Şimdi Ara

Homeland (2011-2020)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.189
Cevap
26
Favori
76.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Claire Danes 'Homeland' İle Ekrana Geri Dönüyor

Sinema dünyasının aranılan isimlerinden biri olan Claire Danes, Showtime için çekilecek 'Homeland' isimli yeni bir serinin pilot bölümü için anlaşmaya vardı.

Son dönemde yer aldığı 'Stardust' ve 'Me and Orson Welles' gibi filmlerinin yanında geçen sene 'Temple Grandin' ile Emmy kazanan Danes, 'My So-Called Life'dan beri, yani yaklaşık 15 yıldır herhangi bir TV serisinden yer almıyordu.

Howard Gordon ve Alex Gansa (24, X-Files) dizinin yapımcılığını üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise -en azından ilk bölümler için- Michael Cuesta'yı (Dexter) görüyoruz.

Danes dizide; Irak'ta geçirdiği 7 senelik esaretten sonra geri dönen bir askerin de dahil olduğu gizemli bir komployu araştıran Carrie Anderson isimli CIA çalışanını canlandıracak.

Ocak 2011'de çekimlerine başlanacak dizide yer alacak diğer oyuncular şu an için belli olmazken erkek başrol oyuncusunun da kısa süre içinde açıklanması bekleniyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Turkcell TV+'da izledim sezon finalini. Başkan, son konuşmasında "Turkey" demiyordu. Bir kaç kez dinledim. Sonra, internetten bir yerden aynı sahnelere göz attım. Başkan konuşmasında demokrasinin öldüğü ülkeleri sayarken "Turkey" de diyor. Fox Crime, bunu "cut" etmiş. Muhtemelen Amerikan kanalı olan Fox'un, sosyal medya, mail, vb. yollar üzerinden gelecek tepkiyi düşünerek, Türk izleyici kitlesini üzmemek için bunu cut ediyor. Para, kapitalizm böyle bir şey işte.

Bir de,
    Dizide Türkiye'nin aşağılanmasından, karalanmasından dolayı tatmin olan, orgazm olan kesim var. Bunlara bakın, profil fotoğraflarında Gazi Mustafa Kemal vardır, sorsan Vatanseverliklerini yere göğe sığdıramaz, arabalarının arkasında Türkiye bayrağı ve amblemler armalar vardır. Onlardan daha büyük, daha "pure" Türk yoktur ama hasbelkader bir yerde Türkiye'nin karalandığını görmüşlerse, zevkin doruklarına varırlar...

PAradigma işte... Farkında bile değil algı yönetimi, insanları saf, salak yerine koyma durumlarının... Maalesef...
  • Cia, komplo falan ABD de kesin tutar. Bakalım biz de izleriz belki
  • Dizinin Konusu:
    Irak’ta kayboluşundan uzun bir süre ülkesine dönen Scott Brody adlı askerin El-Kaide üyesi olmasından ve Amerika’da bir saldırı düzenlemesinden şüphelenen Carrie Anderson adlı CIA ajanını konu alacak.

Ayrıca dizinin ilk sezonu 12 bölüm olacak.
  • Senaryo çok orjinal değil gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RollingStar

Senaryo çok orjinal değil gibi geldi bana.

zaten konu cıa fbı gibi istihbarat konulu ise ve ırakda geçiyorsa pekde özgünlük beklememek lazım,
    ama iyi amarikan reklamı yaparsa belki tutar,gösterim tarihi ne zaman ,bulamadım ben?
  • Takip..
  • Morena Baccarin dizinin kadrosuna dahil olmuş.'V' dizisini izleyenler bilir, bambaşka bir oyuncudur
    Önümüzdeki sonbahar sezonunda yayınlanması planlanıyormuş.
    Homeland (2011-2020)
  • Terörist konulu. Hem de El Kaide. Kesin tutar.
  • Konuya felan bakmam Claire varsa izlerim. Stardust filminden beri hayranım.
  • Homeland (2011-2020)
  • İlk bölümü biraz önce izledim güzel bir bölümdü hatta bu sezon başlayan diziler arasında izlediğim en iyi pilottu desem abartmış olmam sanırım sürükleyici bir dizi olucağa benziyor tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhongli -- 3 Ekim 2011; 18:57:46 >
  • Belki izlerim mesajım bulunsun
  • gayet güzel bir dizi 24 dizisine benziyor kadın oyuncular çok güzel.
  • dizi gerçekten mükemmel. tek solukta izledim ilk bölümü. terra nova gibi dandik diziler yerine bunun gibileri izleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

dizi gerçekten mükemmel. tek solukta izledim ilk bölümü. terra nova gibi dandik diziler yerine bunun gibileri izleyin

Kesinlikle ka tı lı yo rum.

olmuş bu dizi..
  • Yorumlarınıza göre başlayabilirim, takipteyim.
  • Mükemmel bir dizi olmuş ilk bölüm itibariyle. Bu sezona damga vuracaktır eminim. 2. bölüm çıktı ama altyazısını bekliyorum. Herkese tavsiye ederim.
  • Alt yazı çok gecikti.

Sabırsızlıkla bekliyorum alt yazıyı, ilk bölüm çok hoştu gerçekten.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.