Şimdi Ara

IPHONE 6- 6 PLUS SUUDI ARABISTAN FIYATLARI (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
1.101
Cevap
13
Favori
187.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: navigator_

evet beyler,bugun biriyle konustum, 1800 tl olduğunu söyledi arabistanda. Suudi Arabistandan alınacak iphone5ın facetime özelliği kapalımı?
    Son fiyat nedir S.Arabistanda?

Alıntıları Göster
    Bende xperia z peşindeyken burayı buldum. Sony i aradım uluslararası kampanyalı telefonlardasadece arabistan ve kıbrıstan alınan teller geçerliymişdiye söyledi. Bende hazır annemler oradayken netten alıp otellerine göndertteyim diyorum 1200 e geliyor ve TR garantili. Bunu yapabilirmiyim acaba. Burdan alıp adreslerine göndertmeyi extra store'den...

• quote:

Orijinalden alıntı: kzenon

Bende xperia z peşindeyken burayı buldum. Sony i aradım uluslararası kampanyalı telefonlardasadece arabistan ve kıbrıstan alınan teller geçerliymişdiye söyledi. Bende hazır annemler oradayken netten alıp otellerine göndertteyim diyorum 1200 e geliyor ve TR garantili. Bunu yapabilirmiyim acaba. Burdan alıp adreslerine göndertmeyi extra store'den...

Alıntıları Göster
    mrb arkadaslar 20 nısanda ben de allahın ıznıyle umreye gıdıcem su an kı iphone 5 ın fıyatı nedır acaba ve telefonu orda aldıgım an acmalımıyım sızce ? yada turkıyeye geldıgımdemı acayım? orda alıp hemen hattımı takayımmı yoksa geldıkten sonramı takayım. turkıyeye geldıgımde vergı daıresıne para yatırdıgımda gun ıcınde sıstemde gorunuyormu yanı o gun ıcınde turkcele gıdıp actırabılırmıyım telımı?

• quote:

Orijinalden alıntı: flatron58

Giden arkadaşlar ıphone 4s fiyatı ile sony z gelecekmi diye sorarsanız sevinirim ?

daha demin konuştum annemle. sony xperia z medine de var.1300 tl fiyat vermişler.hatta adamla da konuştum.türkçesi iyiydi.ama insan güvenemiyo.jarir bookstore magazası bayaga bi milletin dilinde.alanlarda pişman değiller.şimdi oraya yönlendirdim annemi.oteller bölgesine taksiyle 10 dakikalık mesafede bi yer.çift kıbleli mescit yanında.google map sağolsun resmen medineli oldum haritadan baka baka :) ne nerede sorun söyliyim çözdüm memleketi :) buarada cokta hoşuma gitti ibadet içinde kısmetse gidilesi bi yer.. sevgiler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizhy

Sıyni Asli yani orjinal iphone oluyor arabistanda.
    hepsi çin malı olduğu için orjinal ile taklit ayrımı yapılıyor (iphone un fabrikasyonunun çinde olması sebebiyle)
    quote:

Orijinalden alıntı: Jackquın

benim ailem umre de. 1700 lira fiyat söylemişler. yanlız çin malının orjinali diyolarmış. çin malının orjinalinden kasıt nedir anlamadım

Alıntıları Göster
    1.300'e burdada veriyorlar 5 16gb'ı y.dışı kayıtlı iphone'u,bi esprisi yok yani ordan gettirtmeye kayıt altına aldırıp kayıt parası ödemeye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gestapo SS -- 31 Mart 2013; 19:08:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kzenon

bende demin annemle konuştum o da medine de :) sony experia z için sordurup duruyorum.hatta 1 saat kdr önce konuştum.satıcıyı istedim türkçesi de fena sayılmazdı.1300 fiyat verdi ama güvenemedim incik boncuk satan biyermiş.adamla bayaga konuştuk.haliyle orjinal diyo.çakmaları 400 liraymış. gene de garanti olsun diye jarir bookstor a yönlendirdim kısmet olursa oradan bakıcak.buradan paslaşalım ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OCY77

quote:

Giden arkadaşlar ıphone 4s fiyatı ile sony z gelecekmi diye sorarsanız sevinirim ?

daha demin konuştum annemle. sony xperia z medine de var.1300 tl fiyat vermişler.hatta adamla da konuştum.türkçesi iyiydi.ama insan güvenemiyo.jarir bookstore magazası bayaga bi milletin dilinde.alanlarda pişman değiller.şimdi oraya yönlendirdim annemi.oteller bölgesine taksiyle 10 dakikalık mesafede bi yer.çift kıbleli mescit yanında.google map sağolsun resmen medineli oldum haritadan baka baka :) ne nerede sorun söyliyim çözdüm memleketi :) buarada cokta hoşuma gitti ibadet içinde kısmetse gidilesi bi yer.. sevgiler..

saol kardeşim verdin bilgiler için bizimkiler ayın 8 geliyolar 2 adet iphone 5 1 adet lg hd4x gelicek gelince fotoları koyabilirim inş pazaetesi elime ulaşır telefonlar

• Bu sene kısmet olurda gidersek, bizde bidene alırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

Bu sene kısmet olurda gidersek, bizde bidene alırız.
    İ Phone 5 şuan 2444 SR imiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: formula03

nerde ama ? jarır mı ? dükkan mı? bende 2600 SR duydum şu an .
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesarda

quote:

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bende gideceğim inş. ıphone5 almayı düşünüyorum. medinede daha uygun oldugunu duydum. nereden alayım acaba sizce?
  • quote:

quote:

jarirse almak lazım aslında.

iyi fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

quote:

jarirse almak lazım aslında.

iyi fiyat

Alıntıları Göster
    bu hafta jarir ip5 e kampanya yapmış. 2499 riyal . Ama ailem 5 ekimde orada oalcağı için artık 5s istiyorum tahminimde 3000 riyal civar ı bşr fiyatla satılır gibi geliyor.

• quote:

bu hafta jarir ip5 e kampanya yapmış. 2499 riyal . Ama ailem 5 ekimde orada oalcağı için artık 5s istiyorum tahminimde 3000 riyal civar ı bşr fiyatla satılır gibi geliyor.

Alıntıları Göster
    xperia z alacaklar mekkede sony bayii var aziziye bölgesinde.
    el baik in hemen yanında . Kabe den yaklaşık 3-4 km kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l_a_b

xperia z alacaklar mekkede sony bayii var aziziye bölgesinde.
    el baik in hemen yanında . Kabe den yaklaşık 3-4 km kadar.

Alıntıları Göster
    orada elekjtronikte genelde vietnam mallarının kalitesiz made in korea ların kaliteli olduğu söylenir. ayrıca geçen yıl benim gözlemlediğim sony ler %50 , samsung ve apple lar %20 gibi ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l_a_b -- 27 Eylül 2013; 23:02:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: l_a_b

orada elekjtronikte genelde vietnam mallarının kalitesiz made in korea ların kaliteli olduğu söylenir. ayrıca geçen yıl benim gözlemlediğim sony ler %50 , samsung ve apple lar %20 gibi ucuz.

Alıntıları Göster
    5 ekimde akrabalarımız hacca gidiyor iphone 5 aldırtmayı düşünüyorum fiyatlara burdan bakıyorum 2500 riyal civarı.Yalnız bizimkiler telefondan hiç anlamazlar ellerine kağıt yazıp vereceğim sağlam bir mağazaya göndermem lazım ayrıca mağazanında şehirde kolay bulunması lazım zemzem tower denen yerde teknosa tarzı mağazalar var mı?Varsa isimleri neler?Nerelere yollayım kolay bulabilirler?Fiyatlar şu an nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

5 ekimde akrabalarımız hacca gidiyor iphone 5 aldırtmayı düşünüyorum fiyatlara burdan bakıyorum 2500 riyal civarı.Yalnız bizimkiler telefondan hiç anlamazlar ellerine kağıt yazıp vereceğim sağlam bir mağazaya göndermem lazım ayrıca mağazanında şehirde kolay bulunması lazım zemzem tower denen yerde teknosa tarzı mağazalar var mı?Varsa isimleri neler?Nerelere yollayım kolay bulabilirler?Fiyatlar şu an nasıl?

Alıntıları Göster
    şuanda extra elektronik mağazalarında Samsung galaxy s4 1950 riyal
    normal fiyatı 2450 dir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

quote:

ömer faruk kardeşim acaba sony yakınlardaysa kardeşim sorarmısın Sony Xperia Z nezaman gelecek bizimkiler mart 20 gidecek iphone 5 lcaktım ama Sony Xperia Z aşık oldum çok güzel nezaman gelecekmış fuyat olarak ney olacak + uluslar arası garantısı varmı eger sony ugrama imkanın yoksa jarır soarasan o nada çok sevinirim şimdiden allah kabul etsin bütün ibadetlerini

Bügün mekkedeyim telefon resmi olarak çıktıysa sorarım

çok makbule geçer kardeşim sagol şimdiden

Hocam sony z hakında bilgi alabindinmi sony canter uada jarirden kaç gündür cevabını bekliyorum merakla senden cevap gelemeyince hatırlatım dedim

Hocam öyle bir telefon hiç görmedim

hocam sen telefona harıcı sadece pasaporta para verdin dimi başka para olayı felan yok vergi gibi ?

Alıntıları Göster
    iphone 5s , ne zaman gelecek arabistana ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 46petro

iphone 5s , ne zaman gelecek arabistana ?

Alıntıları Göster
    iPhone 5'in 1200 lira civarı olduğunu biliyorum. Ancak Dolar-Dinar kuruna göre hesaplayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neodyum

iPhone 5'in 1200 lira civarı olduğunu biliyorum. Ancak Dolar-Dinar kuruna göre hesaplayın.

Reis 5a hakkinsa bir fikrin var mi? Fiyat vs geldi mi araplara?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neodyum

Nerde 1200 lira?İnternetten bakıyorum 2499 riyal kurla çarpınca 1350 tl ediyor riyal en dipteyken bile 1200 tl hiç bir zaman olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.