- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Türk Telekom ! Ayda 5 TL ye 7,500 tl Değerinde ACİL SAĞLIK SİGORTASI
21 Cevap5971 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

13694 Mesaj
26 Kasım 2010; 10:57:01 

Ayda tüm vergiler dahil 5 TL karşılığında bu hizmeti alanlara 7500 TL tutarında acil sağlık sigortası
Türk Telekom müşterilerine özel olarak sunulan ve aynı evde yaşayan 4 aile üyesini kapsayan Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi, bir yıl boyunca acil durumlarda Türkiye’deki tüm özel hastanelerde geçerli olacak 7.500 TL teminatlı acil sağlık sigortasını da hediye ediyor. Acil Durum Sağlık sigortası kapsamında, Türk Telekom bireysel müşterilerinin ameliyat, hastane-tedavi, oda&yemek ve yoğun bakım masrafları, 7.500 TL’ye kadar özel şartlar dahilinde Acıbadem Sigorta tarafından karşılanıyor.

Türk Telekom müşterilerine özel sunulan bu paket ile Acıbadem Sigorta’nın anlaşmalı kurumlarında geçerli indirimlerden yararlanmak mümkün.

Piyasa değeri yaklaşık 400 TL olan Acıbadem Mobil Acil Sağlık paketi Türk Telekom müşterilerine, tüm vergiler dahil ayda sadece 5 TL karşılığında sunuluyor. Paketten yararlanmak için Türk Telekom bireysel müşterisi olmak ve mevcut ev telefonunu 12 ay daha kullanmaya devam etmek yeterli.
Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi hizmetinden yararlanmak ya da hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 1 444 Türk Telekom Çağrı Merkezi, Türk Telekom Bayi ve Ofisleri ya da 444 0 TIP Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri’ne başvurulabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

435 Mesaj
26 Kasım 2010; 11:18:20 

Sigorta olayına da el attı bir bu kalmıştı...

===> FreedoM <===
iPhone 4 32 GB

13694 Mesaj
26 Kasım 2010; 11:20:19 

Ayrıca Konut Sigortasıda ÜCRETSİZ..

820 Mesaj
3 Aralık 2010; 19:51:41 

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Ayda tüm vergiler dahil 5 TL karşılığında bu hizmeti alanlara 7500 TL tutarında acil sağlık sigortası
Türk Telekom müşterilerine özel olarak sunulan ve aynı evde yaşayan 4 aile üyesini kapsayan Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi, bir yıl boyunca acil durumlarda Türkiye�deki tüm özel hastanelerde geçerli olacak 7.500 TL teminatlı acil sağlık sigortasını da hediye ediyor. Acil Durum Sağlık sigortası kapsamında, Türk Telekom bireysel müşterilerinin ameliyat, hastane-tedavi, oda&yemek ve yoğun bakım masrafları, 7.500 TL�ye kadar özel şartlar dahilinde Acıbadem Sigorta tarafından karşılanıyor.

Türk Telekom müşterilerine özel sunulan bu paket ile Acıbadem Sigorta�nın anlaşmalı kurumlarında geçerli indirimlerden yararlanmak mümkün.

Piyasa değeri yaklaşık 400 TL olan Acıbadem Mobil Acil Sağlık paketi Türk Telekom müşterilerine, tüm vergiler dahil ayda sadece 5 TL karşılığında sunuluyor. Paketten yararlanmak için Türk Telekom bireysel müşterisi olmak ve mevcut ev telefonunu 12 ay daha kullanmaya devam etmek yeterli.
Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi hizmetinden yararlanmak ya da hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 1 444 Türk Telekom Çağrı Merkezi, Türk Telekom Bayi ve Ofisleri ya da 444 0 TIP Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri�ne başvurulabiliyor.

kardeş telekomda mı çalışıyon

83 Mesaj
10 Aralık 2010; 19:21:39 

telekomun var gene çıkarları hayrına birşey yapmaz

611 Mesaj
11 Aralık 2010; 6:32:15 

quote:

Orijinalden alıntı: yırtıcı1

telekomun var gene çıkarları hayrına birşey yapmaz

O şartları öyle değiştirirler öyle yorumlarlarki size 1 kuruş vermezler. Telekom'a günahımı vermem bide sağlığımı mı emanet edeceğim!

12207 Mesaj
11 Aralık 2010; 13:07:13 

Tahhahüt alıyor işte. Bence çok iyi bir olay. Sigortanın değerini bilmeyen arkadaşlar hayıflıyor ama çok önemli bir durum.

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür

13694 Mesaj
11 Aralık 2010; 13:25:06 

Kendimide Ailemide üye yaptım..

12207 Mesaj
11 Aralık 2010; 13:28:04 

quote:

Kendimide Ailemide üye yaptım..

ev sigortasıda var dimi s.volkan bende yaptıracağım. Ayda 20 lirayı internet için boş yere ödüyorum bari 5 lira daha vereyim avantajım olsun.

13694 Mesaj
11 Aralık 2010; 13:33:31 

quote:

Orijinalden alıntı: invisible

ev sigortasıda var dimi s.volkan bende yaptıracağım. Ayda 20 lirayı internet için boş yere ödüyorum bari 5 lira daha vereyim avantajım olsun.

Evet ev sigortasıda ücretsizmiş ama nedense zamanım yoktu Müşterim gelmişti daha sonra yaptırırım dedim tamam dediler..

Bu acil durumlar için sigorta içinde,

Önce Telekomdan yaptırıyorsunuz. Ailenizdende 3 kişiyi yaptırabiliyorsunuz onu size numara veriyorlar 3 gün sonra arıyorsunuz..

Ayrıca hepsi 15 gün sonra başlıyor..

12207 Mesaj
11 Aralık 2010; 13:44:56 

1 dk önce iki kampanyayada katıldım. Bilgilendirme için teşekkürler s.volkan.

598 Mesaj
28 Nisan 2011; 13:50:35 

quote:

Türk Telekom müşterilerine özel olarak sunulan ve aynı evde yaşayan 4 aile üyesini kapsayan Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi, bir yıl boyunca acil durumlarda Türkiye’deki tüm özel hastanelerde geçerli olacak 7.500 TL teminatlı acil sağlık sigortasını da hediye ediyor. Acil Durum Sağlık sigortası kapsamında, Türk Telekom bireysel müşterilerinin ameliyat, hastane-tedavi, oda&yemek ve yoğun bakım masrafları, 7.500 TL’ye kadar özel şartlar dahilinde Acıbadem Sigorta tarafından karşılanıyor.

Türk Telekom müşterilerine özel sunulan bu paket ile Acıbadem Sigorta’nın anlaşmalı kurumlarında geçerli indirimlerden yararlanmak mümkün.

Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi hizmetinden yararlanmak ya da hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 1 444 Türk Telekom Çağrı Merkezi, Türk Telekom Bayi ve Ofisleri ya da 444 0 TIP Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri’ne başvurulabiliyor.

bugün aradılar bende katıldım...

プレイステーション3
[color=

4 Mesaj
28 Ağustos 2011; 17:18:40 

merhaba ,

Bugun benide TürkTelekomdan aradılar telefonla kayıt yaptırdım, merak ettiğim aile fertlerini tanımlama işlemini kaç gün sonra yapabiliyoruz? Çünkü az önce giriş yapmayı denedim "adınıza kayıtlı poliçe yok" gibi bi hata verdi, poliçede Türktelekomun acıbademe bilgileri aktarmasından sonra 7 gün içersinde işlemleriniz başlar gibi bir konudan bahsediyor. siz işlemlerini<de hangi yolu kullandınız anlatırsanız sevinirim.

şimdiden teşekkürler

213 Mesaj
22 Ekim 2011; 21:09:57 

banada telefon geldi ben kabul etmedim biraz araştırdım altaki linke bir bakın acil durum kavramları onlara göre daha farklı
http://www.sikayetvar.c...aflarimiz+Karsilanmadi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obiwan165 -- 22 Ekim 2011; 21:10:45 >

598 Mesaj
25 Ekim 2011; 11:19:54 

quote:

Orijinalden alıntı: obiwan165

banada telefon geldi ben kabul etmedim biraz araştırdım altaki linke bir bakın acil durum kavramları onlara göre daha farklı
http://www.sikayetvar.c...aflarimiz+Karsilanmadi!

bittiği zaman yenilemeyeceğim

プレイステーション3
[color=

294 Mesaj
28 Ekim 2011; 19:35:52 

sigorta? :O

3 Mesaj
14 Mart 2012; 23:56:45 

türktelekom acıobadem sağlık oyununa gelmeyiniz. evet dediğiniz an telefon faturanıza 5.00 TL yansıyacak. bir daha çıkamazsınız yada çıkmak için 90.00 TL ceza ödemeniz gerekir. ben yandım siz yanmayınız, telekomdan ısrarla aranacaksınız yapmanız gereken telefonu kapatmak, merak etmeyiniz tekrar arayacaklar, siz bıkıp evet deyinceye kadar, acıbademe gidin bakalım size nasıl fatura çıkaracaklar, o zaman tezgahı göreceksiniz.

3 Mesaj
14 Mart 2012; 23:59:54 

ACIBADEM SİGORTA Masraflarımız Karşılanmadı!

Acıbadem ile Türk Telekom arasındaki sağlık sigortası anlaşması.

Poliçede acil sağlık sorunları arasında gösterilen ve yüzde 100 teminat altında oldugu belirtilen zehirlenme sıkıntısıyla Kozyatağı Acıbadem'e başvurduk. Ancak bırakın yüzde 100 temibatı, indirim dahi alamadık. Görüşmeler neticesinde, bize gönderilen broşürde yazan acil durumların yoruma açık olduğu, yani zehirlendiyseniz ancak ölmek üzereyseniz sigortanın devreye girdiğini öğrendik.

Broşür ve bu sigortayı almamız için bize ilk telefonu açan Türk Telekom görevlisi gerçeği söylememişler. Acil durumlar, ancak hayati tehlikeniz varsa acil durummuş Acıbadem Mobil için.

Tipik bir Türkiye gerçeğiyle burun buruna gelip, hastane bankosu önünde yaşanan 1,5 saatlik sinir harbi ve 5-6 telefon görüşmesi kaldı elimizde. Acıbadem Sigorta'dan da Türk Telekom'dan da şikayetçiyim. ne kadar safmışız

8168 Mesaj
15 Mart 2012; 0:00:27 

quote:

Orijinalden alıntı: mehxy

türktelekom acıobadem sağlık oyununa gelmeyiniz. evet dediğiniz an telefon faturanıza 5.00 TL yansıyacak. bir daha çıkamazsınız yada çıkmak için 90.00 TL ceza ödemeniz gerekir. ben yandım siz yanmayınız, telekomdan ısrarla aranacaksınız yapmanız gereken telefonu kapatmak, merak etmeyiniz tekrar arayacaklar, siz bıkıp evet deyinceye kadar, acıbademe gidin bakalım size nasıl fatura çıkaracaklar, o zaman tezgahı göreceksiniz.

sert şekilde aranmak istemiyorum bu konuyla alakalı diyince aramıyorlar.Enazından 2-3 ayda bir oluyor aransanız bile.Sürekli arama mevzusu açmazsanız oluyor :) ben hep açıp net şekilde istemediğimi belirtiyorum ısrar ederse de sertleşiyorum ve 2-3 ay birdaha aramıyorlar.

13694 Mesaj
15 Mart 2012; 0:45:32 

Burada konuyu dile getirmek istemiyorum

ama bazen küçük şeyler çok önemli şeylere sebep oluyor..

Bu kampanyadan faydalandım medikal parkta yaşadığımız olay için 5 kuruş vermedik..Verdik daha sonra fatura ettik iade aldık daha doğrusu..

Helali hoş olsun

12207 Mesaj
15 Mart 2012; 0:51:18 

Ben alo merkezini çok kullandim çok memnun kaldım. Hastanede aldığım tahlil sonuçlarını yorumlattim vs vs

6628 Mesaj
16 Mart 2012; 16:58:07 

hiç işim olmaz..
telekomunda
devletinde GSSnide...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Turk Telekom » Türk Telekom ! Ayda 5 TL ye 7,500 tl Değerinde ACİL SAĞLIK SİGORTASI
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.434