Şimdi Ara

Gran Turismo 5'in İlk Yaması da Çıkıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

gt5

Eurogamer'ın raporuna göre Sony, yarın çıkışını yapacak olan Gran Turismo 5 için ilk yamayı çoktan hazırladı bile. Tam 133 MB büyüklüğünde olacağı kaydedilen ilk GT 5 yaması, oyunun online kapısını açıyor.

Böylelikle Gran Turismo 5 sürümü 1.00'dan 1.01'e yükleniyor ve online özellikler oyuna ekleniyor. Güncellemeyi yapmadan online oyun oynamak isteyenler ise bir hata mesajı ile karşılaşacaklar.

5 küsür senedir meraklılarını bekleten Gran Turismo 5, Playstation 3'ün gücünü sonuna dek kullanmaya hazır bir şekilde yarın çıkışını yapmaya hazırlanıyor. Oyun için kutu açma videosuna buradan göz atabilirsiniz.

• Merhabalar birbirinden değerli arkadaşlarım,
    Kanyon Sony Center 'da 25 Kasım Perşembe Günü 21:00-24:00 Saatleri arasında satışa sunulacak.Bilginize.
  • bu oyunun türkiyede çıkışı sıkıntılı olacak ve herkesin bu oyuna çıkışıyla beraber ulaşamayacağını düşünüyorum
  • Spotçulara düşmüş bile Türkçe Versiyonları..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devoin

Spotçulara düşmüş bile Türkçe Versiyonları..

Tanesi kaç Lira?
  • nasıl ya videoda ce 99.99$ se 59.99$ diyo ama lostplanet arkadaş se nin içinde daha fazla şey olduğunu iddaa ediyo ben mi yanlış anladım acaba
  • YAMASIZ OLSA ŞAŞIRIRDIM Bİ GT5 İDE SAĞLAM YAPIN KARDEŞİM YIRTIK YERLERİNE YAMA YAPMAYALIM ÇOK MASRAFLI
  • Yılmaz tam dayaklıksın alan sopayı vuracan :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.