Şimdi Ara

Yeni C-max/Grand C-max (1000+ kullanıcı) (547. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.578
Cevap
83
Favori
1.028.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Freebirdx

quote:

Orijinalden alıntı: gkkt

2013 model 21000 de titanyum x model kazasız boyasız 61.000 tl istiyorlar. Sizce nasil arkadaşlar. Ok verirseniz yarın alacam.

Kıyaslama yaparken aynı modeller için düşük km bir avantajdır elbette ,bunun yanında donanım ve renk kriterleri fiyatlandırmayı etkiler , 0 km araç alırken bildiğimiz gibi metalik ve opak(beyaz) farklılıklarında fiyat değişir ,bu araç için konuşursak araç bayaz değilse ve OP Asistanı var ise ,ayrıca servis kaydında bir problem yoksa+değişen parça,kaportada çizik vuruk yoksa+iç dösemesi temiz ise "bence " fiyat iyi.
    Aslında diesel araçlar için diğer en önemli kriter yine "bence" kullanım geçmişidir ,diesel kullanma prensiplerine riayet edilmemiş araçlar ilerleyen km lerde mutlaka bir problem çıkarıyor ,bu arızalar en iyi şartlarda turbo hortumu deformasyonu ,en kötü şartlarda da turbo ve motor arızaları,tabii ki sorduğunuzda kimse "ben iyi kullanmadım" demez ,biraz da şans işi bu olay
    En önemli kural !
    Aracı en az 2 dk rolantide çalıştırmadan hareket ettirmeyin (Stop ederken de aynı kural geçerli) ben ilk çalıştırmada 3000-4000 devirde motor ısıtmaya çalışan "akıllılar görüyorum"

Saygılar,

Cevap için teşekkür ederim. Araç beyaz renkte ve herhangi boya kaza filan yok. 2014 3. Ay trafiğe çıkışlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vs-fb kullanıcısına yanıt
    Sağolun evet fiyatı bir kaç bin fazla gibi konuşayım belki biraz inebilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakandal

Aracım satılıktır. Eksiğim var ise bilgilendirebilirsiniz.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2012-ford-c-max-titanium-x-otomatik-parkli-195454285/detay/

Plakayı kapatırsanız iyi olur.
  • http://www.otopark.com/2015/01/18/maximus-ford-c-max-1-6-tdci-titanium/

katılmadığım yorumları olmakla beraber testi çok beğendim.

İyi ki Cmax almışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozeada

Arkadaşlar aracım 8.000 km dayandı ve kısacası ben c-max den bu kadar memnun kalacağımı hiç tahmin etmezdim,bence bu sınıfta rakipsiz,artı bu aracın hızlanması vede yol tutuşu inanılmaz sedan gibi birde yalıtımı çok iyi dizel demeğe şahit ister kısacası c-max =10 puan benden yola devam....

baya çokmuş 8000km
    benim arabada 250.000 km ye dayan dı
    8000 km nedir ya :))

bendeki araba miadını doldurdu artık
    satınca cmax bakıcam
    inceledim beğendim güzel araba
    inşallah kötü yollara ve yüksek km ye dayanıklı çıkar dökülmez
    iyi test olur ford benim için en son askerde 2000 tansit kullanmıştım ford olarak
    bakalım yeniler nasıl
  • İyi forumlar arkadaşlar.... Fusion dan cmax e geçmek üzereyim ve konu içerisinde üzücü bir kronik sorun okumadım (okuyabildiğim geriye dönük 20 sayfada en azından...) bulunduğum yerde görerek almak istediğim için fiyat biraz yüksek geldi... 2011 dizel,km 41000, Titanium X paket 60 bin isteniyor... Biraz baskı yapmam gerekecek sanırım.. Kafama takılan şey;X paketlerde sesli komut sistemi standartmı? Ayrıca en yakın ağır bakım kaç km de olmalıdır? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: umut070

İyi forumlar arkadaşlar.... Fusion dan cmax e geçmek üzereyim ve konu içerisinde üzücü bir kronik sorun okumadım (okuyabildiğim geriye dönük 20 sayfada en azından...) bulunduğum yerde görerek almak istediğim için fiyat biraz yüksek geldi... 2011 dizel,km 41000, Titanium X paket 60 bin isteniyor... Biraz baskı yapmam gerekecek sanırım.. Kafama takılan şey;X paketlerde sesli komut sistemi standartmı? Ayrıca en yakın ağır bakım kaç km de olmalıdır? Teşekkürler

sesli komut tüm modellerde standart. x paket olup olmaması farketmez
  • delimavii67 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim..

• Fiyat çok pahalı yalnız umut ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ersyno

Fiyat çok pahalı yalnız umut ...

Aynen arkadaşım, o fiyatlarda 2013 bulunabiliyor, bizimkisi memleket kazığı gibi gözüküyor... Km düşük deniliyor ve dizel olması cazip geliyor.. Çevre illerden bakıyorum şu an... 55 bin olsaydı fazla düşünmedim işin doğrusu...

• quote:

quote:

Aynen arkadaşım, o fiyatlarda 2013 bulunabiliyor, bizimkisi memleket kazığı gibi gözüküyor... Km düşük deniliyor ve dizel olması cazip geliyor.. Çevre illerden bakıyorum şu an... 55 bin olsaydı fazla düşünmedim işin doğrusu...

O fiyatlara temiz 2013 de zor tabi ki ama 2012 bulunabilir. Bu arada 55 bine alınır ancak tavsiyem 2012 ve üstü alın. 2011 lerde teyp sony değil .

• quote:

quote:

quote:

O fiyatlara temiz 2013 de zor tabi ki ama 2012 bulunabilir. Bu arada 55 bine alınır ancak tavsiyem 2012 ve üstü alın. 2011 lerde teyp sony değil .

Uyarınız için teşekkür ederim, bu Detayı farketmemiştim...

• umut070 U kullanıcısına yanıt
    2012 titanium x paket var. 42 binde ilgilenirseniz satıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut070 -- 28 Ocak 2015; 9:15:15 >
  • arkadaşlar bu aracın (c-max) 1.5 dizel otomatiği çıkacakmı bilgisi olan varmı?
  • tatlisevgi T kullanıcısına yanıt
    aldığımız duyumlara göre 2015 mart ayında büyük ihtimal çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanolur

aldığımız duyumlara göre 2015 mart ayında büyük ihtimal çıkacak.

bu iyi bir haber nihayet dizel otomatik araç çıkaracaklar. umarım fiyatlarıda piyasaya göre uygun olur. acaba fiyat konusunda bilginiz vamrı? focus dizel otomatik için 75 bin lira olur diye düşünüyorum. bu c-max da aynı fiyat olurmu yoksa 80 bin üzerinde bir fiyatlamı gelir?
  • tatlisevgi T kullanıcısına yanıt
    geçen gün facebook gruptan bir arkadaş 1.6 tdci titanium x paket otomatik parklı aracı 80 bin tl ye almış. buna göre değerlendirirsek aynı aracın otomatik şanzımanlısı bence en az 85 bin olur.
    tabi bu dediğim full donanım oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanolur

geçen gün facebook gruptan bir arkadaş 1.6 tdci titanium x paket otomatik parklı aracı 80 bin tl ye almış. buna göre değerlendirirsek aynı aracın otomatik şanzımanlısı bence en az 85 bin olur.
    tabi bu dediğim full donanım oluyor.

gelecek olan araçlar 1.5 dizel olacak sanırım. titanyum paket olsun ama otomatik park olmasın onun yerine vites otomatik olsun yine 80 bin eder sanırım. alt paketler daha ucuz olur ozaman.
  • 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.