Şimdi Ara

Testislerle ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mk4Ever. -- 29 Kasım 2010; 1:11:26 >

• Anlattığın belirti varikosel gibi geldi.. bi arkadaşım varikoselden ameliyat olmuştu senin duruma benzer bir durumu vardı şişlik falan, ordan biliyorum..Bence ihmale gelecek birşey değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~H!ddeN

Anlattığın belirti varikosel gibi geldi.. bi arkadaşım varikoselden ameliyat olmuştu senin duruma benzer bir durumu vardı şişlik falan, ordan biliyorum..Bence ihmale gelecek birşey değil...

Keşke ihmal edebilsemde edemiyorum kafama takıp duruyorum.Varikosel olsa doppler ultrasonda kesin çıkıyormuş.2 kez çekildi çıkmadı.Şuan Allah korusun tümör olmasında varikosel çokta sorun değil.Sperm tahlilide yaptırdım değerler normal.Varikoselin verdiği zarar kısırlık olayı oda şuan yok çok şükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

quote:

Orijinalden alıntı: ~H!ddeN

Anlattığın belirti varikosel gibi geldi.. bi arkadaşım varikoselden ameliyat olmuştu senin duruma benzer bir durumu vardı şişlik falan, ordan biliyorum..Bence ihmale gelecek birşey değil...

Keşke ihmal edebilsemde edemiyorum kafama takıp duruyorum.Varikosel olsa doppler ultrasonda kesin çıkıyormuş.2 kez çekildi çıkmadı.Şuan Allah korusun tümör olmasında varikosel çokta sorun değil.Sperm tahlilide yaptırdım değerler normal.Varikoselin verdiği zarar kısırlık olayı oda şuan yok çok şükür.

Haklısınız hatırlıyorum arkadaşın ultrason sonucunu hatta renkli renkli bişeydi böyle.Konu hakkında fazla bilgim yok hocam geçmiş olsun.

• Damar belirginliği falan deyince aklıma ilk gelen varikosel oldu ama ona da doktor yok demiş. Yine de farklı bir doktora göstermeni tavsiye ederim. Bir arkadaşım 2 defa ameliyat oldu bu sorundan ötürü. Tekrarlama riski var daha da önemlisi geciktirirsen çocuk sahibi olmana da engel olabilecek bir sorun. Bir de hatırladığım özellikle ilk ameliyatından önce ağrıdan iki büklümdü kendisi. Üstüne basarak tekrar söylüyorum başka bir doktora git..Geçmiş olsun..
  • O kadar seye gitmissiniz yani allah korusun kanser falan olsa cikardi emin ol..agri yapiyor mu birde boxer falan giyiyorsan darlarindan almani tavsiye ederim..test falan yapilmistir yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sye88

Damar belirginliği falan deyince aklıma ilk gelen varikosel oldu ama ona da doktor yok demiş. Yine de farklı bir doktora göstermeni tavsiye ederim. Bir arkadaşım 2 defa ameliyat oldu bu sorundan ötürü. Tekrarlama riski var daha da önemlisi geciktirirsen çocuk sahibi olmana da engel olabilecek bir sorun. Bir de hatırladığım özellikle ilk ameliyatından önce ağrıdan iki büklümdü kendisi. Üstüne basarak tekrar söylüyorum başka bir doktora git..Geçmiş olsun..

bende gitmeyi düşünüyorum da bu nereye kadardevam edicek diye düşünüyorum.Baştan varikosel sanıp bir doktora gitmiştim zaten elle muayene etti ultrasonla baktı birşey yok dedi.Sonra bu şişme inme olayını farkettim 2 kez bu olayın üstüne gittim gene birşey çıkmıyor.Şimdi tekrar gidicem oda böyle diyecek gibi geliyor ve gene aynı durum.Birinin bunun nedenini açıklaması lazım bana çünkü kafamdan atamıyorum.O alt kısım sertleşti mi hep aklıma tümör olayı geliyor.Varikosele bu kadar takılmıyorum ben şuan.Ama olsa 3 kez doktora gittim o konuda herhalde görülürdü.Anlayamıyorum ne oluyor da şişiyor 30 dk sonra nasıl iniyor.

• No SS No Güven
  • quote:

Orijinalden alıntı: rico34

O kadar seye gitmissiniz yani allah korusun kanser falan olsa cikardi emin ol..agri yapiyor mu birde boxer falan giyiyorsan darlarindan almani tavsiye ederim..test falan yapilmistir yani

saol kardeşim.Ağrı 2 gündür var ama büyük iht çok oturmaya bağlı.Hukuk okuyorum dersler bayağa ağır.8-10 saat çalışıyordum günde otur otur kalçam falan bile ağrıdı birkaç gün.Şimdi de oturunca ağrıyor yanma şeklinde bir ağrı çok fazla değil.Ayakta yürürken falan birşey yok.İnş ağrıda geçer önemli birşeyde değildir de şu işi kafamdan silebilirim.
  • O kadar çekinilicek bir durum mu beyler 200 den fazla bakan var cevap yazan yok.
  • Arkadasim varikoselin evrelerine bak sisme falan varsa ama agri yoksa vb bir suru sey yaziyor google varikosel evreleri yz
  • quote:

Orijinalden alıntı: rico34

Arkadasim varikoselin evrelerine bak sisme falan varsa ama agri yoksa vb bir suru sey yaziyor google varikosel evreleri yz

varikosel teşhisi zaten doppler ultrasonla konuyormuş.Damardaki kan akışları,ıkınınca genişlemeler falan hepsine bakıldı birşey yok dendi.Artık kafamdan atmaya bakıcam ya.Toplamda 3 kez doktora gittim 2 kez ultrason çektirdim birşey yok deniyor.Genede çıkarsa artık kader.Ben yapabileceğimi yaptım.Bunun sonu yok çünkü kafama taktıkça böyle gidicek.3. doktora gidicem hadi bir ultrason daha yine bişi yok dicekler.Gidicem doktora birşeyin yok güle güle.Gene aynı şey olucak.
  • Geçendede penisle ilgili sorunun vardı galiba kardeşim. O bölgeye dikkatini verdiğin için farklı görünmüş olmasın sana.

Ultrasonda çıkmamış bence sorun etme.

Birde şöyle birşey var , mesela doktorlar birşeyin yok demiş sen aklına getirdikçe andıkca negatif enerji yayarsın , olmayan şey çıkar ortaya Allah korusun.

Hayatına bak sen , bendede cerrahlık bir sorun var bazen takarım hatta forumda bir çok konu açtım , takıntılıktan bende vazgeçemiyorum ama doktor birşeyin yok dese bana takmam artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

Geçendede penisle ilgili sorunun vardı galiba kardeşim. O bölgeye dikkatini verdiğin için farklı görünmüş olmasın sana.

Ultrasonda çıkmamış bence sorun etme.

Birde şöyle birşey var , mesela doktorlar birşeyin yok demiş sen aklına getirdikçe andıkca negatif enerji yayarsın , olmayan şey çıkar ortaya Allah korusun.

Hayatına bak sen , bendede cerrahlık bir sorun var bazen takarım hatta forumda bir çok konu açtım , takıntılıktan bende vazgeçemiyorum ama doktor birşeyin yok dese bana takmam artık :)

kafama takmıştım ama artık takmıyıcam.Konuyuda siliyorum hatta.
  • İşte böyle kardeşim :)

Dua et Allah yanımızda her zaman
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.