yönlendirdim annemi.oteller bölgesine taksiyle 10 dakikalık mesafede bi yer.çift kıbleli mescit yanında.google map sağolsun resmen medineli oldum haritadan baka baka :) ne nerede sorun söyliyim çözdüm memleketi :) buarada cokta hoşuma gitti ibadet içinde kısmetse gidilesi bi yer.. sevgiler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakin33

quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

quote:

Arkadaşlar Pazartesi günü arkadaşım Sudi Arabistan Jarirbookstore'dan iphone 6 telefon getirdi. Bu cihazlar simfree mi oluyor? Birde kayıt yaptırdığımız zaman anlamadığım bir olay var Passaport sahibi yabancı ise sadece kullandığım hat olan Turkcell ilemi kullanabiliyorum. Açıkçası okudum ama birşey anlamadım. En azından bilgilendirrseniz sevinirim saygılar

Evet simfree olur
    Yabancı pasaporta kaydederseniz,sadece kayıt sırasında yazılan hat ile çalışır

Cevap icin tesekkurler ancak satarken ne yapicam hattimidami satmam lazim :) ilginç ya

Aynen öyle :)
    satarken hattı da birlikte vermeniz lazım
    Şu da var:
    Daha sonra TC pasaportu bulup onun üzerine kaydederseniz bütün hatlara açılır
    Rica ederim

Yani simdi o yabanci pasaporta kaydettirip actirdiktan sonra. Atiyorum aylar sonra Tc pasaport bulup uzerine tekrardan islem yaptirabiliyormuyum ?

Evet,yıllar sonra bile olur

• jakin33 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • Selamun aleyküm arkadaşlar,
    3 senedir S.Arabistan'da yaşıyorum, tecrübeler ve araştırmalarım sonucunda, S.Arabistan'da akıllı telefonların daha ucuz olduğunu gördüm.

Ama bu ucuzluk bütün telefonlar için geçerli değil. örnek veriyorum 600 riyal olan bir telefon Türkiye'den alınsa daha iyi olur çünkü aradaki fark az.

Büyük telefonlarda fark çok yani pahalı telefon almak isteyenler için buradan almak çok avantajlı.

Örnek olarak Arabistan Türkiye iPhone Fiyat karşılaştırmasıinceleyebilirsiniz.

İncelenmesini istediğiniz telefonları tarafımıza bildirebilirsiniz. ödeme ve teslim koşullarını 00966 530 754 387 nolu telefondan arayarak ya da watsapp üzerinden mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Özellikle Apple iphone serisi almak isteyenler, bizimle irtibata geçsinler. BuradanArabistan iPhone Fiyat Listesi inceleyebilirsiniz.

• Kardesm su 16gb olan kac tlye tekabul ediyor
  • Cidde'dekini çevirdim fiyatı 1.188 TL'ye geliyor.
  • Arabistan'dan alınca arka kapağındaki Iphone yazısı arapça yazıyormuş, doğru mu ?
  • 1600 Tl civarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mario Puzo

Arabistan'dan alınca arka kapağındaki Iphone yazısı arapça yazıyormuş, doğru mu ?

• gençler umreye gidenler var aldırayım mı sizce ?? 41.hafta üretimi var bende anten problemim var :) hadi söyleyin alayımmı ciddeden ??

sim kilidi falan yoktur bunlarda değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c@do -- 28 Kasım 2010; 12:48:35 >
  • Doviz.com dan sar i seçip çevirebilirsiniz

Suudi arabistanda simfree cihazlar.
  • Arkadaslar konuyu tekrar gündeme getiriyorum ama su an ki güncel durumu ve fiyatları biliyor musunuz. Ayrıca sim free mi
    Annemler umreye gidiyorda acil cevap verirseniz sevinirim.
  • ben medine deki fiyatların sizin yazdığınız gibi 3600 ve 4000 olduğunu biliyorum. ayrıca itouch4 de 1000 riyal olan 8gb tır çünkü 16gb itouch 4 yok
    Edit: Simfree mevzusunu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mebrar -- 11 Şubat 2011; 10:58:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar
    ben medine deki fiyatların sizin yazdığınız gibi 3600 ve 4000 olduğunu biliyorum. ayrıca itouch4 de 1000 riyal olan 8gb tır çünkü 16gb itouch 4 yok
    Edit: Simfree mevzusunu bilmiyorum.

Hocam emin mısınız çünkü 4000•0.45= 1800 TL yapar!!
  • Pahalı kesinlikle !
  • quote:

Orijinalden alıntı: ten_don
    Pahalı kesinlikle !

Alınmaz diyorsunuz yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: ten_don
    Pahalı kesinlikle !

+1
  • mekkeden alınmaz pahalı. ... 16 gb fiyatına ingiltere den 32 Gb alınır.... bu fiyatı vermeyi düşünüyorsan zaten 16 GB ı istanbuldada bulursun

cidde den alabiliyorsanız alın normal fiyatı

16gb 3.000 riyal = 1.279,42 TL

16 gb 499 pound = 1.275,74 TL

32 GB 599 Pound 1.531,39 TL

32 GB 3.590 Riyal =1.531,04 TL

not : İngiltere Apple Store larda İpnone 4 e zam gelmiş

son durum
    16GB £510 = 1.302,51 TL

32GB £612 = 1.563,01 TL

11 Şubat Cuma Kurlara göre:

1 pound = 2,5566 TL ----- 1TL 0,3911 Pound

1 Riyal 0,4265 TL ----- 1 TL 2,3448 Riyal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 11 Şubat 2011; 13:38:18 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.