Şimdi Ara

from xigmatek mitgard to BALLISTIC<bitti..silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
10.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Silinsin lütfen. Forum dahilindeki mümkün olan tüm konularımı editleyerek üyeliğime son verme kararı aldım şunu gördüm ki Donanım Haber forum platormu içinde hiç bir şekilde kişilere en ufak bir faydamın dokunması bile gerekekmemektedir.Bu platform da bulunanlar, platform da yönetim işlemini sürdürenler platformu gereksiz bir hale getirmişler, buraları artık dayanılmaz bir ortama çevirmişlerdir.Yapılan işlemler, paylaşılan bilgilere gösterilen saygı bitmiştir.

sevgi ve saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 8 Eylül 2012; 17:27:33 >

• güzel ama işçiliğe biraz daha önem vermelisin
  • bende asgard kullanıyorum kasalar birbirne benziyo ya bendemi çöksem gene başına acaba diyorum :D
  • Devamını bekliyoruz. Güzel...
  • Güzel Gidiyo işcilige biraz daha özen göster , takipdeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unicornn -- 25 Kasım 2010; 17:52:45 >
  • arkadaşlar işcilik konusunda şunu söyleyeyim ilk kez karbon kaplama yapıyorum ve ilk olarak psu yu kapladım.ayrıca sanırım sizler psunun fan kısmındaki görüntüden bahsediyorsunuz o bölgede fanı ve fan ızgarasını desteklemek için psunun metal kısmında girintiler var .fotoğrafı yandan çekince sanki çok kötü kesilmiş gibi duruyor.birde lütfen iyi olmadığını düşündüğünüz noktaları belirtinki bende o konuda dikkatli olabileyim.

yeni resimler eklendi...
  • gayet iyi gidiyosun kolay gelsin iyi çalışmalar.
  • Benim everest modun kokusu var biraz

• 2 kere gitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rachadell -- 30 Kasım 2010; 23:03:44 >
  • İyi çalışmalar takip edelim bakalım
  • @rachadell evet senden esinlendim.öncelikle senin everestin resmiyle biri daha yapmış onun resmini bol bol inceledim.fikir hoşuma gitti bende kendime göre bir şekil bularak kabartmaları hazırladım.

taze resimler geldi
  • taze resimelr geldieee
  • kolay gelsin
  • Şimdilik güzel gidiyor. Bakalım nasıl birşey çıkıcak ortaya. Sendende iyi birşeyler bekliyoruz öyle stock fana mod olmuyo yani
  • yeni resimler geldi
  • nerde hani ben göremiyorum resimleri
  • Sonuç güzel olacak ilk resimden
  • Kabartma olayı iyiymiş. Güzel gidiyor çalışma.
  • kabartma olayı süper görünüyo =)
    hocam bu en son resimdeki aç/kapat düğmesi varya onu nerde bulabilirim birde o düğmedin adı ney =) o kadar yerde sordum bulamadım
  • arkadaşlar çeşitli sebepler yüzünden pek hızlı gidemesemde modifiyede önemli bir aşamaya gelmiş bulunmaktayım.en azından artık sol kapağım %80 hazır ve kapak deneme montajını yapabildim. buyrun kaldığımız yerden devam:

öncelikle sol kapak plexisine sırayla delme/işleme/led yuvaları açma/cep açma işlemini yaptım.bu arada plexye elektrik devresi şeması çizdim (pek güzel olmadı dremelde o kadar ustalaşamadım.ama yinede bence sonuçta daha iyi görünecek)
    (kolay gibi dursada plexynin bu hali alması 3 günümü aldı)

daha sonra kapakların saç kısmına istediğim inceliklte cam fitli bulamadığım için mecburen siyah elektrik bantı kullandım

plexy i yavaş yavaş deneme montajına hazırladım.

plexy montaja hazır halde ve artık kabartmaların montajlanmasının vakti geldi

sol kapak plexy montajı bittikten sonra kasa üzerinde kapak deneme montajını yaptım artık yavaş yavaş eserim ortaya çıkmaya başladı

devam edeceğim...

@darkvery o gördüğün açma kapama düğmelerine metalik on off swich deniyor.on off swich olarak bile aratsan netten baya bir satan bulursun.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.