Şimdi Ara

Yeni C-max/Grand C-max (1000+ kullanıcı) (559. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.579
Cevap
83
Favori
1.028.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: halil altın

quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Arkadaşlar 2013 yılında sıfır aldığım C-MAX 16.TDCI Titanyum X + Otomatik Park paketli aracımı satıyorum. Aracım beyaz renkli, kapalı garaj arabası. 20.600 km de ve orjinaldir. Fiyat: 68.750 TL istiyorum. yer: İstanbul Anadolu yakası.

Alacak için sıfır almaktan iyidir. İnşlah dediğiniz rakama gider

teşekkür ederim, sahibinden ilan no: 277886588 ilanımı görebilirsiniz.
  • Ayrıntılı bir tablo.
    Mavi renk geçen sene 0cak-şubat aylarındaki satış adetleri
    Kırmızı renk bu sene ocak- şubat aylarındaki satış adetleri
    bmw ve peugeot 5008 de satış adetlerinde geçen seneye göre artış var.
    Bu segmentte tercihler kesinlikle bmw ye yönelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halil altın -- 12 Mart 2016; 0:39:26 >
  • Bence bu kadar fiyat artışına rağmen büyük bir başarıdır. C-maxta 22 bin tl artış varken diğer rakiplerindeki artış 5-10 bin tl oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Arkadaşlar 2013 yılında sıfır aldığım C-MAX 16.TDCI Titanyum X + Otomatik Park paketli aracımı satıyorum. Aracım beyaz renkli, kapalı garaj arabası. 20.600 km de ve orjinaldir. Fiyat: 68.500 TL istiyorum. yer: İstanbul Anadolu yakası.

Süper fiyat bence şu an sıfırına 100 bin üzeri vermektense ciddi bir fark mevcut.
  • Gezdiğiniz gördüğünüz yerlerde makyajlı c_max gördünüzmü? Ben 1 tane gördüm. Bu aracın sıfırı nı alanlar, şu an 4_5 yaşındaki c_max fiyatlarının ne ettiğine bir baksınlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil altın

Gezdiğiniz gördüğünüz yerlerde makyajlı c_max gördünüzmü? Ben 1 tane gördüm. Bu aracın sıfırı nı alanlar, şu an 4_5 yaşındaki c_max fiyatlarının ne ettiğine bir baksınlar.

Hocam doğru şu an sıfır almak gerçekten mantıksız. Yani ister uzun yıllar kullancam de ister hemen satacam de iki türlü de 2. el almak çok mantıklı.
  • c-max'in kasko, sigorta masrafı yıllık ortalama ne kadar 2012 modeller için konuşacak olursak. 2. el almayı düşünüyoruzda babama merak ediyorum çok fahiş fiyatlar çıkıyor mu.
  • Sorduklarınız,yaş, meslek,ehliyet süresi,şehir,hasarsızlık durumu gibi etmenlere bağlı net birşey söylemek zor

• halil altın H kullanıcısına yanıt
    hocam bu zamana kadar hep yurtdışı plakali araç kullandık hiç tr plakalı aracı olmadı. Yaş 50, kaza bela yok çok şükür. Sehir İstanbul. Sigorta yi geçtim kasko ne kadar peki. Pek piyasadan haberim yok, çok yüklüyse yine yurtdışı araç zorlamayi düşünürüm. Fazla para yedirmek istemiyorum kaskoya falan.

• Aynı fiyata alınıp satılan araç sahiplerinin giderlerini sormak bir fikir verebilir.
    Bir kaç Sigortacıya araç modelini vererek fikir alabilirsiniz.
    İstanbul da oturan arkadaşlarda yazabilir

• 2. Eli üzerine bahsedilen değer kaybı muhabbeti nedeni ile sıfır km Grand Cmax arayışlarıma son verdim
  • dün eskişehir ford bayisine gittik. yeni c-max 1.5 tdci otomatik trend araç gelmiş inceledik ama test sürüşü yoktu. test sürüşünü yeni c-max 1.6 tdci manuel araçla yaptık. showroomdaki araç trend modeldi araçta kol dayama bile yok. 2 usb girişi, ortadaki ekran küçük vs. tek artısı otomatik vites olması. yetkili ile görüştük ve şuan gemide titanium ve titanium-x paket araç olduğunu ay sonuna geleceğini söyledi. beyaz renk bu araçlar titaniumu 97,500 tl, x paketli olanı ise 105,000 tl ye bırakabileceğini söyledi. bende titaniumu 95,000 e verirsin dedim güldü ama tamamda demedi. 1.5 tdci otomatik c-max fiyatları aşağı yukarı bu şekilde şuan. ben yıllardır otomatik araç kullandığım için manuel kullanasım yok. test sürüşü yaparken aracı stop ettirdiğimde oldu mesela pek zevk vermiyor bana. birde test sürüşü yaptık diye bize taşınabilir şarj aleti (tlf için-2600 mAh) hediye ettiler.

• C-Max 1.6tdci Titanium X alma düşüncem var. Sıfırlarının fiyatları çok uçtuğu için yaşayacağım muhtemel değer kaybından ötürü ikinci el düşük km ve temizlerine bakıyorum. Bu tip makyajsız kasa ilanlarında, fiyat aracın km ve modeline göre 65 - 75 bandında değişiyor.

Makyajlı Titanium X ler ise 83 84 üzeri.

İkinci el düşünürken bir Forf bayisinde 2015 model bir tane 1.6tdci Titanium X buldum. Bayi 89.800'e plaka masrafları dahil fiyat verdi. Açıkçası kafam karıştı. Araç makyajlı kasa tabiki

Ruhsata 2015 model yazılacak ama trafiğe çıkış 2016 olacak.

Bu fiyata almak mantıklı mı sizce. Yoksa 70 civarına 2012, 2013 makyajsız ikinci el Titanium X almak mı mantıklı.

• Bu başlığa ölü toprağı mı serpildi ? Önceki mesajda bir soru sordum, yorum yapan tek kişi çıkmadı.
  • Hocam sıfır c-max fiyatları çok fazla arttı. Ancak 2. ellerdeki durum aynı değil dolayısıyla şu an piyasaya baktığında aynı modeli sıfırıyla karşılaştırdığında en mantıklı seçim c-maxın 2. eli gibi duruyor..

Ama işte temiz araç bulmak önemli nokta.
  • Sıfırın liste fiyatı çok pahalı, o doğru. Benim istdiğim 1.6TDCI Titanium X 101.000TL şu an.

Yalnız bir bayi elinde kalan son 2015 model 1.6TDCI Titanium X için 89.800TL fiyat verdi. Sıfırına göre 11.000TL daha ucuz.

Tereddüt yaşamamın nedeni bu aslında.
  • Aa evet haklısınız 11 bin güzel bir indirim. Sadece 2015 olması farkı galiba.

Aldığınız fiyat bence mükemmel. 2 eli bile daha pahalı koyanlar va malum siteye. Hatta buradakiler x paket bile değil. Yani çok mantıklı duruyo aslında.

Hocam otomatik dizeller çıktı onları düşünmüyonuz mu ? Tabi bu indirimi bulamazsınız orada o ayrı bi mevzu..

Bence süper fiyat hocam herşey ortada yani.
  • Aa evet haklısınız 11 bin güzel bir indirim. Sadece 2015 olması farkı galiba.

Aldığınız fiyat bence mükemmel. 2 eli bile daha pahalı koyanlar va malum siteye. Hatta buradakiler x paket bile değil. Yani çok mantıklı duruyo aslında.

Hocam otomatik dizeller çıktı onları düşünmüyonuz mu ? Tabi bu indirimi bulamazsınız orada o ayrı bi mevzu..

Bence süper fiyat hocam herşey ortada yani.
  • ARKADAŞLAR MERHABALAR. YARDIMINIZI RİCA EDECEĞİM. BİR TANIDIKTA 2012 MODEL 200.000 KM DE c-max var . değişen olarak sadece ön tampon var. araç uzun yolda kullanıldı. boya bildiğim kadarıyla yok veya olsa da bi parça çizik boyası var. motor durumu olarak herhangi bir sıkıntı olmadığını söyledi sahibi.bu aracın ederi sizce ne kadardır. tam kesin bişey söylemek sizin içinde kolay değil ama yine de yardımlarınızı rica edeceğim. teşekkürler.
  • Dragar 74 D kullanıcısına yanıt
    Aracın km çok. Ayrıca dizel mi, trend mi, titanium mu, titanyum x mi, op paket var mı? Yani bunlar çok önemli ;)

Edit: Şu ilan fikir verebilir;http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-aydin-otomotiv-den-2011-model-ford-cmax-titanium-hatasiz-boyasiz-251848522/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M i M -- 1 Mayıs 2016; 1:06:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.