Şimdi Ara

Redsn0w 0.9.6b4 to Jailbreak iOS 4.2.1 on iPhone, iPod touch and iPad [Windows and Mac]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.geohot.us/2010/11/download-redsn0w-096b4-to-jailbreak-ios.html

Yukarıdaki adreste Dev-Team'in yeni sürüm için jb yayınldığını belirtip program için bağlantı veriyor...Ben deneyeceğim.

Sizi de haberdar edeyim dedim.

• Dostum kolay gelsin... Bekliyoruz izlenimlerinizi... Umarım bir aksilik çıkmaz...
  • Hadi bakalım
  • Jailbreak çıktı fakat yeni cihazlarda teth. şuan.
  • ipadi jailbreakledim ama tethered. açıp kapayınca cydia açılmıor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megaslaughter
    Jailbreak çıktı fakat yeni cihazlarda teth. şuan.

Yani ac kapa yapınca cihaz acilmiyor mu
  • Aç kapa yapınca jailbreak işlemini yeniden yapmak gerekiyor.

iphone 3g, iphone 3gs (old) ve eski ipod touchlar untethered olarak jailbreaklenebiliyor. Fakat cydia hala tam olarak uyumlu değil. GeoHot önermiyor jailbreak'i. Cydia'nın yeni uyumlu versiyonu çıkana kadar beklemekte fayda var arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

ipadi jailbreakledim ama tethered. açıp kapayınca cydia açılmıor.

LimRain cephesinde bi gelişme varmı... Redsn0w teth. ise zor iş...
  • Cydia patch işini halledemedim daha...Uğraşıyorum bakalım.
  • pofff ahaha hic bakmadan restore edip 4.2.1 i yukledim gitti hersey :D
  • Ssh bundle'da sorun yaşıyorum. Winscp ile alete giremedim bir türlü...
  • Ya bir durun ne bu acele? Hemen yeni fw gelir gelmez geçiyor herkes, sonra yok jb bekle, jb çıkar tethered mı değil mi onu bekle. Beni mazur görün ama bu kadar acele etmek saçma yani. Özellikle ip4 için acele etmeye hiç hiç gerek yok çünkü öyle çok ahım şahım yenilikler getirmiyor telefona. Ben yeni fw çıktıktan sonra en az iki hafta bekliyorum bir ortalık sakinleşsin jb ne durumda, yeni fw ne durumda bir belli olsun diye.

Dün akşam ben de gaza gelip az daha atlıyordum 4.2'ye
  • İyi de burada jb çıkmasını bekleyenler var. Zaten ben jb çıktı diye daldım...herkesin tercihi hem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KadirşinaS_

Ya bir durun ne bu acele? Hemen yeni fw gelir gelmez geçiyor herkes, sonra yok jb bekle, jb çıkar tethered mı değil mi onu bekle. Beni mazur görün ama bu kadar acele etmek saçma yani. Özellikle ip4 için acele etmeye hiç hiç gerek yok çünkü öyle çok ahım şahım yenilikler getirmiyor telefona. Ben yeni fw çıktıktan sonra en az iki hafta bekliyorum bir ortalık sakinleşsin jb ne durumda, yeni fw ne durumda bir belli olsun diye.

Sadece ekranın normale gore biraz daha buyuk olması cozunurlugu ve görüntü kalitesi bile yeterlidir Ip4 için. Ayrıca teknoloji fanatigi birisi olarak acele etme vs hiç beklemezdim böyle yazmanızı. Sizin gibi fanatiklerde olabilir forumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: LoserAndLost

quote:

Orijinalden alıntı: _KadirşinaS_

Ya bir durun ne bu acele? Hemen yeni fw gelir gelmez geçiyor herkes, sonra yok jb bekle, jb çıkar tethered mı değil mi onu bekle. Beni mazur görün ama bu kadar acele etmek saçma yani. Özellikle ip4 için acele etmeye hiç hiç gerek yok çünkü öyle çok ahım şahım yenilikler getirmiyor telefona. Ben yeni fw çıktıktan sonra en az iki hafta bekliyorum bir ortalık sakinleşsin jb ne durumda, yeni fw ne durumda bir belli olsun diye.

Sadece ekranın normale gore biraz daha buyuk olması cozunurlugu ve görüntü kalitesi bile yeterlidir Ip4 için. Ayrıca teknoloji fanatigi birisi olarak acele etme vs hiç beklemezdim böyle yazmanızı. Sizin gibi fanatiklerde olabilir forumda.

Ne demek istediğinizi anlamadım. Ya da siz benim ne demek istediğimi tam anlamamışsınız Ekran büyüklüğü falan ne alaka? Ben ip4 ile başka bir cihazı ya da iPad'i kıyaslamadım ki. Ben ip4'te yeni çıkan fw'ye hemen geçmenin gereksizliğinden dem vurdum.

• selamlar,
    ipad 4.2 os jailbreak yapılıyor mu?
  • yokmu hala gelişme yahu
  • Bendede Kandadan alınma i4 var, iOS 4.2.1 için untethered Jailbreak ses yokmu hala?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.