Şimdi Ara

Talep artıyor; Foxconn, iPad'in üretim hattını büyütüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Shenzen'deki tesislerinde iPad'in üretimini gerçekleştiren Foxconn, Digitimes'da yer alan habere göre, Çin'in Chengdu bölgesinde kurduğu yeni tesiste de iPad üretimine başlıyor. Gazetenin, bileşen üreticilerinden birindeki kaynağından aldığı bilgilere göre, Foxconn, yeni tesislerinde başta günde 10,000 iPad üretimi yaparak; tatil döneminin yaklaşmasından dolayı da artan talepleri karşılamayı amaçlıyor.

Shenzen'deki tesislerinde bileşen stoklarının durumuna göre ayda maksimum 2,500,000 iPad üretimi yapan Foxconn'un önümüzdeki dönemde Chengdu'daki üretim hattının sayısını 50'e yükseltip, yılda 40 milyon iPad üretimi yapmayı amaçladığını belirten Digitimes'ın kaynağı, Apple'ın içinde bulunduğumuz çeyrekte iPad satışlarını 7 milyona yükseltmeyi umduğunu da iddia etti.

Haberde ayrıca, 2.nesil iPad'in 2011 yılının ilk çeyreğinin son döneminde satışa sunulmasının tahmin edildiği belirtildi.

• İlk mesaj benden olsun.

Çıktığı zaman bazı kişiler tutmaz, satmaz demesine rağmen ben bu cihaz acayip satar demiştim. Dediğim de çıktı.

Şimdi Multitasking desteği de geldi. Yılbaşı da yaklaştı iyice. Tam bir satış patlaması yapacak yıl sonunda göreceksiniz...
  • ayda 2.5m üretilen bişiden tr ye nasıl hala gelmez anlamadım.yılda 7m satıcaa öngörülüyo bide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekoc
    ayda 2.5m üretilen bişiden tr ye nasıl hala gelmez anlamadım.yılda 7m satıcaa öngörülüyo bide.

İşte zaten haberin konusu senin sorunu direkt cevaplıyor.

Adamlar yurtdışında bile talebi karşılayamıyorlar. O kadar çok satılıyor ki bu yüzden üretim hattını arttırıyorlar.

Oralara yetişmediği için de Türkiye'ye hiç kalmıyor. Yurtdışı doyacak ki veya üretim talepten fazla hâle gelecek ki buralarda da rahat rahat bulunsun...
  • İnş. İlk Çıktığında Türkiye'Ye Hemen Gelir.
  • abd den gelen bir yakınınız varsa isteyeceğiniz tek şey ipad olsun çekinmeden isteyin çünkü kutusu incecik gümrükte sorun olmuyor ... bana kuzenim getirdi valla abi dedi ben bundan 5 tane bile rahatlıkla getirebilirdim dedi bende vahlandım baya... neyse seneyue 2. jenerasyonu getirtirim ona bendekinide satarım burada
  • Yeni tesisler,yeni intiharlar ve akıl almaz tüketim çılgınlığı.Yazık!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.