Şimdi Ara

IPHONE 6- 6 PLUS SUUDI ARABISTAN FIYATLARI (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.101
Cevap
13
Favori
187.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jarirbookstore dan alinan iphone 4s lerde facetime ozelligi var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elninom1

Jarirbookstore dan alinan iphone 4s lerde facetime ozelligi var mi?

Yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mario Puzo

Arabistan'dan alınca arka kapağındaki Iphone yazısı arapça yazıyormuş, doğru mu ?

Arabistandan alınca elma yerine hurma oluyor diyorlae

• quote:

Orijinalden alıntı: mertrixfun

quote:

Arabistan'dan alınca arka kapağındaki Iphone yazısı arapça yazıyormuş, doğru mu ?

:))))))
    Bu güzeldi
  • quote:

quote:

• arabistana gidemeyen ordan ürün almak isteyen olursa benimle irtibata geçebilir özel mesaj atabilirsiniz
  • quote:

:):)

Buna guldum:)

Izninizle bende sorayim...

Arabistan'dan alinca arka kapagindaki elma logosu deve oluyormus, dogru mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramonnn

quote:

Buna guldum:)

Izninizle bende sorayim...

Arabistan'dan alinca arka kapagindaki elma logosu deve oluyormus, dogru mu?

Bu olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizhy

quote:

Yok

Cidde sehrinde Facetime uygulamasi acik olarak satan yer neresi var? Jarir book store facetime kapali satiyorsa baska nerden bulabiliriz
  • @adnas,

Olmayan nedir?:D

Elma oluyorsa devede engrave yapilir, sorun degil:)

Tebessum, hepsi bu:)
  • quote:

quote:

Günün yorumu

16gb 4s 1,340.81

İnterneten daha ucuza simfreeler alınır pahalı fiyatlar
  • arkadaşlar bbizizimkiler haftaya umre yapacaklar benden kesin bi yer istiyorlar bu jarir bok store extra bunlar medinede tam olarak berde taksicilere olduğu gibi soylesek gotururlermi bide extra da da simfree dimi ama şu mağazaların yerlerini soylerseniz cok guzel olur bi mescid olur onun yakınındamıydı neydş jarir cevaplarınızı bekliyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bizhy

quote:

Yok

Cidde sehrinde Facetime uygulamasi acik olarak satan yer neresi var? Jarir book store facetime kapali satiyorsa baska nerden bulabiliriz

Jarir bookstorede facetime özelliği var
    Bkz:http://www.jarirbookstore.com/html/jarir_smartphones-iphone.asp

• quote:

Orijinalden alıntı: dangel_11

arkadaşlar bbizizimkiler haftaya umre yapacaklar benden kesin bi yer istiyorlar bu jarir bok store extra bunlar medinede tam olarak berde taksicilere olduğu gibi soylesek gotururlermi bide extra da da simfree dimi ama şu mağazaların yerlerini soylerseniz cok guzel olur bi mescid olur onun yakınındamıydı neydş jarir cevaplarınızı bekliyorum

Evet kardeşim simfree. Bu zip dosyasını indirirsen ürünlerin fiyatlarını, detaylı anlatımları ve her şehirdeki jarir bookstorelerin haritalarını bulabilirsin
    http://www.jarirbookstore.com/html/weeklyads.asp

• eyw kardesim peki extra için beler biliyosun ordada diğeri gibi sşm free ve medinede varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_1997_25_1907_fb

quote:

Orijinalden alıntı: adnas2020

1100TL'ye iphone 4 8GB 2650 riyal'e iphone 4s 16 gb alıyorum şimdi nasıl uygunmudur fiyat ??? yanında jb yapıp uygulama falanda atıcak adam.İkiside kutusu açılmamış jelatinli smfree cihaz.

İPHONE 4s uygun ben 2799 riyale aldım bence al İPHONE 4 8 gb yerine 16 gb al bence fazla bı fiyat farkı yoktur herhalde ama karar senin fiyatlar iyi

ömer kardeş sen iphone nerden aldırdın medineden mi jarirbookstore danmı acaba
  • quote:

eyw kardesim peki extra için beler biliyosun ordada diğeri gibi sşm free ve medinede varmı

birde arkadaşlar birşey daha sorcam çok oldu ama lütfen cevaplayın garanti işleri nasıl oluyor hem jarirbookstore da hemde extrastrore da uluslararası garanti veriyorlarmı bi arkadaş extra için veriyorlar demiş ama jarir için kimse konusmamıs herhangi bir bilgisi olan varmı
  • quote:

quote:

quote:

1100TL'ye iphone 4 8GB 2650 riyal'e iphone 4s 16 gb alıyorum şimdi nasıl uygunmudur fiyat ??? yanında jb yapıp uygulama falanda atıcak adam.İkiside kutusu açılmamış jelatinli smfree cihaz.

İPHONE 4s uygun ben 2799 riyale aldım bence al İPHONE 4 8 gb yerine 16 gb al bence fazla bı fiyat farkı yoktur herhalde ama karar senin fiyatlar iyi

Evet ben Medineki jarir book Store'den 2799 riyale aldık üstelik 5 taksit yaptılar.Su an 2699 riyal fiyatı garantisi var mı diye sormussun evet 1 yıl uluslararası garantisi var böyle bir şey veriyorlar garanti adına

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet ben Medineki jarir book Store'den 2799 riyale aldık üstelik 5 taksit yaptılar.Su an 2699 riyal fiyatı garantisi var mı diye sormussun evet 1 yıl uluslararası garantisi var böyle bir şey veriyorlar garanti adına

saolasın kardesım soledıklerın ıcın bu uluslararası garantı şeyisi turkıye de nereler alıyo acaba

• Apple İphone 4, 8GB -- 1200 TL
    Apple İphone 4s, 16GB -- 1450 TL
    Apple İphone 4s, 32GB -- 1550 TL
    Apple İphone 4s, 64GB -- 1650 TL
    Sony Ericsson Xperia S -- 1200 TL
    HTC sensation XL (Beats Audio) -- 1200 TL
    Sony Ericsson Arc S -- 900 TL
    Sony Ericsson Xperia Active -- 800 TL
    HTC One X 32GB -- 1800 TL
    HTC One S -- 1600 TL

Apple İpad 2 Wifi 64GB -- 1300 TL
    Apple İpad 2 Wifi 16GB -- 950 TL

Ürünler sıfır orjinal ve garantilidir, İsviçreden sipariş üzerine gelmektedir. Bürtün Ürünler SIMFREE dir.
    ayrıntılı bilgi için mesaj atabilirsiniz.

Sakarya
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.