Şimdi Ara

Yeni C-max/Grand C-max (1000+ kullanıcı) (544. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.578
Cevap
83
Favori
1.028.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freedom058

2013 c max 22000 de 58000 tl nasıl fiyat titanium modeli
    bu aracı alırken neye dikkat etmek gerek

Dizelse iyi fiyat gibi duruyor.Araştırmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orhanu O kullanıcısına yanıt
    Tşkler en yakın zamanda servise gitmem gerekecek herhalde aracımda otomatik park yok ama x paket arka park sensörü orjinal fabrikadamı takılıyor yoksa sonradan mı serviste takılmış olabilir

• freedom058 kullanıcısına yanıt
    X paket varmı varsa fiyat çok iyi bence tabi kaza boya durumu yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmeteyibilir

hocam bayıye yenı gelmıs ıkıncı elden daha tam fıyatı belırlememısler ama 7 kısılk olandı x paketı bılmıyorum ama suu dıyım bu aracın ıcı uzay gemısı gıbı bız RENODA felan nelere bakmısınız :)
  • Tabi grand olunca biraz farklı olabilir x paket grand modellerinde sanki daha az kullanılmış

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

hocam bayıye yenı gelmıs ıkıncı elden daha tam fıyatı belırlememısler ama 7 kısılk olandı x paketı bılmıyorum ama suu dıyım bu aracın ıcı uzay gemısı gıbı bız RENODA felan nelere bakmısınız :)

Bahsettiginiz 7 koltuk CMax Grand .Normal CMax e gore fazla tutulan ve satilan model degil.Eger 5 koltuk olsaydi ve XP de bulunsaydi o fiyat o km icin cok iyi diyebilirdim,cunku 2 ay once buyuk arastirmalardan sonra ben de aldim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tşkler en yakın zamanda servise gitmem gerekecek herhalde aracımda otomatik park yok ama x paket arka park sensörü orjinal fabrikadamı takılıyor yoksa sonradan mı serviste takılmış olabilir

CMax XP lerde on ve arka park sensorleri fabrika cikisli orjinaldir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tşkler park sensörünü değiştirmem gerekecek o zaman çok hassas

• quote:

Orijinalden alıntı: Freebirdx

quote:

yanlışınız var, park sensörleri standart değil, otomatik park paketi alırsanız o zaman park sensörleride dahil oluyor, yani x paket olupta park sensörü olmayan araçta var
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

quote:

quote:

yanlışınız var, park sensörleri standart değil, otomatik park paketi alırsanız o zaman park sensörleride dahil oluyor, yani x paket olupta park sensörü olmayan araçta var

Benim arkadaşın sorusundan anladığım ; otomatik park bulunmayan araçta halihazırda mevcut arka park sensörünün orjinal mi yoksa sonradan takılıp takılmadığı mı?

Yine benim bildiğimi düşündüğüm , Otomatik park paketi Opsiyonel bir donanım olup Titanium ve Trendler için satın alınabilir(buna ön ve arka sensörler dahil ve orj fabrika çıkışlıdır) ama bu iki versiyonda da Otm.Parka sahip değilseniz sadece arka sensörler mevcut olup bunlar yine orj fabrika çıkışlıdır.

Yani sanırım sadece algı yanılması oldu,ben komple sistemden değil otomatik parkın da elemanı olan sensörlerden bahsetmiştim ve bunların fabrika çıkışlı olduğu...

• quote:

Arkadaslar merhaba,
    Bir kac ay once CMax 2012 TXP sahibi oldum,bu baslikta sayfa gecmisi cok oldugu icin hepsini okumaya imkan yok,konu belki daha once gundeme gelmis olabilir ama su servis bakim ucretleri bana astronomik geldi,aracimi daha yeni 30000 bakimindan cikardim(Otokoc-İzmir) ve 650.- ye mal oldu...Daha once Suzuki 4x4 kullandigim halde kendi servisinde bu derece ucret odemedim.Ford tam iki kat fiyat uyguluyor,bir baska deyisle orj yedek parcalari disaridan tam yari fiyatina temin etmek mumkunken insan guven duydugu icin kendini yetkili servise teslim ediyor,bir yandan da garanti olayi ve gercek orj yedek parcalar..Bu rakama deger mi bilmiyorum ama otomotivdeki kazanci ta servis ayagi olusturuyor.İzmir'de kalite ve hizmetine guvenilen ozel bir servis ya da usta var mi?Alternatif olarak not almak istiyorum..

Linkte Ustaeller Sabri ustanın adresi mevcut:
    http://forum.donanimhaber.com/m_36913288/tm.htm

Ben Amasya dayım ama İzmir de olsam gideceğim tek yer.... Sabri baba her türlü sıkıntınızla ilgilenir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi em-in2009 -- 18 Kasım 2014; 15:28:21 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

quote:

quote:

Benim arkadaşın sorusundan anladığım ; otomatik park bulunmayan araçta halihazırda mevcut arka park sensörünün orjinal mi yoksa sonradan takılıp takılmadığı mı?

Yine benim bildiğimi düşündüğüm , Otomatik park paketi Opsiyonel bir donanım olup Titanium ve Trendler için satın alınabilir(buna ön ve arka sensörler dahil ve orj fabrika çıkışlıdır) ama bu iki versiyonda da Otm.Parka sahip değilseniz sadece arka sensörler mevcut olup bunlar yine orj fabrika çıkışlıdır.

Yani sanırım sadece algı yanılması oldu,ben komple sistemden değil otomatik parkın da elemanı olan sensörlerden bahsetmiştim ve bunların fabrika çıkışlı olduğu...

evet yanlış anlaşılma olmuş sanırım, bunlara ilave olarak otomatik park paketi alındığı zaman katlanır aynalarda ilave olur.
    iyi forumlar

• Ya bişey soracaģım. Arka silecek suyunun deposu nerde? Öndeki depodan mı aliyor?
    Fıskiyeyi silecekle nasil kullaniriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: r7153

Ya bişey soracaģım. Arka silecek suyunun deposu nerde? Öndeki depodan mı aliyor?
    Fıskiyeyi silecekle nasil kullaniriz?

Cam suyu deposunu ortak kullanır. dediğiniz gibi öndeki depodan.
    Arka cam yıkayıcıyı harekete geçirmek için Silecek kolunu direksiyondan uzaklaşacak şekilde ileriye doğru itiniz.. (ön cam yıkama ile ters yönde)

Syg.
  • Arkadaşlar iyi forumlar
    Katlanan yan aynaların araç kapatildiktan sonra kapanmasi nasıl engeleyecegiz
    Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: nail68

Arkadaşlar iyi forumlar
    Katlanan yan aynaların araç kapatildiktan sonra kapanmasi nasıl engeleyecegiz
    Saygılar

maalesef engellemenin yolu yok
  • Soğukta karda zorlanma donma olmuyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: nail68

Soğukta karda zorlanma donma olmuyormu

Bugüne kadar İstanbulda başıma gelmedi.Ancak söylediğiniz de mantıklı.

• geçen sene sağ aynam bozuldu bu senede sol aynam bozuldu her ikiside garantiden değişti, geçen ay garantim bitti bi daha bozulursa değiştirmeyecem açılıp kapanmasada olur
  • 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.