Şimdi Ara

Yeni C-max/Grand C-max (1000+ kullanıcı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.579
Cevap
83
Favori
1.028.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar..c-max ve grand c-max alan arkadaşlar bu başlıkta birleşirse,almayı düşünen arkadaşlar daha derli toplu bilgi resim video bulabileceklerdir..modelin başındaki ''focus''ibaresinin kaldırılmasından ve yeni kasa olmasından dolayı yeni başlık açmak uygun düşer diye düşündüm..
    3 hafta önce kaporasını yatırıp bugün ford c-max 1.6 tdci titanium x paket buz beyaz aracımı Fethiye bayisinden teslim aldım.Fethiye bayisine gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü çok teşekkür ediyor,almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ediyorum..
    halen fethiyede bulunmamdan dolayı foto ve videoları paylaşamıyorum.en yakın zamanda sizlerle paylaşacağım.alacak olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.c-max veya grand c-max alan arkadaşlar bu başlıkta birleşirse almayı düşünen arkadaşlar daha derli toplu bilgi resim video bulabileceklerdir.son olarak da beyaz rengi görmeden karar vermeyin diyorum..

Araç sahip listesini güncelleyerek güzel bir iş çıkaracağımızı düşünüyorum:)alan arkadaşımız varsa ekleyelim...

C-MAX SAHİPLERİ:
    1.alisami1905 (compact 1.6 tdci txp buz beyazı)
    2.belen1998 (grand 1.6 tdci txp aytozu grisi )
    3.D.Ş.-İZMİR (compact 1.6 tdci txp aytozu gri)
    4.özgür kardes (compact 1.6 tdci txp aytozu gri )
    5.posta464 (compact 1.6 txp kum gri)
    6.kımır (compact 1.6 txp aytozu gri)
    7.kp60 ( compact 1.6 tdci aytozu gri)
    8.oğuzhan10 (compact 1.6 txp siyah)
    9.yahşihan (compact 1.6 txp siyah )
    10.ajanmemoli (compact 1.6 tdci txp aytozu grisi)
    11.mrdl (compact 1.6 tdci titanium buz beyazı)
    12.aganta (1.6 tdci txp )
    13.mrdl (compact titanium buz beyazı)
    14.lunarcrown (compact 1.6tdci titanium mürekkep mavi)
    15.omddogan (grand 1.6 tdci txp kum girisi)
    16.mad3579 (grand 1.6 tdci txp aytozu grisi)
    17.mutlux (Compact 1.6 tdci Txp aytozu gri)
    18.lunarcrown (compact 1.6 tdci txp mürekkep mavi)
    19.derdesen(compact txp 180 PS Ecoboost kum grisi)
    20.altarorkun(grand 1.6 txp 1,6 tdci kum girisi )
    21.e.ercu(compact 1.6 tdci titanium colorado kırmızısı)
    22.g-gold(GRAND C MAX TİTANYUM X PAKET 1.6 İ ECOBOOST 180 PS Aytozu Gri)
    23.ares2605(grand c-max tdci titanium x paket buz beyazı)
    24.aksea(compact 1.6 tdci txp blazer mavisi)
    25.digiman(Grand C-max Titanium X paket 1.6 TDCi aytozu gri)
    26.aydın79(Compact TDCİ Titanium Siyah)
    27.calypsoo (compact 180 hp ecoboost siyah titanium )
    28.ismobağcı(compact tdci titanium siyah)
    29.blzemr(compact 1.6 tdci txp blazer mavi)
    30.osban(compact 1.6 tdci txp gece gri )
    31.sthlm(Compact 1.6 tdci Txp Navi aytozu gri)
    32.dr_macit(compact 1.6 tdci txp buz beyazı)
    33.grafiker(compact 1.6 tdci txp kum grisi)
    34.düe(Grand C-max Titanium X paket 1.6 TDCi gece grisi)
    35.cigo4191(compact 1.6 tdci txp aytozu gri)
    36.dba24(compact 1.6 tdci txp kum gri )
    37.dba24(Cmax compact 1.6 tdci txp kum gri)
    38.cigo4191(compact txp aytozugri)
    39.dilbaz33(compact 1.6 tdci txp ay tozu grisi )
    40.osarlak (grand c-max 1.6 tdci titanium x paket buz beyazi )
    41.syetmez(grand c-max 1.6 tdci titanium x paket gece grisi)
    42.runonur(C-max tdci txp)
    43.alper052005(Compact 1.6 tdci Txp aytozu gri)
    44.mukul34(C-Max Titanium 1.6TDCi 115PS Buz Beyazı X Paketsiz)
    45.malleoo(1.6TDI TXP beyaz)
    46.lokmanhekim(C-MAX 2011 compact TXP Ecoboost 1,6i kum gri )
    47.manovar(tdci txp mavi)
    48.carbeyaz(Ecoboost, X Paket, Aytozu Gri)
    49.freestyler7(Grand C-max 1.6 Tdci Titanium-X paket Buz Beyazi)
    50.mesgs(1.6 Ecoboost C-max Mürekkep Mavi XP)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alisami1905 -- 27 Eylül 2015; 3:05:05 >

• X pakette orijinal jant ölçüsü 215/50/17

Sanirim titanium donanim da aynı. Sadece jantlarda farklılık var diye biliyorum.

17 jant lastikler pahali olduğu için, bir takımda 205/55/16 kışlık lastik kullanıyorum. Sizinki de 16 olmasın iyi baktiniz mi?

Nisan ayında yokohama aldım. Memnunum. Orijinal lastikleri Continental di. Onlar sanki biraz daha sessizdi. Bizim araçlar lastik sesini fazla alıyor gibi geliyor.
  • c-max
    bu da arabamın ilk videolarından...
  • http://www.arabam.com/haber.aspx?haberID=291172&baslik=Yeni C-Max 5 yıldızı kaptı!
    güvenlik testinden 5* kapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egé

quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

quote:

Orijinalden alıntı: WereRabbit

.............. Araç konusunda beni tek düşündüren dizellerdeki yokuş kalkış performansı.
    ...............

.........................
    Alt devir cansızlığını düzeltmek için motoru artık 8V yaptılar yine yetmedi demek ki.

Artık 8V olarak üretilen motor dizel 1.6 motor mu. Eğer öyleyse bu bilgiye nereden ulaştınız..

FORD PSAnın 109 bg olan 1.6 16V dizel motoru ciddi şekilde elden geçmiştir. Fiat GM multijeti ve toyotadaki dizel ile aynı olmuş siklusa bir küçük püskürtme daha eklemişler. Ayrıca 16V yapısından vazgeçilip 8Ve dönülmüş. Motor bu değişikliklerle 113 bg olmuş (ford grubu 115 diye satıyor). Ekonomisi ciddi derecede iyileşmiştir.

67 sayfalık FORDun kendi Cmax broşürü

62. sayfada 95 ve 115 bglik 1.6 tdcinin 8V olduğunu kendiniz görebilirsiniz..

http://c-max.fordmedia.eu/documents/FordC-MAX_EU.pdf

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Egé

quote:

.........................
    Alt devir cansızlığını düzeltmek için motoru artık 8V yaptılar yine yetmedi demek ki.

Artık 8V olarak üretilen motor dizel 1.6 motor mu. Eğer öyleyse bu bilgiye nereden ulaştınız..

FORD PSAnın 109 bg olan 1.6 16V dizel motoru ciddi şekilde elden geçmiştir. Fiat GM multijeti ve toyotadaki dizel ile aynı olmuş siklusa bir küçük püskürtme daha eklemişler. Ayrıca 16V yapısından vazgeçilip 8Ve dönülmüş. Motor bu değişikliklerle 113 bg olmuş (ford grubu 115 diye satıyor). Ekonomisi ciddi derecede iyileşmiştir.

67 sayfalık FORDun kendi Cmax broşürü

62. sayfada 95 ve 115 bglik 1.6 tdcinin 8V olduğunu kendiniz görebilirsiniz..

http://c-max.fordmedia.eu/documents/FordC-MAX_EU.pdf

Cevabınız için teşekkürler. Açıkçası 8V e dönülmesine oldukça şaşırdım. Çünkü 16V konusunda en önde giden en hızlı firmalardan biriydi Ford. Bu geri dönüş herkesin şapkasını önüne koyup 16V konusundaki bilgilerin görüşlerin tekrar iyice değerlendirilmesine mi neden olacak acaba.

• Arkadaşlar c-max ve grand c-max için çok güzel bir özel site yapılmış. Doyurucu bilgi, resim ve video var. Mutlak ziyaret edin. Site adresi :www.yenicmaxailesi.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: belen1998

Arkadaşlar c-max ve grand c-max için çok güzel bir özel site yapılmış. Doyurucu bilgi, resim ve video var. Mutlak ziyaret edin. Site adresi :www.yenicmaxailesi.com

site bende acılmıyor sorunmu var acaba
  • Evet sorun var sanırım güncelleme yapıyorlar. Daha sonra tekrar deneyin. Ama beklemek istemiyorsanız alttaki linkte almancası var.

http://www.cmax.ford.eu/?locale=de-de&pagevar=CMAX_microsite_DE_A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belen1998 -- 10 Aralık 2010; 11:47:22 >
  • Çarpışma testi: Ford C-MAX (2010)Yeni Ford C-MAX ve Grand C-MAX modelleri, bağımsız Euro NCAP kuruluşu tarafından en yüksek not olan 5 yıldız güvenlik notu ile ödüllendirildi.07 Aralık 2010 16:15Ford’un yeni C-MAX serisi, kazalarda boyun korumasında gelmiş geçmiş en yüksek puana ulaşarak hem yetişkin yolcu hem de çocuk yolcu güvenliği kategorisinde çok iyi sonuçlar elde etti.
    Ford'un küresel C segmenti platformunda üretilen Ford C-MAX ve Grand C-MAX modelleri, Euro NCAP tarafından belirlenen yeni çarpışma kriterleri doğrultusunda teste tabi tutulan ilk Ford binek otomobilleri oldular.

Çok Güçlü Gövde Yapısı
    Hem yeni C-MAX hem de Grand C-MAX, çok güçlü gövde yapısının yanı sıra günümüzün en ileri teknolojilerine sahip güvenlik sistemleriyle bir araya getirilen Ford’un Akıllı Koruma Sistemine (IPS-Intelligent Protection System) sahipler.
    Önceki nesil araçlarda yüzde 45 olan gövdedeki çelik kullanımı yeni nesil 5 ve 7 koltuklu C-MAX’larda yüzde 53'e çıkartıldı.
    A ve B sütunları ile marşbiyellerde çok sağlam olan borlu çelik kullanıldı ve kapı kirişleri de çarpışma sırasında önden, yandan ve yan uçtan darbeler dahil olmak üzere deformasyona dayanabilen bir yolcu bölümü yaratmaya yardımcı oluyorlar.
    Yüksek seviyede çarpma enerjisi emilimi sağlamak ve yolcu bölmesinin kontrollü deforme olmasını sağlamak için ön çarpışma yapısında, iç marşbiyellerde ve zemin ara bağlantılarında çok güçlü olan çift evreli çelik kullanıldı.
    C-MAX ve Grand C-MAX önden çarpışma anında yolcu bölmesi ayak alanının deformasyonunu düşürmek için gövdenin alt kısmından ayrılmak üzere tasarlanan bir ön şasi alt çerçevesine de sahip.

Ford Akıllı Koruma Sistemi
    C-MAX ve Grand C-MAX'ta bulunan Ford'un Akıllı Koruma Sistemi’nin en önemli özellikleri arasında bireysel tek kademeli ön hava yastıkları, sürücü ve ön yolcu için 3 boyutlu yan göğüs hava yastıkları ve yanında bir ve ikinci koltuk sıraları için standart yan perde hava yastıkları bulunuyor.
    Ford'un yüksek hızlarda önden alınan darbelerde sürücüden uzaklaşarak yolcuların baş ve gövdesi üzerinde oluşan yükleri azaltan yatay hareketli direksiyon kolonu sayesinde sürücü güvenliği daha da artırıldı.
    Ford ayrıca kemer yükü sınırlayıcılarının yanında ön koltuklarda geri çekme mesafesini artıran daha verimli geri sarma ünitesine sahip ön emniyet kemeri kullandı.
    Daha fazla yaya koruma sağlamak için araçların ön burun tasarımları da özenli bir mühendisliğin ürünü. Buna bağlı olarak katlanabilir silecek sistemi ve ön camın tabanındaki darbelerin etkisini azaltmaya yarayan 'yumuşak' kaporta tasarımı geliştirildi.
    Yeni C-MAX serisinde arka koltuk yolcu güvenliği tasarımın önemli bir unsuru. C-MAX ve Grand C-MAX'ta tüm koltuklar üç noktalı emniyet kemerleriyle donatılırken ikinci koltuk sırasının dışta bulunan iki koltuğunda her iki modelde de ISOFIX bağlantısı bulunmakta.
    Yedi koltuklu Grand C-MAX aynı zamanda ikinci veya üçüncü koltuk sırasındaki herhangi bir yolcunun emniyet kemerini düzgün takmaması halinde sürücüyü uyaran yeni özel Arka Koltuk Emniyet Kemeri İkazı Sistemi’ne sahip. Bu sistem, özellikle araçta genç yolcular seyahat ederken yardımcı oluyor.
    Emniyet kemerlerinin takılı olmamsı durumunda sürücü, hem sesli hem görsel uyarılarla ikaz ediliyor. Sistem, yolculuk sırasında emniyet kemerlerinden birinin açılması halinde de uyarı sinyalleri veriyor.
    Yeni C-MAX serisi İstanbul Autoshow fuarıyla beraber Türkiye’de satışa sunuldu.

www.otomotivgazetesi.com/Haber/11_euroncap/1041_carpisma_testi__ford_c-max__2010_

Aracı beğenen biri olarak bir katkım olsun ..

Yeni C-max/Grand C-max (1000+ kullanıcı)

• quote:

Orijinalden alıntı: static.ip

Araçlarını teslim alan arkadaşlardan daha çok görsel rica edebilirmiyiz.. Hem alacaklar için de fikir verir..

Konu başlığında hem c-max'ın hemde grand c-max ın resimlerini paylaşıyoruz. Bu arada daha önce belirttiğim gibiwww.yenicmaxailesi.com adresi her türlü görseli ve flimi barındırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mcelik37

quote:

Arkadaşlar c-max ve grand c-max için çok güzel bir özel site yapılmış. Doyurucu bilgi, resim ve video var. Mutlak ziyaret edin. Site adresi :www.yenicmaxailesi.com

site bende acılmıyor sorunmu var acaba

www.yenicmaxailesi.com yayında bilginize?????

• Arabalarımızda navigasyonla, geri vites kamerasıda olsaydı süper olurdu. Aslında almanyadaki sitede navigasyonlu ve geri vites kameralı modeli var. Ve ilginç geri vites kamerası şu an ortada olan ekranda çalışıyor. Acaba bu ekrana geri vites kamerası bağlanabilirmi ? Birde bu araca uygun onboard navigasyon olmadığına göre sanırım piyasada satılan navigasyon cihazlarından almak gerekecek.www.yenicmaxailesi.com'da otomatik park sisteminde kamera var. Bu konuda bilgili olan arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa memnun oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belen1998 -- 11 Aralık 2010; 21:35:15 >
  • Merhaba,
    Motor arıza ışığı yanan bütün arkadaşlar bence hepsi ford sitesine girip iletişim menüsünden arızayı bildirsinler ki yeni gelecek araçlarda bu hata için fabrıkada üretimde kalıcı önlem alınsın.Yeni bir araç için kullanıcılardan gelen iyi bir geri bildirimi.
    Arka arkaya mailler giderse ford kalıcı önlem alacaktır düşüncesindeyim.
    http://www.ford.com.tr/iletisim/
    Saygılar,
  • 1 Aralık 2010 tarihinden itibaren geçerli Ford Otosan araç fiyatları

Model Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Liste Fiyatı Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Kredili) Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Peşin)
    Yeni C-max Trend 1.6i 125PS 42.500,00 TL 42.500,00 TL 42.500,00 TL
    Yeni C-max Titanium 1.6i EcoBoost 180PS 51.000,00 TL 51.000,00 TL 51.000,00 TL
    Yeni C-max Titanium 1.6 TDCi 115PS 51.750,00 TL 51.750,00 TL 51.750,00 TL

ecoboost olan benzinli modeldir. linkiwww.ford.com.tr/fiyat
  • quote:

1 Aralık 2010 tarihinden itibaren geçerli Ford Otosan araç fiyatları

Model Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Liste Fiyatı Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Kredili) Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Peşin)

180 ps mi bumu dizelin bennzinli ayarındaki versiyonu
    bu 180 beygir ben aile aracı alıpta 180 beygir arabayla rally yapmıyacam o secenek bastan kaybediyor aynı motor deyişinize de sasırmamak elde deyil, motordan anlamasam bile 125 beygir ile 180 beygir motorun aynı olmadığını anlarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuz2844 -- 13 Aralık 2010; 21:58:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuz2844

quote:

1 Aralık 2010 tarihinden itibaren geçerli Ford Otosan araç fiyatları

180 ps mi bumu dizelin bennzinli versiyonu
    bu 180 beygir ben aile aracı alıpta 180 beygir arabayla rally yapmıyacam o secenek bastan kaybediyor aynı motor deyişinize de sasırmamak elde deyil, motordan anlamasam bile 125 beygir ile 180 beygir motorun aynı olmadığını anlarım...

Arkadaşım dizelin benzinli versiyonu diye bir cümle baştan yanlış zaten. Herhalde c-max titanyum modelinin benzinli versiyonu demek istedin. Sen 125 psi 1.6 benzinli trend modelini al. Ama karşılaştırma yaparken c-max titanyum dizelle, 40.000 tl lik trend modeli ile karşılaştırma yapma. Hangi model, hangi motor, hangi psi, hoşuna gidiyorsa tabiki onu almak senin bileceğin bir iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belen1998 -- 13 Aralık 2010; 21:09:13 >

• sanırım bizden başka da sorun yaşayanlar var ''I bought this car with 18 miles on the clock only too return to the dealer with a central locking fault, Engine managment warning light on and Bluetooth not allowing to make or recieve phone calls. It has come to my attention that ford were aware of the issue with the central locking before my purchase and a software update is not being released until 18th December 2010. This means I am without my new purchase for 14 days and in a loan car. Has anyone else had the same problems?''
    motor hatası almış,bluetooth çalışmamış,merkezi kilit sorun çıkarmış ve sorduğunda 18 aralıkta hala yazılım yokmuş, anladığım kadarıyla özetle.
    http://www.cmaxownersclub.co.uk/forum/2010-cmax-titanium-16-5dr-new-launch-model_topic4532.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aganta7 -- 18 Aralık 2010; 23:14:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: özgür kardes

Arkadaşlar CMax sürücülerine bir kaç sorum olacak.
    1-PDF formatında kullanma klavuzu bulabileceğimiz bir site var mı ?
    2-Benim araca USB takdığımda içinde onca parça olmasına rağmen çalıştırma esnasında USB okunuyor diyor ama şarkılara ulaşılmıyor. Flash bellek nasıl aktif edilir?
    3-Ben aracı aldığımda bayiye sordum nasıl olacak bu otomatik park onlarda bilmiyordu. Deneme yanılma ile işi çözemedim. Detaylı bir anlatım veya video var mı?
    4-Ankarada hangi servisi önerirsiniz?
    5-Bagaj havuzu - paspas - navigasyon bulabilen var mı?

1. Henüz ingilizce klavuzuda pdf formatında sanırım yok.
    2. Henüz usb ve aux çıkışını denemedim. Ama bluetooth ile telefon hafızasındaki parçaları çalabiliyorum.
    3.www.yenicmaxailesi.com da videoler var. Ben 3 kez kullandım çok zor değil.
    4. Ben Otokoç sögütözünü tavsiye ederim.
    5. Paspas yeni aldım deneyimlerimi paylaşacağım. Navigasyon navking maxi hd aldım. video in girişi var kablosuz geri vites kamerası ile kombine edip resimleri paylaşacağım. Bagaj havuzu henüz yok.

Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: rainbow25

Herkese öncelikle selamlar..

Bugün Ford bayiisine tesadüfen bir işim icabı girdiğimde Ford Grand C-MAX'ı gördüm..... Gerçekten de harikulade gözümü aldı karşıdan ve merak edip içinde şöyle 5-10 dakikalığına yaptığım keşif sonucu gerçekten hayran kaldım...

Zannediyorum 2010 yıllarının teknolojisine rağmen: Ford C-MAX iç/dış üstün ve rakipsiz tarz ve donanım stilinin, rahat 5 yıl boyunca gündemden ve gözlerden düşmeyeceği kesindir...Helal olsun dedim tasarımcılara..

Daha sonra kullanıcı yorumlarını merak ederek şu an okumakta olduğumuz C-Max forumuna donanım haberde gayet rahat ulaştım..

Okuduklarım sonucunda, baştan helal olsun tasarımcılarına demiş olmama rağmen, teorinin muhteşimliğinin yanında pratikte sınıfta kalındığını farkettim..Teori pratiğe uymamıştı anlaşılan Ford C-Max'ta..

Şimdi Eğer markalar hususunda açılmış forumları bir filme benzetirsek...Bazı Markaları Romantik bir filme, bazı markaları dram içerikli filme, Bazı markaları fantazi içerikli filme benzetmişimdir...Lakin Ford C-Max forumundaki değerli C-Max kullanıcıların yorumlarını okur iken Horror film yani korku filmi izliyormuş gibi oldum..

Tabiki araçlarda her yeni kasanın kendini bulması için yeteri kadar yıl geçmeli ve güncellemeler yapılmalı bu zaman zarfı içersinde..

Fakat Ford C-Max'ın piyasaya sürülmeden önce tasarımına çok uzun zaman ayrıldığını ve oldukça büyük taktirleri hakeden çok hünerler döküldüğünü, lakin tasarımın hayata geçirilir iken fabrikada imal aşaması ve test aşamalarında ise çok maharet sarfedilmediğini, sanki uluorta, apar topar, karga tulumba monte ediliverilip piyasaya sürülüverdiği gibi bir hava esti bende olumsuz yorumlar neticesinde...

Örneğin Dizel bir motordan beklenmeyen korkunç ortalamalardan bahsedilmekte 100 KM'de 10 ve 10 küsur litreler gibi..

Örneğin hadi motor arızası vermesini bir kenara bırakmak lazım yazılım hatasından olur diyelim...Ama sıfır bir arabanın motor yağ yakması su götürür bir durum değil muhakkak...Üstelik yağ yakma olayı bir kişiylede sınırlı kalmayınca insanın aklına genel bir üretim hatası da gelmekte tabiki..

Fakat zannediyorum bütün bu sorunlar 2012 model Ford C-MAX'larda hiç kalmayacaktır..

Bu kadar güzel bir aracı 1 yıl sabrederek 2012 model olarak almanın mantıklı bir çare olduğu kanaatindeyim...

Sevgi ve saygılarımla..

Başka bir aracın forumunda, araç ile ilgili bütün görüş ve gönderileri okuyarak, ilgili aracın kullanımı, özellikleri, yakıtı, arıza durumu ve bunun gibi bir çok özelliği hususunda bilgilendirici olması maksatlı geniş bir özet çıkarmıştım.

Bahsettiğim aracın da;

1. C-MAX gibi MPV tarz olması,

2. Aracın kasa tipinin uzun yıllardan bu yana kullanıldığı, oldukça beğenildiği ve olası sorunlar bakımından karşılaşılmış olunan hataların üretici firma tarafından giderilmesi,

3. Araç ile ilgili son iyileştirmelerin de 2011 model kasa makyajında sağlanmış olması kapsamında,

Yeni araç alacakların yeterli ve objektif karşılaştırma/kıyaslama yapabilmeleri maksadıyla,

Söz konusu araç sahiplerinin tamamının; 24 sayfa boyunca paylaşmış olduğu tüm değerlendirmelerini okuyarak, bilgilendirme maksatlı hazırlamış ve paylaşmış olduğum; "ARAÇ HAKKINDAKİ ÖZET HUSUSLARA" aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz..

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=44339482

Yukarıdaki linki tıklayıp beklerseniz bahsettiğim özet direkt olarak karşınıza çıkacaktır.

SEVGİ VE SAYGILARIMLA

• Arkadaşlar aşağı yazdığım linkte ki paspaslar yeni c max lere olurmu aracı henüz teslim almadığımdan sizlere sormak istedim benim araç kırmızı olduğundan bu papaslar hoşuma gitti fiyatıda fena değil farklı renk secenekleride mevcut kalitelide birşeye benziyor

http://www.canderotomotiv.com/index.php?do=catalog/product&pid=215
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.