Şimdi Ara

Nokia'nın Symbian^3 tabanlı yeni telefonu X7-00 görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İlk defa N8 modeliyle kullanmaya başladığı Symbian^3 işletim sistemini ürün gamında yaygınlaştırmayı hedefleyen Nokia'nın yeni telefonu X7-00 görüntülendi. Youtube üzerindeki bir videodan elde edilen görüntülere bakılırsa, X7-00, agresif hatlara sahip köşeli tasarımıyla ses getirecek gibi görünüyor. 4-inç büyüklüğünde ekrana ve her köşede bir tane olmak üzere dört adet hoparlöre sahip olan telefonun arka yüzünde metal kullanıldığı belirtiliyor. LED flash destekli 8MP kameraya, 400MB dahili depolama kapasitesine ve 3.5mm kulaklık girişine sahip olan X7-00, PC bağlantısını microUSB portu üzerinden gerçekleştiriyor.

Kullandığı işlemci hakkında şu an için net bir bilgi bulunmayan X7-00'ın ne zaman ve hangi fiyat seviyesinden satışa sunulacağı henüz açıklanmadı.

• Hayılısı
  • nokialinoda gösteriyodu.

N8 den farkı olmaz muhtemelen zaten biliyosunuzz nokia cıkardıgı teli 50 defa görünüm ve 1 özellik ekleyip piyasaya sürer

3310 3315 3330 3410

6600 6630 6670 6680 n70 n72

n73 5700 3250 n73ME

5800 5530 5230

N8 E7 C6-01

bizim millette hemen alır :)
  • dahili depolamada sabit 16gb veya 32gb seçeneğini hala getirmediler. hoş hafuza kartı bazen daha elverişli olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphadora -- 26 Kasım 2010; 17:42:02 >
  • cihazın bolca fotosunu buradan bulabilirsiniz:
    http://nokia.hdblog.it/2010/11/26/il-nokia-x7-00-fa-la-sua-prima-apparizione-non-ufficiale-video/

ali282 nerede duası kabul oldu :) 4 hoparlör...

kamera da kesin EDoF'tur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 26 Kasım 2010; 18:03:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

dahili depolamada sabit 16gb veya 32gb seçeneğini hala getirmediler. hoş hafuza kartı bazen daha elverişli olabiliyor.

sırf su oyunlar için almak istiyom bu tarz telefonları yaa.
  • güzel cihaz :)
  • valla beğendim hele 4 hoparlör...

sınırsız ovi müzik ve fiyatıda uygun olursa aileden birine aldırcam telefonu
  • modeli baya güzelmiş beğendim inşallah bunda otofocus'u unutmamıştır nokia
  • Telefon çok şık ve 4 hoparlör de cabası.
  • Cihazın işlemcisi ARM 11 680 MHz olur. Değişmesi imkansız. Tahminim bunda Carl Zeiss optiği olacağı yönünde. HDMI portu ve USB OTG'nin de bulunacağını düşünüyorum. Tasarımı gayet çekici.

Reis senin N9 başlığında verdiğin fotoğrafta tüm cihazlar çıktı. Bir tek N9 kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 26 Kasım 2010; 20:09:32 >
  • symbian yine.hadi yallah
  • cihaz yanıyp walla 4 hoparlör tasarımda güzelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Cihazın işlemcisi ARM 11 680 MHz olur. Değişmesi imkansız. Tahminim bunda Carl Zeiss optiği olacağı yönünde. HDMI portu ve USB OTG'nin de bulunacağını düşünüyorum. Tasarımı gayet çekici.

Reis senin N9 başlığında verdiğin fotoğrafta tüm cihazlar çıktı. Bir tek N9 kaldı.

nokia maliyet olarak mantıklıca davranıyor, bir işlemciyi rami her telefonda kullanıyorlar.

şimdi anlaşıldı neden n8de hoparlörün neden arkaya konulduğu. Ulan nokia az çakal değilsin.
  • quote:

yani adamların resmen yol haritasıydı

N9'da 2011'de gelir zira bu sene içinde meego cihazı tanıtılmayacak.
  • Abi N8 çirkin deniyordu ama bu ne yaaa... Ben videoya bakmayıp resime baktığımda kesin fake dedim.
  • Ayrıca bunda da AF yok galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

Abi N8 çirkin deniyordu ama bu ne yaaa... Ben videoya bakmayıp resime baktığımda kesin fake dedim.

hocam ben de diğer arkadaşlar gibi gayet çekici buldum, eğer diğer özellikleri(fiyat dahil) N8 ile paralellik gösterirse babamla bi konuşma yapmam gerekebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

Abi N8 çirkin deniyordu ama bu ne yaaa... Ben videoya bakmayıp resime baktığımda kesin fake dedim.

hocam ben de diğer arkadaşlar gibi gayet çekici buldum, eğer diğer özellikleri(fiyat dahil) N8 ile paralellik gösterirse babamla bi konuşma yapmam gerekebilir.

Zevk meselesi tabi. Bari bu sefer bu Cortex kullansınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazloo -- 26 Kasım 2010; 21:13:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Mania

quote:

Cihazın işlemcisi ARM 11 680 MHz olur. Değişmesi imkansız. Tahminim bunda Carl Zeiss optiği olacağı yönünde. HDMI portu ve USB OTG'nin de bulunacağını düşünüyorum. Tasarımı gayet çekici.

nokia maliyet olarak mantıklıca davranıyor, bir işlemciyi rami her telefonda kullanıyorlar.

şimdi anlaşıldı neden n8de hoparlörün neden arkaya konulduğu. Ulan nokia az çakal değilsin.

Aslında Nokia stabiliteyi sağlamlaştırmak için bunu yaptı. Çünkü her cihazda farklı işlemci kullansa cihazların sistem stabiliteleri birbirinden farklı olacaktı. Belki de sistemin randımanını etkileyebilirdi. Hepsinde farklı işlemci kullanmaktansa aynı işlemciyı kullanmayı seçti.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.