Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
2
Favori
49.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy Tab'ı sizler için inceledik. Bugün gerçekleştirilen lansmanda Turkcell tarafından satışına başlanacağı açıklanan Samsung'un son nesil tableti Galaxy Tab, Vodafone kullanıcılarının da beğenisine sunulacak.

iPad dışında bir alternatif arıyor veya Android'in Tablet bilgisayarlarda neler yapabileceğini görmek istiyorsanız bu video tam size göre.

• İnternette gezerken aşağıya dogru slide yapildigindaki haline bak takiliyosa para verilmez :) acep hangi 600bin almis bu aleti :)
  • Uff be bu ne hız (: Şaka bir yana çok iyi bir ön inceleme olmuş.
  • Dokunmatik kısımda sorun epey büyük sanırım, e haliyle ipad satışa devam.
  • menu iconları bile ipad den devşirme . iphone bile bu frameskippad den daha kullanışlıdır.
  • samsung iyice apple çakması oldu.yazık ki ne yazık.burada tekrar şunu anlıyoruz ki apple gerçekten teknoloji konusunda öncü ve örnek alınan bir marka.
  • çok güzel bir inceleme olmuş. Cihazın biraz yavaş kalışından ve Androidin tablet'ler için tam uyumlu olmadığını sayenizde öğrendim ve gidip almaktan vazgeçtim:) en iyisi diğer markaların ürünlerini beklemek.
  • Google ın kendisi ısrarla Android in (Şu an için) tablet kullanımına çok elverişli&hazır olmadığını söylüyor.
  • ben hiç böyle beklemiyordum. resmen hayallerim yıkıldı. bunun neresini ipad ile rakip sayıyorlarmış
  • dh nin web sitesinde benim bilgisayar bile kasılıyor bırakın tab kasılsın, ana sayfada bir sürü flash banner video zart zurt var. bence bu olay bir kriter değil. Ben Ad block plus kullanıyorum DH ye girerken, forumda insan gibi gezebiliyoruz.
  • 1600 çok fazla yaa... ipad gibi ciddi bir rakibi 1350 1400 civarına bulunabiliyorken 1600 buna vermem ben. hele ki bu hızdayken...
  • donanım forum sayfası bilgisayarlarda bile fan sesinin yükselmesine sebep oluyor içerdiği flash yoğunluğundan dolayı. İ-pad'de flash gösterimi yok haliyle daha hızlı tepki veriyor. Flashsız kıyaslama görmeden nasıl bu kadar kolay karar verebiliyorsunuz şaşılacak şey....
  • Hep söylüyorum, samsung'a paranızı kaptırmayın. Fiyatına gelince, ipad bu para etmez diyenlere güzel bir cevap olmuştur herhalde.
  • kamera mantığını anlamadım skypeta falan tamamda(ön kamera için) arka kamera için o kadar büyük tableti çıkartıp fotoğraf çekmek istiyen çıkarmı acaba?

bu arada inceleme için teşekkürler
  • 1600 TL mi??? Gerçekten nasıl ve ne için satmış bu kadar? Ben şaşdım kaldım doğrusu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: homeedition88

donanım forum sayfası bilgisayarlarda bile fan sesinin yükselmesine sebep oluyor içerdiği flash yoğunluğundan dolayı. İ-pad'de flash gösterimi yok haliyle daha hızlı tepki veriyor. Flashsız kıyaslama görmeden nasıl bu kadar kolay karar verebiliyorsunuz şaşılacak şey....

Merhaba,

Flash kapalı olarak yaptığımız denemelerde de benzer bir yavaşlık vardı. Aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• dokunmatiği iğrençmiş gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: homeedition88

donanım forum sayfası bilgisayarlarda bile fan sesinin yükselmesine sebep oluyor içerdiği flash yoğunluğundan dolayı. İ-pad'de flash gösterimi yok haliyle daha hızlı tepki veriyor. Flashsız kıyaslama görmeden nasıl bu kadar kolay karar verebiliyorsunuz şaşılacak şey....

Merhaba,

Flash kapalı olarak yaptığımız denemelerde de benzer bir yavaşlık vardı. Aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Sağolasin Mesut abi arkadaşım sormuştu bunun nasil oldugunu java var abi yaa diyip duruyodu ama para verilmezmis yani skyfire ipaddede calisiyo olmali flash destekli butun videolari seyredebiliyoruz artik :)

• KORELİ KARDEŞLERİMİZİN YİNE ZÜPER İCATLARI
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.