Şimdi Ara

Fenerbahce ve Sifir Cekmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
2.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fenerbahce'nin sifir cekmesi konusunda herkes yorum yapiyor surekli.
    Tutturmussunuz FB sifir cekti diye. Dinime kufreden musluman olsa. 8-0 i daha hafif sayanlar bile olmus.
    Yahu sifir ceken takimdan oyle bir bahsediyorsunuz ki sanki TR takimlari arasinda en cok puani toplayan, tecrube tecrube dediginiz olay baz alinirsa katildigi ilk sene ManU ve Juve gibi takimlarin bulundugu grupta son macinda ceyrek finali kaciran baska takim!

FB sifir cekerken ilk Barcelona maci haric hic mahkum oynamadi. Neredeyse her maci son dakikada kaybetti. Gruptan cikan Barca yari final, Leverkusen final oynadi.

Bunlari neden soyluyorum; ayni zamanlarda diger takimlarimiz Avrupa'yi kasip kavururken! biz sifir cekiyorduk.

Avrupa'daki yuz akimiz (ironi yoktur) GS bile sampiyonlar liginde 4 yil sonunda ancak gruptan cikabilmistir. Grubu tek gol atip bitirmisligi de vardir.

Kisacasi herkesin ayni mokum laciverti oldugu yerde takimimi asagilamanizi kabul edemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Neo

quote:

Orijinalden alıntı: ße®k

@ Neo

Arkadaş sen demedin mi "şimdi karşımda olsan keşke" diye? Oturup sohbet etmek mi amacın beni yanına çağırırken? Yeminle çocuksun ya. Boğaziçi Üni. de okuyorum diyorum hala 10-15 diyorsun. Eğitimsiz var kendini geliştirip karşısında saygı uyandıran, eğitimsiz var senin gibi boş boş konuşan... Neyse varsa diyeceğin bir şey özel mesaj atıver bi zahmet.

Ha bu arada al senin için mübalağa örnekleri koyuyorum, artık hangisinin "akla mantığa uyduğunu" belirtirsin.

quote:

*Alem sele gitti gözlerimin yaşından.

*Ölüm indirmede gökler,ölü püskürtme de yer
    O ne müthiş tipidir;savurur enkaz-ı beşer.

*Aramazdık gece mehtabı yüzün parlarken
    Bir uzak yıldıza benzedi güneş sen varken.

*Manda yuva yapmış söğüt dalına,
    Yavrusunu sinek kapmış.

özelden lise terk boş adam gibi mesajlar atma boşuna ufaklık senn seviyene inemicem

Şuursuzmusun arkadaşım bi özelden mesaj at ordan devam edelim diyorsun, bir atma diyorsun önerimi dinle senwww.tdk.gov.tr

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Neo

quote:

@ Neo

Arkadaş sen demedin mi "şimdi karşımda olsan keşke" diye? Oturup sohbet etmek mi amacın beni yanına çağırırken? Yeminle çocuksun ya. Boğaziçi Üni. de okuyorum diyorum hala 10-15 diyorsun. Eğitimsiz var kendini geliştirip karşısında saygı uyandıran, eğitimsiz var senin gibi boş boş konuşan... Neyse varsa diyeceğin bir şey özel mesaj atıver bi zahmet.

Ha bu arada al senin için mübalağa örnekleri koyuyorum, artık hangisinin "akla mantığa uyduğunu" belirtirsin.

quote:

*Alem sele gitti gözlerimin yaşından.

*Ölüm indirmede gökler,ölü püskürtme de yer
    O ne müthiş tipidir;savurur enkaz-ı beşer.

*Aramazdık gece mehtabı yüzün parlarken
    Bir uzak yıldıza benzedi güneş sen varken.

*Manda yuva yapmış söğüt dalına,
    Yavrusunu sinek kapmış.

özelden lise terk boş adam gibi mesajlar atma boşuna ufaklık senn seviyene inemicem

Şuursuzmusun arkadaşım bi özelden mesaj at ordan devam edelim diyorsun, bir atma diyorsun önerimi dinle senwww.tdk.gov.tr

Boş boş mesajlar at demedim. Özelden insan gibi mesaj at demek istedim orda.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.