Şimdi Ara

Gran Turismo 5'in İlk Puanları (Güncellendi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
         Gran Turismo 5'i oynamak için sabırsızlanıyoruz, ama sadece oynamak için değil, oyun dünyasında nasıl bi etki yaratacağını da merak konusu. İncelemelerin yayınlanması için ambargo kalkar kalkmaz IGN ve Eurogamer gibi siteler oyunu inceledi.

Eurogamer Gran Turismo 5'e 90 puan verirlen IGN ise 85 puan verdi. IGN incelemesinde oyunun hiç bir yönüne (grafikler de dahil) tam puan verilmezken, oyunun sunuş'u 7 puan alabildi.

Oyuncuların bir çoğu IGN'den Gran Turismo 5'in de tıpkı MGS 4 veya GTA IV gibi  tam puan almasını bekliyordu. Bakalım diğer otoritelerin puanı nasıl olacak.

Güncelleme: Aşağıda yeni inceleme puanlarını görebilirsiniz. IGN ve Eurogamer'dan daha düşük veren siteler de bulunuyor. Hatta 7 gibi puanlar bile var.

Destructoid - 10
    Eurogamer - 9
    GamePro - 9
    IGN - 8.5
    Videogamezone.de - 8.5
    CVG - 8
    Joystiq - 8
    Gamer's Hub - 8
    VideoGamesDaily - 8
    GameReactor - 7
    JeuxVideo - 7

• hot pursuitle aynı puan alıyor anlamış değilim. 5 yıllık emek bumudur demek geliyor.
  • Neyini begenmemisler, isterlerse 0 puan versinler, yinede alacagiz oyunu!!!!
  • Xdian tam düşündüklerimi söylemiş. Nasıl iş bu! Hayalkırıklığımı var ortada?
  • BSC VİDEO İNCELEME benim için en önemli olan. 90 ALTI NOT ALMAMASI LAZIMDI AMA
  • Oyunu görmeden nasıl "90 ALTI NOT ALMAMASI LAZIMDI AMA" diyebilirsinki ?
  • Herşey grafik değildir....
  • 2. alan wake vakası ile karşılaşabiliriz alan wake de beklenenin altında puan aldı ama oyunu oynayınca nasıl yani bu oyun nasıl bu puanları almış dedi insanlar :)
  • karamsar olmalayalım arkadaşlar.saten her site 10 verecek diye bir şey yok.
  • evet arkadaşlar ign sitesindeki gt 5 review başlığına bakıldığında olay anlaşılacaktır ilk 5 yorumda ign'e küfürler gırla gitmektedir :) zaten kendileride move 8.5 verip kinect'e 7.5 vermiş ve kinect yorumlarında gözle görülür gecikme var demişlerdir (gözle görülür gecikmenin faturası sadece 1 puan olamaz sanırım heleki gecikmenin önemli bir kriter olduğu hareket bazlı oyunlarda)bu arada forza 3 puanı : 9.4 bence komediden öteye gidememiş ign
  • Dolarları vermeyince böyle oluyormuş demekki.
  • Oyun 5 yıla yakın süredir geliştiriliyor 90 altı alması başarısızlık anlamında 90altı almamalıydı diyorum.
  • jrazrael
    24.11.2010 10:40:50

yanlış anlamışsın yani bu kadar bekleten bir oyun 90 altı alması başarısızlıktır demek istedim yoksa tabiki oynamadım oyun rezalette olabilir mükemmelde ama bu kadar beklediysek 90 dan aşasını kabullenmek zor onu demek istedim
  • yeni eklenen sitelerin review puanlarını karşılaştırdığınızda ign'in taraflılığı dahada ortaya çıkmakta listede ign dışındaki sitelerde gt5 ne puan aldıysa zamanında forza 3 aynı puanı almış ki bu gayet normal
  • Puanlar gayet normal. Bu oyunu ederi en fazla 8.5 tir bence.
  • ne yani 5 sene yapımı sürdü diye 100 puan mı alması lazımdı demekki adamlar tam oyun yapamamış veya siz çok beklentıye girmişsiniz.Siteler hakettiği kadar puan vermişler çekememezlik yapmayın .Size göre ps3 e cıkan her oyun 100 puanı hakediyor orası ayrı bi mevzu zaten
  • Normal arkadaşlar, grafikten çok puan kırılıyor.
  • Allahım sen yardım et.Bizim milletimiz ne kadar bencil
    Normal arkadaşlar, grafikten çok puan kırılıyor.
    bune demek arkadaşım grafikleri daha iyi bir yarış oyunu gördüysen söyle.Birkaç tane Çözünürlüğü düşük resim gördünüz diye grafikleri kötü demeyin bare.
  • ben de çok güzel bir şey bekliyodum bu kadar emeğe ancak beklediğim kadar iyi değil
  • saçma sapan konuşmayınç.daha 100 küsür site daha inceleme puanı verecek zaten gt5 e.o puanlar gelsin;o zaman konuşuruz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.