Şimdi Ara

Futuremark'dan 3DMark 11 için tasarım yarışması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yaklaşan 3DMark 11 lansmanı öncesinde yapımcı firma Futuremark, donanım tutkunlarını yeni bir yarışmaya daha davet ediyor. Bir önceki yarışmada, katılımcılardan 3DMark 11 için skor tahmini isteyen firma, Antec ile birlikte düzenlediği yeni yarışmada ise yeteneği ön plana çıkaran farklı bir konsepte gidiyor. Kullanıcılardan Antec'in Dark Fleet DF-85 kasasını, 3DMark 11'deki High Temple orman sahnesinden esinlenerek tasarlamasını isteyen Futuremark, kazanan çalışmanın sahibine büyük ödül olarak hazırladığı tasarımın el çalışmasıyla özel olarak işlendiği kasayı hediye edecek. Herkesde açık olan yarışmaya katılmak isteyenler, yarışmanın resmi internet sitesinde yayınlana Dark Fleet DF-85 şablonlarını indirerek tasarım çalışmalarına başlayabilirler. Telif hakkı olmayan tüm grafik malzelemelerinin kullanılabileceği yarışmada büyük ödülün yanında Biostar'ın, Intel Sandy Bridge işlemcileri için hazırladığı TH67XE anakart ile birlikte 3DMark 11'in Advanced Edition sürümü de kazanan tasarımların sahiplerine hediye edilecek.

23 Aralık gecesi sona erecek yarışmaya katılmak isteyenlerin, hazırladıkları tasarımı casedesign@futuremark.com adresine göndermeleri gerekiyor. Yarışmanın detayları hakkında bilgi almak ve tasarım çalışmasında kullanılacak şablonlara erişmek için yarışmanın resmi sitesi,  http://www.futuremark.com/case-design-contest.

• bütün yarışmacı arkadaşlara bşarılar ^^
  • hangi program ile bu formatı açabiliyoruz ?
  • Haber için teşekkürler , herkese başarılar
  • Psd photoshop ile
    esp Illustrator
  • PSD dosyasını indirdim, fakat EPS dosyası'nın linki kırık (Bknz.http://goo.gl/AKAZn adresine)
  • şansımızı deneyelim bakalım :=)
  • güzel...

;)
  • linklerde sorun var...
  • ben anlmadım şablonda transparan yazmış orayı transparanmı yapcaz yoksa boşmu kalcak bide acaba kuralları varmı mesela antec veya futurmark gibi logo koyabilirmiyiz tasarıma
  • yarışmaya geç mi kaldım... özür dilerim... gene de girebilirmiyim... noolursun...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.