Şimdi Ara

Iphone da maç izleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
25.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadslar iphone4 uzerinden lig maclarini izeyebilecegimiz bir site varmi justin tv app si var fakat biZim maclar yokk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakal41234 -- 27 Kasım 2010; 16:27:23 >

• Bir ara Turkcell in mobil ligtv paketi vardı. O zaman izleyebiliyorduk. Ama şuan maalesef yok.
  • ya var daha dün bacanakda gördüm ama hangi programla bilmiorum bütün tv kanallarini seyredebildigi bir program var hatta acdi yanimda ligtvyi izledik biraz hicde takilma yokdu.ögrenirsem programi yazarim buraya gerci ben yazana kadar yazan birileri cikar.
  • Super olur öyle birsey varsa ama yasal olduğunu sanmıyorum.
  • Jus.tin tv nin appinden maclari bulursaniz izleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Catalyst -- 28 Kasım 2010; 0:38:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OT_MARİ

ya var daha dün bacanakda gördüm ama hangi programla bilmiorum bütün tv kanallarini seyredebildigi bir program var hatta acdi yanimda ligtvyi izledik biraz hicde takilma yokdu.ögrenirsem programi yazarim buraya gerci ben yazana kadar yazan birileri cikar.

Hocam öğrensene ya valla inanılmaz güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Catalyst

Jus.tin tv nin appinden maclari bulursaniz izleyebilirsiniz.

Onda her maç çıkmıyor ve bulmak zor aramaya takımın ismini yazdın mı çıkmıyor bişey. Ayrıca 1kez fenerin maçını izliyebildim bol takılmalı ve görüntü çok kötüydü
  • quote:

Orijinalden alıntı: _kej_

quote:

Onda her maç çıkmıyor ve bulmak zor aramaya takımın ismini yazdın mı çıkmıyor bişey. Ayrıca 1kez fenerin maçını izliyebildim bol takılmalı ve görüntü çok kötüydü

Ben cok az problem yasadim justinde. Herhalde gsnin maclarini izledigimden olsa gerek. :) Saka bi yana sizin izlediginiz maclarda kalitesiz olan yayinlar tesaduf etmis olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Catalyst -- 28 Kasım 2010; 0:50:27 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _kej_

quote:

Ben cok az problem yasadim justinde. Herhalde gsnin maclarini izledigimden olsa gerek. :) Saka bi yana sizin izlediginiz maclarda kalitesiz olan yayinlar tesaduf etmis olabilir.

Doğrudur gs ye kıyak geçiyorlar Şaka bi yana lig maçlarını izliyeceğimiz bi app bulmak lazım.

• tvu player ile diyorlar ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoNneCtinG_04 -- 28 Kasım 2010; 1:16:29 >
  • Puffin'le izleniyor ama çok takılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.