Şimdi Ara

Türk Telekom ! Ayda 5 TL ye 7,500 tl Değerinde ACİL SAĞLIK SİGORTASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
6.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayda tüm vergiler dahil 5 TL karşılığında bu hizmeti alanlara 7500 TL tutarında acil sağlık sigortası
    Türk Telekom müşterilerine özel olarak sunulan ve aynı evde yaşayan 4 aile üyesini kapsayan Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi, bir yıl boyunca acil durumlarda Türkiye’deki tüm özel hastanelerde geçerli olacak 7.500 TL teminatlı acil sağlık sigortasını da hediye ediyor. Acil Durum Sağlık sigortası kapsamında, Türk Telekom bireysel müşterilerinin ameliyat, hastane-tedavi, oda&yemek ve yoğun bakım masrafları, 7.500 TL’ye kadar özel şartlar dahilinde Acıbadem Sigorta tarafından karşılanıyor.

Türk Telekom müşterilerine özel sunulan bu paket ile Acıbadem Sigorta’nın anlaşmalı kurumlarında geçerli indirimlerden yararlanmak mümkün.

Piyasa değeri yaklaşık 400 TL olan Acıbadem Mobil Acil Sağlık paketi Türk Telekom müşterilerine, tüm vergiler dahil ayda sadece 5 TL karşılığında sunuluyor. Paketten yararlanmak için Türk Telekom bireysel müşterisi olmak ve mevcut ev telefonunu 12 ay daha kullanmaya devam etmek yeterli.
    Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi hizmetinden yararlanmak ya da hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 1 444 Türk Telekom Çağrı Merkezi, Türk Telekom Bayi ve Ofisleri ya da 444 0 TIP Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri’ne başvurulabiliyor.

• Sigorta olayına da el attı bir bu kalmıştı...
  • Ayrıca Konut Sigortasıda ÜCRETSİZ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Ayda tüm vergiler dahil 5 TL karşılığında bu hizmeti alanlara 7500 TL tutarında acil sağlık sigortası
    Türk Telekom müşterilerine özel olarak sunulan ve aynı evde yaşayan 4 aile üyesini kapsayan Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi, bir yıl boyunca acil durumlarda Türkiye�deki tüm özel hastanelerde geçerli olacak 7.500 TL teminatlı acil sağlık sigortasını da hediye ediyor. Acil Durum Sağlık sigortası kapsamında, Türk Telekom bireysel müşterilerinin ameliyat, hastane-tedavi, oda&yemek ve yoğun bakım masrafları, 7.500 TL�ye kadar özel şartlar dahilinde Acıbadem Sigorta tarafından karşılanıyor.

Türk Telekom müşterilerine özel sunulan bu paket ile Acıbadem Sigorta�nın anlaşmalı kurumlarında geçerli indirimlerden yararlanmak mümkün.

Piyasa değeri yaklaşık 400 TL olan Acıbadem Mobil Acil Sağlık paketi Türk Telekom müşterilerine, tüm vergiler dahil ayda sadece 5 TL karşılığında sunuluyor. Paketten yararlanmak için Türk Telekom bireysel müşterisi olmak ve mevcut ev telefonunu 12 ay daha kullanmaya devam etmek yeterli.
    Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi hizmetinden yararlanmak ya da hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 1 444 Türk Telekom Çağrı Merkezi, Türk Telekom Bayi ve Ofisleri ya da 444 0 TIP Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri�ne başvurulabiliyor.

kardeş telekomda mı çalışıyon

• telekomun var gene çıkarları hayrına birşey yapmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yırtıcı1

telekomun var gene çıkarları hayrına birşey yapmaz

O şartları öyle değiştirirler öyle yorumlarlarki size 1 kuruş vermezler. Telekom'a günahımı vermem bide sağlığımı mı emanet edeceğim!
  • Tahhahüt alıyor işte. Bence çok iyi bir olay. Sigortanın değerini bilmeyen arkadaşlar hayıflıyor ama çok önemli bir durum.
  • Kendimide Ailemide üye yaptım..
  • quote:

Kendimide Ailemide üye yaptım..

ev sigortasıda var dimi s.volkan bende yaptıracağım. Ayda 20 lirayı internet için boş yere ödüyorum bari 5 lira daha vereyim avantajım olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Kendimide Ailemide üye yaptım..

ev sigortasıda var dimi s.volkan bende yaptıracağım. Ayda 20 lirayı internet için boş yere ödüyorum bari 5 lira daha vereyim avantajım olsun.

Evet ev sigortasıda ücretsizmiş ama nedense zamanım yoktu Müşterim gelmişti daha sonra yaptırırım dedim tamam dediler..

Bu acil durumlar için sigorta içinde,

Önce Telekomdan yaptırıyorsunuz. Ailenizdende 3 kişiyi yaptırabiliyorsunuz onu size numara veriyorlar 3 gün sonra arıyorsunuz..

Ayrıca hepsi 15 gün sonra başlıyor..
  • 1 dk önce iki kampanyayada katıldım. Bilgilendirme için teşekkürler s.volkan.
  • quote:

Ayda tüm vergiler dahil 5 TL karşılığında bu hizmeti alanlara 7500 TL tutarında acil sağlık sigortası
    Türk Telekom müşterilerine özel olarak sunulan ve aynı evde yaşayan 4 aile üyesini kapsayan Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi, bir yıl boyunca acil durumlarda Türkiye’deki tüm özel hastanelerde geçerli olacak 7.500 TL teminatlı acil sağlık sigortasını da hediye ediyor. Acil Durum Sağlık sigortası kapsamında, Türk Telekom bireysel müşterilerinin ameliyat, hastane-tedavi, oda&yemek ve yoğun bakım masrafları, 7.500 TL’ye kadar özel şartlar dahilinde Acıbadem Sigorta tarafından karşılanıyor.

Türk Telekom müşterilerine özel sunulan bu paket ile Acıbadem Sigorta’nın anlaşmalı kurumlarında geçerli indirimlerden yararlanmak mümkün.

Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi hizmetinden yararlanmak ya da hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 1 444 Türk Telekom Çağrı Merkezi, Türk Telekom Bayi ve Ofisleri ya da 444 0 TIP Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri’ne başvurulabiliyor.

bugün aradılar bende katıldım...

• merhaba ,

Bugun benide TürkTelekomdan aradılar telefonla kayıt yaptırdım, merak ettiğim aile fertlerini tanımlama işlemini kaç gün sonra yapabiliyoruz? Çünkü az önce giriş yapmayı denedim "adınıza kayıtlı poliçe yok" gibi bi hata verdi, poliçede Türktelekomun acıbademe bilgileri aktarmasından sonra 7 gün içersinde işlemleriniz başlar gibi bir konudan bahsediyor. siz işlemlerini<de hangi yolu kullandınız anlatırsanız sevinirim.

şimdiden teşekkürler
  • banada telefon geldi ben kabul etmedim biraz araştırdım altaki linke bir bakın acil durum kavramları onlara göre daha farklı
    http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/926373/g/ACIBADEM+SIGORTA+Masraflarimiz+Karsilanmadi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obiwan165 -- 22 Ekim 2011; 21:10:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: obiwan165

banada telefon geldi ben kabul etmedim biraz araştırdım altaki linke bir bakın acil durum kavramları onlara göre daha farklı
    http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/926373/g/ACIBADEM+SIGORTA+Masraflarimiz+Karsilanmadi!

bittiği zaman yenilemeyeceğim
  • sigorta? :O
  • türktelekom acıobadem sağlık oyununa gelmeyiniz. evet dediğiniz an telefon faturanıza 5.00 TL yansıyacak. bir daha çıkamazsınız yada çıkmak için 90.00 TL ceza ödemeniz gerekir. ben yandım siz yanmayınız, telekomdan ısrarla aranacaksınız yapmanız gereken telefonu kapatmak, merak etmeyiniz tekrar arayacaklar, siz bıkıp evet deyinceye kadar, acıbademe gidin bakalım size nasıl fatura çıkaracaklar, o zaman tezgahı göreceksiniz.
  • ACIBADEM SİGORTA Masraflarımız Karşılanmadı!

Acıbadem ile Türk Telekom arasındaki sağlık sigortası anlaşması.

Poliçede acil sağlık sorunları arasında gösterilen ve yüzde 100 teminat altında oldugu belirtilen zehirlenme sıkıntısıyla Kozyatağı Acıbadem'e başvurduk. Ancak bırakın yüzde 100 temibatı, indirim dahi alamadık. Görüşmeler neticesinde, bize gönderilen broşürde yazan acil durumların yoruma açık olduğu, yani zehirlendiyseniz ancak ölmek üzereyseniz sigortanın devreye girdiğini öğrendik.

Broşür ve bu sigortayı almamız için bize ilk telefonu açan Türk Telekom görevlisi gerçeği söylememişler. Acil durumlar, ancak hayati tehlikeniz varsa acil durummuş Acıbadem Mobil için.

Tipik bir Türkiye gerçeğiyle burun buruna gelip, hastane bankosu önünde yaşanan 1,5 saatlik sinir harbi ve 5-6 telefon görüşmesi kaldı elimizde. Acıbadem Sigorta'dan da Türk Telekom'dan da şikayetçiyim. ne kadar safmışız

• quote:

Orijinalden alıntı: mehxy

türktelekom acıobadem sağlık oyununa gelmeyiniz. evet dediğiniz an telefon faturanıza 5.00 TL yansıyacak. bir daha çıkamazsınız yada çıkmak için 90.00 TL ceza ödemeniz gerekir. ben yandım siz yanmayınız, telekomdan ısrarla aranacaksınız yapmanız gereken telefonu kapatmak, merak etmeyiniz tekrar arayacaklar, siz bıkıp evet deyinceye kadar, acıbademe gidin bakalım size nasıl fatura çıkaracaklar, o zaman tezgahı göreceksiniz.

sert şekilde aranmak istemiyorum bu konuyla alakalı diyince aramıyorlar.Enazından 2-3 ayda bir oluyor aransanız bile.Sürekli arama mevzusu açmazsanız oluyor :) ben hep açıp net şekilde istemediğimi belirtiyorum ısrar ederse de sertleşiyorum ve 2-3 ay birdaha aramıyorlar.
  • Burada konuyu dile getirmek istemiyorum

ama bazen küçük şeyler çok önemli şeylere sebep oluyor..

Bu kampanyadan faydalandım medikal parkta yaşadığımız olay için 5 kuruş vermedik..Verdik daha sonra fatura ettik iade aldık daha doğrusu..

Helali hoş olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.