Şimdi Ara

5800 V52 Full Hack RED/BLUE/BLACK/NAVİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
5.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5800 v52 Versiyonu için Hack Dosyaları Cİhazı hacklemek için Navifirmden İndirdiğiniz Yazılım Dosyalarının içine Cihaza Atacağınız Yazılıma Göre Hack Dosyasını Ekleyip Jaf İle Yükleyin Forumda V51 için Açılan Anlatımlara Bakabilirsiniz
    İnstallserver Hack Ve Rom Patcher Eklenmiştir Rom Patcher için Patchleride Veriyorum Yazılımı Yükledikten Sonra Patches Klasörünü hafıza kartına atın

C01 = 5800 RED
    C02 = 5800 BLUE
    C03 = 5800 BLACK
    C04 = 5800 NAVİ içindir

Hack Dosyaları
    http://www.zshare.net/download/83167811fb44c29b/

Patchler
    http://www.zshare.net/download/8316785725ffb57a/

Alternatif Link
    http://www.4shared.com/file/j9u6SnUu/V52_Full_Hack_By_Orochi.html

FULL Hackli Tam Yazılım Linki
    http://www.4shared.com/file/lF-G89Ky/5800_v52_0007_rm-356_full_hack.html

Yüklerken red black navi ve blue kodları Dosyadaki 4 yazılımda Hacklidir İnstallserver.exe ve rompatcher entegrelidir

0573741 Black
    0587676 Navi
    0559083 Red
    0559373 Blue

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .::Orochi::. -- 29 Kasım 2010; 22:30:56 >

• Teşekkürler
  • Verilen linkte bir sorun var dostum. İlk linkte.
  • link sağlam arkadaşım Sorunsuz Şekilde İniyor Dosyalar..
    extra Linkte Ekledim 1. mesaja

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .::Orochi::. -- 26 Kasım 2010; 19:58:09 >
  • İlk linkteki siteyi antivirüs açtırmıyor. Reklam içeriğini blokladığınız için içerik görüntülenemiyor diyor.
  • alternatif linki dene antivurusu kapat dosyada virus vs yok ama zshare daki reklamlardan kapatıyordur
  • Yeni linki yüklediğin için teşekkür ederim arkadaşım. Nedense zshare hiçbir zaman indirmiyor bende.
  • teşekkürler usta paylaşımın için
  • bu yöntemi hiç önermiyorum navifirmden inen dosyalar bozuk heralde. iki gün uğraştırdı beni. kırmızı teme çıkmıyor. temalara girilmiyor. nsudan tekrar güncellenmiyor da.
  • bende yazılımı naviden indirdim bende bi bozukluk yok sen yüklemede bi hata yapmayasın ? navi firmden çıkan euro 2 turkey yazan yazılımlarda sıralamada en üste olanı indirin her yazılımdan 3 er tane gözüküyor olmadı yarın kendim red haricindekileri indirip deneyecem bakalım neymiş hata

birde forumda bi kaç kişi yazmış yüklemeyi c6 daki gii cor uda ve v02 dosyası ile yapın diye arkadaşlar bu yanlış orginal yazılımda tema dosyaları rofs3 içinde benim buraya yüklediklerimde yani

naviden yazılımı indirdikten sonra hack dosyanızı indirdiğiniz klasörün içine atıp orginal ile değiştirin
    daha sonra tüm doyaları C:\Program Files\Common Files\Nokia\DataPackage\Products\RM-356 klasörüne girin burada eski yazılımlara ait dosyalar varsa silin v52 yazılım dosyalarını bu klasöre kopyalayıp jaf çalıştırın

jaf programı forumda v51 ve diğer tüm c6 mod konularında mevcut olduğundan konuya eklemedim

jaf açın bb5 sekmesine gelin buradan dead usb - manual flash - normal mode - factory set yazan yerlere tick koyun
    crt 308 yazan yerdeki tick kaldırın telefonu kapatıp pc baplayın
    phone mode yazan yerden offline seçin
    use ini yazan yere tick koyup bekleyin çıkan pencereden 5800 rm-356 1 seçin
    Son olarak Flash Butonuna Basın Çıkan Uyarıya Yes deyip Telefonun Açma Tuşuna bi kere basın yükleme 1-2 dk sürecektir işlem bitince cihazı usb den sökün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .::Orochi::. -- 28 Kasım 2010; 1:53:55 >

• jaf'ı yüklüyorum common files'e nokia klasörü gelmiyor ya nası iş anlamadım
    edit:nokıa oluştu fakat içinde diğer klasör yok laf kurulu navifirmden dosyalarıda çektim birşey daha kuruyorduk ama onu bulamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ogzhn_ -- 28 Kasım 2010; 11:42:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ogzhn_

jaf'ı yüklüyorum common files'e nokia klasörü gelmiyor ya nası iş anlamadım
    edit:nokıa oluştu fakat içinde diğer klasör yok laf kurulu navifirmden dosyalarıda çektim birşey daha kuruyorduk ama onu bulamadim

hey dostum daha önceki v51 yada v50 setuplarından birisini yükle. onun içindekileri sil v52 dosyalarını at öyle kur. zaten klasörü kendin açsan da fayda etmez setup olması gerekli sürümü farketmez flashlarken doğru sürümü seç yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWorldLord

quote:

Orijinalden alıntı: Ogzhn_

jaf'ı yüklüyorum common files'e nokia klasörü gelmiyor ya nası iş anlamadım

hey dostum daha önceki v51 yada v50 setuplarından birisini yükle. onun içindekileri sil v52 dosyalarını at öyle kur. zaten klasörü kendin açsan da fayda etmez setup olması gerekli sürümü farketmez flashlarken doğru sürümü seç yeter

teşekkür ederim

• Kasıntı Bi Soru, Tr Bu Değil Mi ? Ve 3 Dosya İle Yapılcak ?
    RM-356_52.0.007_prd.core.C0r
    RM-356_52.0.007_026_000_U01.uda.fpsx
    RM-356_52.0.007_prd.rofs2.V02

Bunlar Gerekli ? JAF' ile Flaslanacak. Dimi ?
    + (Nomad'ın Sunrise CFW'si Var)
    Güncelleme Olarak,
    v12.0.110
    RM-555 Yazıyor. Bi Etkisi Olmazdır Umarım ? Yarın Akşam Ona Göre Hafıza Kartını Biçimlendirip Format Atıcam Sonrada Flaslama Yapıcamda ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dominate -- 30 Kasım 2010; 4:47:18 >
  • tüm dosyalar ile yapılacak arkadaşım
  • Full Hackli 4 yazılımda 1. mesaja eklendi...
  • @orochi
    kardeş bunlara birde gps için bütün antenleri açabilirmisin bir zamanlar biroltr arkadaşımız yapıp yayınlamıştı sade ve güzel olmuştu seninkide sade tam bana göre şu anten işide olursa süper olur
  • kardeş lütfen şu linkleri kontrol et zsahare linklerinde sorun var sürenin dolmasını bekliyorum süre bitiyor dowland linkini vermiyor yardımcı olun lütfen
  • 1. Mesajda alternatif link mevcut 4shared onu dene
  • Sorunsuz bir şekilde indirdim ve yükledim su anda kullanıyorum çok teşekkür ederim .::Orochi::.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.