5800 kullanım bilgisi mesajlarını nasıl kapatabilirim?
3 Cevap372 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3817 Mesaj
26 Kasım 2010; 18:44:57 

Herhangi bir görüşme ya da 3G kullanım sonucunda ekranda beliren kullanım miktarını 5800 da menüden kapatabiliyor muyuz yoksa Vodafone' u arayıp kapattırmam mı gerekiyor?

-Aygaz Buzdolabı,grundig 37 ekran televizyon,vok tava,arçelik fırın,kapkacak tabak falan,tuzluk,lcd'yi yükseltmek için tahta kutu,damacana pompası,Jackson ps1 performer,şemsiye,ıvır zıvır .....
-REFERANSLARIM : Bakkal ,İnternet cafeci,Köpeğim,Börtü,Böcük ve ismi aklıma gelmeyen her türlü virüs,bakteri,mantar, mikrop çeşitleri ....

1604 Mesaj
26 Kasım 2010; 21:57:27 

Telefondan olmaz o müşteri hizmetlerinden kapatılabilir ( Tam emin değilim oradanda kapatılabilceğine ama deneyin )

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ogzhn_ -- 26 Kasım 2010; 22:58:27 >

Yıldız Teknik Üniversitesi
İnşaat Mühendisi
2013 Girişliler

Lenovo Y500 SLI

2012 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Mr_Ehrmantraut
26 Kasım 2010; 22:04:16 

Bencede vodafonedada her halta mesaj gönderiyor onuda müşteri hizmetlerinden kapatıyorsun...

Hayat iki ezan arası yaşanırmış. İkinci ezan okunsun istiyorum; orası için yaptığım hiçbir hazırlık yok. Üstüne üstlük bunu da takmıyorum.

3817 Mesaj
26 Kasım 2010; 22:24:03 

Servis mesajlarını açma kapama şeklinde olabilir diye düşünmüştüm de ayarını bulamadım.

-Aygaz Buzdolabı,grundig 37 ekran televizyon,vok tava,arçelik fırın,kapkacak tabak falan,tuzluk,lcd'yi yükseltmek için tahta kutu,damacana pompası,Jackson ps1 performer,şemsiye,ıvır zıvır .....
-REFERANSLARIM : Bakkal ,İnternet cafeci,Köpeğim,Börtü,Böcük ve ismi aklıma gelmeyen her türlü virüs,bakteri,mantar, mikrop çeşitleri ....
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Nokia » 5800 kullanım bilgisi mesajlarını nasıl kapatabilirim?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.172